• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy Ci się podoba ten pomysł
tak
nie
nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blokowanie rozmnażania u pokemonów
Kling kling klang klang bidibing bang bang...
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

Odpisz
O co wy się kłócicie?
Przecież to oczywiste. Jakim cudem mogę kupić i rozmnażać samca np. Eevee za 1.5kk? Przecież samo wyklucie Eggmoves trwa 18 dni. Do tego trzeba doliczyć expienie do pełnej salki. A ktoś sobie przychodzi, ma ochotę akurat kluć Eevee i kupuje takiego Samca za grosze i w ciągu 5 dni (aż nadto, żeby wyexpic do 15.) zaczyna kluć.

Żeby być hodowcą trzeba zadać sobie trud samemu stworzenia pokemona do hodowli. Nie kupić na gotowe i hura.

Edit:
Ale panowie szlachta i tak powiedzą VETO.
Albo to niemożliwe, bo inni mieli inaczej.

Odpisz
(07.12.2017, 07:47)Strzelec napisał(a): O co wy się kłócicie?
Przecież to oczywiste. Jakim cudem mogę kupić i rozmnażać samca np. Eevee za 1.5kk? Przecież samo wyklucie Eggmoves trwa 18 dni. Do tego trzeba doliczyć expienie do pełnej salki. A ktoś sobie przychodzi, ma ochotę akurat kluć Eevee i kupuje takiego Samca za grosze i w ciągu 5 dni (aż nadto, żeby wyexpic do 15.) zaczyna kluć.

Żeby być hodowcą trzeba zadać sobie trud samemu stworzenia pokemona do hodowli. Nie kupić na gotowe i hura.

Edit:
Ale panowie szlachta i tak powiedzą VETO.
Albo to niemożliwe, bo inni mieli inaczej.

kto ci kupi poka z rozmnazania jak wyexpisz do 15 lvl? skoro eevee ma full salke na 41 lvl? to nie takie hop siup miec full salke Big Grin
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Odpisz
(07.12.2017, 14:23)Bob Budowniczy napisał(a): kto ci kupi poka z rozmnazania jak wyexpisz do 15 lvl? skoro eevee ma full salke na 41 lvl? to nie takie hop siup miec full salke Big Grin

Bob, prosze, nie udawaj niedoinformowanego Big Grin Dobrze wiesz, że chodziło mu o sklutą eevee z salką i bajerami, którą wystarczy wyexpić do 15 poziomu Wink
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

Odpisz
wiem wiem;p ale tak czy siak kupiec musi sobie ja wyexpic, wiec tez marnuje czas, owczem nie taki co nabycie egg moves itd itp ale zawsze ;p

jak dla mnie to strzal w kolano dla osob sprzedajacych jak i przede wszystkim osob zamierzajacych kupowac na targu rozmnazane pokemony, bo stwierdza ze sie nie oplaca i znajda sami sposob na zdobycie takiej samej puli egg moves itd itp Smile kwestia czasu i niczego wiecej
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości