• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: czy podoba ci się pomysł?
tak
nie
nie mam zdania
pomysł do dopracowania
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wielki konkurs wiedzy o pokemon
Witam,
Chciałbym zaproponowanować nowy konkurs. Były już różne konkursy w których musieliśmy się popisać jakimiś zdolnościami np umiejętnościami plastycznymi,wyobrażnią,kreatywnością lub umiejętnością pisania ładnych wierszy. Ale przecież nie każdy ma dane zdolnościami np jeden nie umie ładnie rysować a drugi nie umie obsługiwać programów graficznych. więc wychodzę z pomysłem konkursu wiedzy o pokemonach z wszystkich 7 generacji.
Jak to miało by wyglądać?
-konurs byłby na bazie testu z pytaniami zamkniętymi a,b,c,d. (ewentualnie można byłoby zrobić kilka pytań otwartych tak jak na pytaniu na chacie co godzinę ,ale myśle że to by tylko utrudniło wykonaniem tego konkursu)
- konkurs twał by daną ilość czasu np 60 min.
-liczba pytań jest do ustalenia ale myślę że 40 by wystarczyło
-myślę że tematyka pytań mogłaby być podobna jak w pytaniach cogodzinnych np ile odznak zdobył ash w regionie johto i inne tego typu
- test składał by się z dwóch etapów podstawowego i finałowego które były by oddalone od siebie tygodniem do etapu finałowego dostało by się 20 osób najlepiej napiszących pierwszy etap.
- nagroda do ustalenia .
- wiem że był na facebooku konkurs o unowie ale ten był by ogólniejszy o wszystkich regionach i trudniejszy mogło to by być zrobione jak różne quizy w internecie.
Koniec

Ps, Z mojej strony to tyle proszę o przemyślenie tego pomysłu a różne nieprawidłowości w tym konkursie dawajcie w komentarzach. Ten pomysł trzeba było by trochę dopracować ale myślę że to było by coś fajnego.
prosze o wyrozumiałość związaną z małą liczbą znaków interpunkcyjnych śpieszyłem się.

Odpisz
Tak , tak i jeszcze raz tak Wink
Pozostaje do dopracowania kwestia nagród i drobnych poprawek lecz pomysł fajny Big Grin popieram !
Oddajcie nam Jokerka !

Odpisz
Jak chcesz sprawić by ludzie podczas odpowiadania na pytania nie używali internetu? 100 procentowe wyniki to bedzie norma wiec pomysł wymaga duzego dopracowania Smile
Jestem słodkim króliczkiem, nie kwestionuj tego! <3 Widziałeś Lolę? Napisz na priv! Smile

Odpisz
są dwa wyjścia:
pierwszy konkurs można było by zrobić też na takiej zasadzieże jak dużo osób będzie miało 100 procent to kto njaszybciej go wyknoał ale to troche niesprawiedliwe bo jedni wolniej myślą a drudzy szybciek.
drugi zostawić tak jak jest przecież nie na wszystkie pytania będą odpowiedzi w i nternecie.a nawet gdyby ktoś cały czas sprawdzał w nterneie to by go straszne spowolniło a przecież będzie określony czas.

Odpisz
(12.11.2017, 15:49)Kosiarz napisał(a): Tak , tak i jeszcze raz tak Wink
Pozostaje do dopracowania kwestia nagród i drobnych poprawek lecz pomysł fajny Big Grin popieram !
 no i oczywiście dodał bym limit czasu odpowiedzi na pytanie - np 20 sekund , w tak krótkim czasie nikt nie zdołał by sprawdzić odpowiedzi na pytanie w internecie 
[Obrazek: karta_trenera.php?u=297533]

Odpisz
jestem na nie

można sobie sprawdzić w necie informacje Wink
Daj - do reputacji będę wdzięczna ^^ Nie dawaj mi + nie lubię kiedy ktoś mi daje + :/ Wink
[Obrazek: 5b241c380b9669c2ef3aef9166e0dceb024bf19b_hq.gif]

Odpisz
" to troche niesprawiedliwe bo jedni wolniej myślą a drudzy szybciek." - sprawiedliwa jest tylko loteria gdzie każdy miałby jeden los

Odpisz
(12.11.2017, 19:23)bethrezen napisał(a): " to troche niesprawiedliwe bo jedni wolniej myślą a drudzy szybciek." - sprawiedliwa jest tylko loteria gdzie każdy miałby jeden los

czyli pomysł ci sie podoba czy nie i co otym myślisz ? a jak tak to jak to widzisz ?

Odpisz
konkurs wiedzy to masz co godzine na czacie. bez sensu xd

Odpisz
(12.11.2017, 19:33)Klompas napisał(a): konkurs wiedzy to masz co godzine na czacie. bez sensu xd

pszepraszam ale powiem że to co napisałeś jest bez sensu owszem jest pytanie co godzine ale są za to beznadziejne nagrody i wpływa wiele czynników na to np kto ma szybszy internet. i nagrody za to są beznadziejne

Odpisz
a co mnie interesuje, ze ktos ma wolniejszy internet? sam proponujesz konkurs wiedzy ONLINE, ktory bedzie sie odbywal w INTERNECIE.

Odpisz
Zaznaczyłem że pomysł do dopracowania.

Odpisz
Co do sprawdzania odpowiedzi w internecie to można zrobić stronę internetową która automatycznie sprawdza czy ktoś zmienia kartę przeglądarki bądź okno ^^
Automatycznie wykluczyłoby to osoby które by chciały oszukiwać, lub skróciłoby im to czas na rozwiązanie proste.
Inna sprawa gdy ktoś ma dwa urządzenia ;p
[Obrazek: AFGyv.gif]

Odpisz
(27.11.2017, 15:28)OmgNoCoJaRobie napisał(a): Co do sprawdzania odpowiedzi w internecie to można zrobić stronę internetową która automatycznie sprawdza czy ktoś zmienia kartę przeglądarki bądź okno ^^
Automatycznie wykluczyłoby to osoby które by chciały oszukiwać, lub skróciłoby im to czas na rozwiązanie proste.
Inna sprawa gdy ktoś ma dwa urządzenia ;p

Tak, tylko wiesz niektórzy mają komputer i telefon i na telefonie mogą sprawdzać odp a na kompie grać :p
http://forum.pokewars.pl/member.php?action=profile&uid=31110 - dajcie pkt reputacji poztywne Wink bd wdzięczny <3

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości