• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System Banowania a Decyzje Nadzorców
Miso aż dostałem w twarz ta wazeliną Big Grin Nie no żartuje. Dziękuję że tak myślisz Smile

Pomysł na wątki aby oceniać osoby z zespołu z jednej strony nie miałbym nic przeciwko aby istniał wątek o mnie chociażbym się pośmiał.

Z drugiej strony byłyby to tematy gdzie gracze wylewali by pomyje na osoby z zespołu za to że dostali bana nie zaleznie czy słusznego czy nie.

Odpisz
@bethrezen To co by Pisali Gracze Weryfikowali by Administratorzy jesli ktoś gadał by nieprawde i próbował namieszać strasznie to dostał by swój prezent w postaci Bana Wink
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

Odpisz
1. Tak, i weźmiemy dodatkowo jakąś osobę która będzie sprawdzała po nas, czy my dobrze zweryfikowaliśmy.
A potem jeszcze jedną osobę do weryfikowania tamtej osoby.

2. Jak ktoś próbowałby namieszać to dostałby bana, a potem pisałby skargi na innych w tym dziale Wink

Nie zostanie to dodane

Odpisz
@hRs to może po prostu zerkajcie raz na jakiś czas za co bany dają nadzorcy by było wiadomo czy sobie radzą czy nie Smile
Jakoś problem trzeba rozwiązać Smile
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

Odpisz
No to przecież są odwołania, w których nie raz gracze zostali odbanowani i przyznane zostały im za to rekompensaty.
Dodatkowo poprosiłem od Ciebie o jakieś konkrety i w sumie nie dostałem ich za wiele.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości