• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmieńmy coś, żeby było sprawiedliwiej
Ileż można wierzyć w przypadkowość w tej grze?

Jakiś czas temu w grze, moje pisma do zarządców gry:
mam takie pytanie dlaczego w 90% przypadków po wygraniu grupy i tak trafiam na zwycięzcę innej grupy ? czy to nie powinno być tak że 1 walczy z 2-gim ? :/
a ja trafiam na późniejszego zwycięzcę całego turnieju, proszę zerknij choćby na obecny turniej jakie losowanie, mam pytanie czy to jest losowo robione i taki mój pech i nic z tym nie da się zrobić czy zarządza tym ktoś z zespołu, który po prostu nie przepada za mną? :/

tydzień temu: powtórka z rozrywki z poprzednich turniejów, na prawdę nie chce się wierzyć, że ktoś w tym nie miesza, w grupie sparingowej 4 pokemony praktycznie najsilniejsze :/ potem w ćwierćfinale znów walka z pokemonem z 1 miejsca w innej grupie dodatkowo jedynego który może mnie pokonać, co prawda 30% szans na trafianie atakiem k.o ale dziwnym zbiegiem okoliczności trafia :/ drużynówka to samo 1 miejsce kontra 1 miejsce :/

obecne turnieje:
walki sparingowe po raz kolejny zwycięstwo i w ćwierćfinale wpadam na zwycięzcę innej grupy - tym razem na lidera rankingu Akkarina :/
walki drużynowe wygrywam grupę potem losowo w mojej kolejnej grupie 4 zwycięzców grup - jeszcze bym uwierzyła - cuda się zdarzają - a potem w ćwierćfinale spotykają się zwycięzcy pierwszych grup a następnie drugich, jedyni nie pokonani w całym turnieju walka Akkarin kontra ja? :/

chyba ktoś mnie nie lubi w tej grze :/

może wprowadźmy:

1A-2B 1C-2D
1B-2A 1D-2C

Odpisz
W tej chwili brzmisz jakbyś nie mogła znieśc porażki i tyle także rada:

Zamiast opierać się na jednym swoim przykładzie z założeniem sami sobie sprawdźcie:

- Udokumentuj to zdjęciami które tu łądnie powrzucasz, żeby było widać, zę faktycznie tak jest.
- Sprawdź wszystkie pozostałe turnieje w tym tygodniu i sprawdź ile razy powtórzyła się sytuacja (ponownie dokumentując zdjęciami), a ile razy jednak było inaczej.

Odpisz
to okropna przemowa ale cosi tamwidze
kupujcie w grze moje pokemony Big Grin charmeleon

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości