• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Jedyny słuszny) Poradnik - Jak trenować pokemona?
[b]PROLOG
[/b]

Rozszerzają się naczynia krwionośne. Czujesz lekki dreszczyk emocji. Jesteś trochę nerwowy. Wzmaga się pocenie. Jest Ci ciepło. Tak. To nie objawy zapalenia wątroby. To reakcja na nowy poradnik sedaca. Panie i Panowie oto i dzieło mojego życia. Podparte badaniami amerykańskich naukowców. Kilkadziesiąt godzin zbierania materiału. Konsultacje z ekspertami w dziedzinie treningu pokemonów aka studni bez dna. Jedyny poradnik treningu z pozytywną opinią Instytutu Matki i Olcheeka. Zapraszam do lektury, koniecznie z filiżanką zielonej herbaty.

Poniższy poradnik dedykuję Wam, Unity i Hyasu, byliście moją inspiracją i natchnieniem.

Rozdział Pierwszy - Wybór Pokemona

Zanim wybierzesz pokemona, musisz mieć jeszcze Yeny na trening. Jak je zdobyć opiszę w osobnym poradniku. Dla klasy 15-30 zbierz około 800kk - 1,2kkk.
Teraz wybierasz stworka do treningu. Ludzie będą Ci mówić, że masz zrobić pokemona który Ci się podoba. Takiego którego lubisz. Powiedzą "wykaż się kreatywnością". Niestety, to wszystko bzdury. Mówię to z bólem serca. Do treningu wybierz spośród 3 pokemonów, są to Murcrow, Sableye lub Natu. Jeśli jesteś prestiżowym graczem kup wersję shiny. Nie daj się podpuścić, że to oklepane schematy. Ignoruj - jeszcze będzie czas się pośmiać z krytyków gdy pokonasz ich poka stworkiem wartym 5 razy mniej.

Rodział Drugi - Zdolność i trenowanie statystyk

Odpowiednia zdolność jest kluczowa. Murcrowy i Sableye wyposażamy w Prankstera. Natu musi mieć Magic Bounce'a. Trenujemy obie obrony i HP, symetrycznie do budżetu i klasy w której chcemy wymiatać. Możemy też wybrać wariant z samym HP, w klasie 15-30 sprawdza się nawet lepiej niż ten z obronami.

Rozdział Trzeci - Dobór Taktyki
Tutaj sprawa także nie jest skomplikowana. Nie będę się rozpisywać bo szkoda czasu. Po prostu poczekaj na turniej typów poków wspomnianych wyżej i skopiuj 1:1 taktyki innych graczy. Nie miej wyrzutów sumienia, oni analogicznie zaimali te taktyki które mają XDD. Generalnie używaj statusów, mieszaj Resta, Taunta, Embargo, Power Swapa w najefektywniejszy sposób. Przedmioty także podpatrz.

Rozdział Czwarty - Podsumowanie

Jeśli zastosowałeś się do moich rad dysponujesz obecnie mocnym pokemonem i masz duże szanse na wygraną w turnieju. Może nawet przyjmie Cię w swoje szeregi jakieś przeciętne stow typu Valhalla, lub mocne jak Vendetta. Poradnik jest krótki, ale treściwy. Zawiera wszystkie istotne informacje.

Pozdrawiam,
sedac
Wszelkie prawa do poradnika zastrzeżone.
14.01.2018r. - Koniec działalności na forum gry pokewars. Czytanie wypowiedzi większości graczy tutaj już nawet bawić przestała, a poziom intelektualny spadł poniżej dopuszczalnych norm. 

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" Big Grin

Odpisz
Ja tam nie wiem, ale lubie one shotowac xatu i mrucowy Tongue

Odpisz
Bardzo dobry poradnik Big Grin

Odpisz
Też mam takie wrażenie Bethu, pjona! xDD
14.01.2018r. - Koniec działalności na forum gry pokewars. Czytanie wypowiedzi większości graczy tutaj już nawet bawić przestała, a poziom intelektualny spadł poniżej dopuszczalnych norm. 

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" Big Grin

Odpisz
Zatwierdzam ten poradnik.

Odpisz
Ale super poradnik wow, sedac masz plusika :o
ToNieźle

Odpisz
Czekamy na kolejny poradnik Wink

Odpisz
dno.

Odpisz
Najsmutniejsze, że ten poradnik poniekąd jest zgodny z prawdą;d

Odpisz