• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwyżka Premki a Aktualizacje
No właśnie nie moja, tylko większości graczy wypowiadających się w temacie "Postawy Ekonomii", ja miałem własny, inny pomysł, który nie wymaga stałego napływu nowych graczy.

Ale twój drugi akapit idealnie podsumował cały temat.
Każdy się z tym chyba zgadza, że premka jest bardzo opłacalna, nieważne od której strony na nią spojrzeć. A zwiększenie jej ceny wraz z problemami na targu zniechęci część graczy.

Ja się tylko jeszcze odniosę do wypowiedzi hrs'a, ostatni raz, bo mam super pomysł. Nie myślałeś może, żeby zamknąć grę? Pomyśl no tylko, nikt wtedy nie odejdzie! Ha! Plan ratowania Pokewars v. sedac xDDD
Oczywiście, że ta dyskusja to stos banałów (których nadal np. Evil nie rozumie), ale co zrobisz. Ludzie zakładają takie bzdurne tematy, chcą niby rozmawiać, a nie mają elementarnej wiedzy o grze.
To jest na takiej zasadzie jakbym Ci pokazał Czerwonego Opla, okej, możemy podyskutować czy Ci się ten Opel podoba czy nie, co Ci się podoba itp. Ale tutaj stoimy przy Czerwonym Oplu, a jakaś banda krzyczy, że to Niebieskie Renault. No tak to do niczego nie dojdziemy Smile
Popierasz moją wypowiedź? Daj plusa do mojej reputacji Wink
Daj minusa, a plusa misiowi bo musi mieć najwięcej, a jak nie będzie mieć najwięcej to każe hrsowi mi usuwać Smile
"Jest tylko jeden bóg - nazywa się Śmierć. A co mówimy bogowi śmierci? Nie dzisiaj!"
sedac 2k17

Sedac, ale "hRsa" bez apostrofu.

W ogóle czytam sobie ten wątek i tak się zastanawiam nad jedną kwestią. Czy zamiast płakać, że to 300 PH robi taką różnicę i hurr durr oddawać tańszą premkę, nie warto pomyśleć, że skoro po aktualizacji się teraz Waszym zdaniem nie opłaca jej przedłużać, to może lepiej po prostu lepiej tego nie robić lub zacząć klikać w taki sposób/odpowiednio więcej, żeby się opłacało? Bo, nie uwierzycie, to nie jest tak, że konto premium jest obowiązkowe od trzydziestego poziomu w górę.

Ale problem jest odwrotny, naprawdę tak niewiele osób czyta ze zrozumieniem? o.o

Teraz wymienię kilka faktów, należy samemu je połączyć w całość:

1) Premka jest niezwykle opłacalna.
2) Targ ma problemy.
3) Za premkę trzeba oddać ~100 RepeatBalli (500/5).
4) Gracze bez premki mają mniej PA na klikanie, przez co ciężej znaleźć coś co się sprzeda.
5) Mniej graczy będzie zużywać zbędne PH, ponieważ tego zbędnego PH będzie mniej.

W efekcie to może zachęcić do zakupu PH za pieniądze LUB zniechęcenia graczy.
Pisanie, że coś jest nieobowiązkowe jest najgorszym z możliwych argumentów. Oczywiście, że nie jest obowiązkowe, ale czy widząc ile każdego dnia tracisz przez fakt nieposiadania premki nie jest się sfrustrowanym?

Ponadto doszedł fakt najpierw  wprowadzenia aktualizacji ze Sklepem Premium, a później istotniejsze aktualizacje. Tego tematu prawdopodobnie by nie było, gdyby wprowadzono najpierw nowy wzór na pokemony z hodowli i shiny czy Turniej Juniorów.

EDIT:
Poza tym @Bez przesady chyba wszystko podsumował, nie ma po co ciągnąć tego tematu.
Szczególnie, że powiela się wcześniejsze argumenty.
Tak więc jeżeli jakiś post nie wniesie nic nowego do tematu, to po co go pisać?

Nie chcesz? nie kupuj Wink jeżeli zależy ci na ,,łatwiejszej,, grze to warto zainwestować

No Bez przesady podsumował, ale to, że coś napisał nie znaczy, że wszystko się zgadza.
(14.11.2017, 13:11)Bez przesady napisał(a): @Misio - kto ci dzisiaj kupi 30x Razz Berry za PH? Big Grin
Ja kupię. Szach i mat.

(15.11.2017, 03:04)MisioDoTulenia napisał(a): No Bez przesady podsumował, ale to, że coś napisał nie znaczy, że wszystko się zgadza.
(14.11.2017, 13:11)Bez przesady napisał(a): @Misio - kto ci dzisiaj kupi 30x Razz Berry za PH? Big Grin
Ja kupię. Szach i mat.
[Obrazek: 1438722625_by_Smokers_6384.gif]

Big Grin XD
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

@MisioDoTulenia , ciekawe w jakim przeliczniku ;> Bo po minimalnej to i ja chętnie wezmę ;P

I dlaczego nie wypisales co się nie zgadza, tylko piszesz dla pustego, nic nie wnoszącego pisania?

Strzelec. Tak jak i Ty teraz napisałeś dla pustego posta. Niedługo ten wątek zostanie zamknięty bo już nic nowego się w tej dyskusji nie pojawia.

(15.11.2017, 03:13)Raz00rex napisał(a):
(15.11.2017, 03:04)MisioDoTulenia napisał(a): No Bez przesady podsumował, ale to, że coś napisał nie znaczy, że wszystko się zgadza.
Ja kupię. Szach i mat.
[Obrazek: 1438722625_by_Smokers_6384.gif]

Big Grin XD

[Obrazek: giphy.gif]

Nie spojrzałem na sytuację na targu - za 20PH rzeczywiście szybko by zeszły, jednak to faktycznie nie jest największy problem i najważniejsza kwestia, jaką chciałem poruszyć, bo przecież każdy jest świadomy, że Razz berry był tylko przykładem i tak samo dobrą odpowiedzią na to byłoby "jak nie razz, to repety", zwłaszcza, że na poprzednich stronach pojawiał się screen z ofertą kupna balli i ognistych za PH.

@Maestheirath - nie jest obowiązkowe, tak samo jak nieobowiązkowe jest posiadanie smartfona przez każdego dzieciaka/nastolatka, a jednak każdy go ma. Presja społeczeństwa, której w tym przypadku synonimem może być chęć dostania się na wyżyny tabeli rankingowej, niejako zmusza gracza do nabycia premki. 
Argumenty typu "nie chcesz - nie kupuj" albo "nie chcesz - nie graj" są po prostu słabe, chcę grać bo gra jest fajna i wciągająca, nie chcę się do niej zniechęcać poprzez brak sukcesów, a jednym z czynników jego braku jest bycie na z góry straconej pozycji poprzez brak KP.

Nie "nie chcesz - nie kupuj", ale "nie opłaca Ci się - nie kupuj". :v

(14.11.2017, 17:41)Strzelec napisał(a): Teraz wymienię kilka faktów, należy samemu je połączyć w całość:

1) Premka jest niezwykle opłacalna.
2) Targ ma problemy.
3) Za premkę trzeba oddać ~100 RepeatBalli (500/5).
4) Gracze bez premki mają mniej PA na klikanie, przez co ciężej znaleźć coś co się sprzeda.
5) Mniej graczy będzie zużywać zbędne PH, ponieważ tego zbędnego PH będzie mniej.
W efekcie to może zachęcić do zakupu PH za pieniądze LUB zniechęcenia graczy.

Pisanie, że coś jest nieobowiązkowe jest najgorszym z możliwych argumentów. Oczywiście, że nie jest obowiązkowe, ale czy widząc ile każdego dnia tracisz przez fakt nieposiadania premki nie jest się sfrustrowanym?

Proszę o czytanie ze zrozumieniem.

Dobra, widzę żę nic isę nie pojawia sensownego więc wątek zostaje zamknięty.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości