• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik jak wysłać ofertę dedykowaną
Jak poprawnie i sprawnie wysłać ofertę dedykowaną?

Oferta dedykowana to czasem bardzo ważna kwestia jeśli chcemy komuś coś podesłać aby żaden inny gracz nie widział naszej oferty. Omówię to w kilku krokach.

Krok 1
Wpierw przechodzimy do zakładki targ, czyli klikamy Miast - Targ, a tutaj link do targu http://gra.pokewars.pl/targ.
Krok 2
Następnie klikamy Wystaw [Obrazek: nr9k42ghhtxt.png]
Krok 3
W zakładce Wystawszukamy swojej rzeczy którą chcemy wysłać w ofercie dedykowanej, niech to będzie na przykład bulbasaur, widzimy go niżej. Aby była to oferta dedykowana to należy zmienić NIE na TAK w ofercie dedykowanej, o tutaj . Ustawiamy cenę na jaką sie umawialiśmy i klikamy Wystaw Pokemona [Obrazek: 8xdt6xhc6dtf.png].
Krok 4
Jeśli mamy ukończone powyższe kroki możemy przejść dalej. W zakładce Miasto - Targ, mamy do wybory kilka pod zakładek, interesuje nas teraz zakładka Twoja Sprzedaż, wchodzimy w nią i klikamy w naszą ofertę przyciskiem Pokaż.
Krok 5
Przechodzimy do kolejnego etapu, ważnego etapu. Musimy teraz skopiować link z oferty, NIE z przeglądarki. Ten link co widzimy tutaj [Obrazek: vlrth2m8cpoe.png]. Skopiowany link należy wkleić osobie zamawiającej ofertę do wiadomości prywatnej. I tyle w temacie .

Jeśli podobał się poradnik i przydał się zostaw łapkę w górę w reputacji. 
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Odpisz
Dobrze że sie za to zabrałeś. Tak mnie denerwują gracze od których chcesz cos kupic i oni nie wystawiają dedyka przez co ktoś Cie wyprzedza. Dobra robota bob daje plusa!
Jestem słodkim króliczkiem, nie kwestionuj tego! <3 Widziałeś Lolę? Napisz na priv! Smile

Odpisz
Dlaczego mój komentarz został usunięty? Pochwalam w nim pracę autora. Jeszcze raz Bob, szacunek, dobrze, że są ludzie tacy jak Ty co edukują resztę graczy!
14.01.2018r. - Koniec działalności na forum gry pokewars. Czytanie wypowiedzi większości graczy tutaj już nawet bawić przestała, a poziom intelektualny spadł poniżej dopuszczalnych norm. 

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" Big Grin

Odpisz
@sedac ja cie nie edukuje bo to rola nauczycieli po czesci a przede wszystkim rodzicow, ja nie ma do tego nic ;p

Odpisz
Nauczyciele i rodzicie nie przekazali mi nawet 1/10 wiedzy, którą przekazałeś Ty Smile Oby tak dalej Bob Big Grin
14.01.2018r. - Koniec działalności na forum gry pokewars. Czytanie wypowiedzi większości graczy tutaj już nawet bawić przestała, a poziom intelektualny spadł poniżej dopuszczalnych norm. 

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" Big Grin

Odpisz
To się ceni Big Grin Brakuje tu takich pomocnych graczy jak Bob Big Grin Chyba będą zmiany w kadrze Zespołu Pokewars. Bob na moda. Big Grin

Odpisz
Widze rze muj komętaż ktoś usunoł, dzienkuje ci jeszcze raz bob

Odpisz
Według mnie trochę skomplikowany i zawiły sposób tłumaczenia, osoby (np. ja), które nie są równie inteligentne jak Ty i nie tak szybko to łapią mogą nie zrozumieć za pierwszym razem, ale generalnie dałabym plusika jakbym nie wykorzystała dziennego limitu ;x

Odpisz
@Maestheirath no sorry, ja cie myszka kierowac nie bede uczyl, ani czytac ze zrozumieniem Wink to nie moja broszka Wink inteligencja nie ma tutaj nic do rzeczy, bo w tym przypadku masz jeden i ten sam schemat, wiec dziala sie schematycznie, tyle do zrozumienia Wink

Odpisz
a co jak nie umiem czytać? :O

Odpisz
To juz jest twoj problem Wink bylo sie uczyc czytac jak dzieci z klasowej lawki sie uczyly Big Grin

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości