• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba ci sie ta propozycja?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabela zarobków w hodowli
Cześć Smile została dodana kiedyś tam tabela zarobków na targu. Moja propozycja jest taka żeby dodać to do hodowli. Pokazywało by ile zarobiliśmy dzisiaj, ostatni tydzień i ostatni miesiąc. Dodatkowo jaką ilość poków sprzedaliśmy też z podziałem na dzień, tydzień i miesiąc Wink raczej lagów to dla gry nie przyniesie, a pomoże przy wyliczaniu opłacalności lokacji

Odpisz
Jestem na tak Tongue
pomysł fajny
[Obrazek: karta_trenera.php?u=297533]

Odpisz
Bardzo fajny pomysł , liczę że admini taki dodadzą. Nie robiłby zbytnio zmiany w grzę , ale fajny byłby to dodatek Wink

Odpisz
ja to bym chcial jeszcze zobaczyc liczbe "podczas calego okresu grania" tu i tu

Odpisz
Sa waznejsze tematy niz jakas tabela zarobkow, nie ma sie excela? :>
Zbedne
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Odpisz
Dla mnie zbędne, ale nie będę płakała jak to wprowadzą. Jednak zgadzam się - jest masa pilniejszych rzeczy do naprawy w grze.

Odpisz
Dla mnie też zbędne.
14.01.2018r. - Koniec działalności na forum gry pokewars. Czytanie wypowiedzi większości graczy tutaj już nawet bawić przestała, a poziom intelektualny spadł poniżej dopuszczalnych norm. 

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" Big Grin

Odpisz
ja nie mam zdania wole hodowle taką jaką jest Smile

Odpisz
Ale hodowla taka zostanie Wink dodana by była tylko tabela zarobków

Odpisz
Zbędne
ToNieźle

Odpisz
badziew badziew badziew szkoda czasu na wprowadzanie śmieci ...

już lepiej było by wprowadzaniu różnego tła pasujacego do typu złapanego poka ...

Odpisz
(26.11.2017, 23:22)magiczny napisał(a): badziew badziew badziew szkoda czasu na wprowadzanie śmieci ...

już lepiej było by wprowadzaniu różnego tła pasujacego do typu złapanego poka ...

To ja już wole propozycje z 1 postu Big Grin

Wracając do wątku, to ja osobiście jestem za, ale to nie byłaby jakaś pilna poprawka. I nie będe płakał, jeśli nie przejdzie Big Grin
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

Odpisz
Może jakiś czerwony sie wypowie? Wink

Odpisz
(Czerwony po nieprzespanej nocy)
Myślę, że chętnie bym zobaczył takie coś. Pewnie duże liczby będą zachęcać do dalszego klikania Wink

Odpisz
no spoko ale ja tam nie licze na co mi to ale nie bede zła jak dodadzą

[Obrazek: karta_trenera.php?u=360308]

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości