• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy chcesz aktalizację sklepu premium?
Tak!
Nie.
Mi to obojętne.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep Premium.
Ogólnie to jestem za stanowczym wywaleniem moonballi, ponieważ obecnie i tak jest tego ( dosłownie ) cała masa.
Wywaliłbym też plany, lupę i timerballe.
Zwiększyłbym pakiet z kluczami i skrzyniami do 50 sztuk.
Podoba mi się pomysł z pseudolegendami ( proponowałbym jedną losową pseudolegendę, która co tydzień by się zmieniała ).
Jestem również za dodaniem jednego losowego kamienia ewolucyjnego ( tak jak u pseudolegend co tydzień byłby losowany inny ).
Można by też dodać jajka z eventowymi pokemonami [ zrobiłbym w ogóle, żeby większość eventowych miało swoje jajka ( ale to już powinno być w osobnej propozycji ) ].
Dobrym pomysłem jest również generator TM'ów Smile, lecz jak już to proponowałbym, żeby za każdym razem był losowy TM.
  #TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_p2eyhgGAa81qioqevo3_540.gif]

Odpisz
Bale można zmienić na premierballe.
Pseudolegendy to wg mnie za dużo do premiuma. Są w jakiś sposób unikalne.
Nie podoba mi się pomysł z losowaniem. Można zmienić jednorazowo stałą ofertę i potem znowu po długim czasie. Losowanie co tydzień nowych rzeczy sprawi, że znowu wszystko straci wartość.

Odpisz
@MisioDoTulenia ja wiem, ty wiesz tak jak wielu innych graczy wiedza, ceny niektorych TM jest jakby to powiedziec, mocno przesadzone, wyjete z ksiezyca, typowe pod push Wink mowie tu o TM 44, 6, 34 (czasem), dlatego wylosowanie takiego TMu wyszlo by na dobre, bo o ile ktos chce przeplacac i wydawac tyle hajsu na nauke tego ataku to prosze bardzo, ale powinno miec to jakies ograniczenie Wink
Kazdy wie ze te TM sa dobre ale cena jest tak czy siak zdecydowanie mocno ZAWYZONA
nie oszukujmy sie, stan obecny tego TMy na dzien dzisiejscy to http://pics.tinypic.pl/i/00941/t2ah6cr2dqee.png  ktos kto wie ze ten atak tyle warty nie jest to bedzie czekal az stanieje, bo kazdy wie ze duzo on daje ale nie jest wart tej ceny Wink jest wiele zdecydowanie lepszych atakow dla innych pokow ktore bazuja na innych statystykach niz zycie a cena nie jest taka duza, to co chyba nie halo jest Big Grin
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Odpisz
Bob ja wiem i Ty wiesz i inni wiedzą, że ten plan nie jest tyle warty http://gra.pokewars.pl/targ/oferta/2847813?k=86b8ffc3cfa11a7a88ef8310bcb9b964 cena też typowo pod push, a jednak wystawiasz i gadasz, że inni mają ceny z księżyca.
Muszą pozostać rzeczy, których w tej grze mało i są unikatowe. Nie można dać do wszystkiego łatwego dostępu. Dajesz zmienną ofertę TMów w sklepie premium i TMy się namnażają jak króliki po chwili nic się nie da sprzedać. Przedmiotów nadmiar, prawie wszystkich planów nadmiar i teraz zrobić nadmiar TMów? Rzeczy jest za dużo i mają ubywać. Dynamiczne losowanie w sklepiku premium sprawi, że przybędą i jeszcze ciężej będzie sprzedawać rzeczy na targu, na którym i tak sporo osób wgl sobie już nie radzi.

Odpisz
nie wiem czy zauwazyles czy ale sadze po tej ofertcie ze nie Wink kupujac plan nawet za 7kkY zwraca ci sie po wytworzeniu 2 mikstur i to z nawiazka ;p kupienie TM za 50kkY nie zwroci ci sie z nawiazka a nawet i bez niej ;p chyba ze bys wygral 43 turnieje 1 klasy ;p
sam prestiz itd itp posiadania tego ataku w poku jest nic nie warte ;p
tak czy siak dalej uwazam pewnie jak wiele innych graczy ze beda skrupulatnie czekac az cena spadnie ;p ewentualnie beda dodane losowe TMy do sklepiku ze zmiana co tydzien / dwa tygodnie lub miesiac

Odpisz
Teraz zaprzeczasz sam sobie.
Po pierwsze jak się zwraca w 2 miksturach? A składniki to nic nie kosztują?
Po drugie tak samo tm zwraca Ci się w rozmnożonych pokach które go odziedziczą.

Odpisz
(21.10.2017, 15:09)Dealric napisał(a): Teraz zaprzeczasz sam sobie.
Po pierwsze jak się zwraca w 2 miksturach? A składniki to nic nie kosztują?
Po drugie tak samo tm zwraca Ci się w rozmnożonych pokach które go odziedziczą.

kto mowi o kupowaniu skladnikow? oczywiscie, zwraca sie z rozmnazania o ile teog poka bedziesz rozmnazac ;p a pokow z 1-2 klasy turniejowej raczej nie rozmnazasz bo dostajesz expa od opiekuna ;p

Odpisz
A jak sam wypijesz miksture do turnieju to też nie zarabiasz ;>

Dlatego logiak tu jest zerowa Wink

Odpisz
o ile posiadasz pokemona z mega ewolucja Wink jesli nie to masz czysty i bardzo dobry zarobek Smile dropisz itemy, robisz miksture i koksisz miliony do depozytu Wink

Odpisz
Bob skończ, bo żenada. Te plany są warte do 2kk i za tyle były zrobiłeś to samo co Ci z Tmami w "kosmicznej" cenie. Wystawiłeś drożej tak samo ludzie robią z TMami i teraz się do nich doczepiłeś, a o sobie zaprzeczasz. Mam dać scrina jak miałeś ten plan wystawiony za 3,5kk tydzień temu czy odpuścisz sobie? Big Grin
Powtórzę ostatni raz, a czerwoni zadecydują kogo posłuchać. Wg mnie, a na targu mam spore doświadczenie. Losowanie co krótki czas nowych TMów sprawi, że spadnie popyt na nie i zwiększy się ich ilość w grze.

Odpisz
A daj tego screena Big Grin spadnie popyt? Sory ale cos nie halo, a teraz je na nie popyt? Przy takiej cebie? Nie sadze... o czym ty w ogole mowisz...
Jak byl TM64 w sklepie prepium to cena zawsze byla praktycznie identyczna co w sklepie, nie zaburzy to niczego a wrecz przeciwnie ujednolici to stan na targu i nie bedzie tego typu ofert Wink

Odpisz
Bob, więc teraz nie ma popytu na ten TM więc Twoim zdaniem jak doda się go do sklepiku to popyt nagle wzrośnie? Bo zdaje się że podstawowe zasady ekonomii mówią zgoła co innego Wink

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości