• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multikonto
Temat założony z zachęty moderatora Tino w sprawie multikonta.

W regulaminie występuje dokładny zakaz korzystania z multikonta. Co ważniejsze istnieje zakaz posiadania drugiego konta nawet jak pierwsze dostało permamentnego bana.
Na chacie wywiązała się w związku z tym dyskusja w sprawie pewnego użytkownika, który przez ponad 2 miesiące działał na multikoncie, jednakże bana otrzymał tylko na jedno konto i to dopiero po osobistej prośbie o to.
Także oznacza to, że pewnych osób regulamin nie dotyczy? Skoro już jako jedna z paru osób zostałem ukarany za to to zgodnie z zaleceniami zakładam oficjalny temat z pytaniem. Masz rację Tino, lepiej to dać tak, żeby rzeczywiście zostało wyjaśnione i do wglądu dla każdego zainteresowanego Smile

Myślę że przede wszystkim powinieneś zając się swoimi sprawami, a nie ciągnąc ciągle ten temat.

Nie ja się tym zajmowałem ale coś tam się dowiedziałem i z tego co wiem to:

1) Fakt założył wcześniej konto.

2) Został przyłapany. Karą za to jest Perm na multikonto i 1 dzień za multikonto na główne konto.

3) Do tej pory nie miał bana za multinkonto, a między kontami z tego co widzę nie było transakcji. Bardzo często sam w takich sytuacjach po prostu banowałem tylko jedno konto. I odpuszczałem banowanie głównego. W tym przypadku zamiast banowania penamentnie drugiego konta gracz prosił o zbanowanie konta głównego co również nie jest żadną nowością.

4) Efekt Perm na główne konto + ostrzeżenie.

5) Powód wpisany jest jaki jest zawsze można zmienić, ale to nic nie zmieni.

6) Zamykam temat bo i tak dostałeś więcej odpowiedzi niż powinieneś.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości