• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na nadzorcę chatu
Siemanko, troche mnie juz w administracji znacie ale jakby ktoś nie wiedział to co nieco o sobie napisze:
Na imię mam Radosław choć wole jak użwya się Radek lub po prostu Radziu. Radosław to tak zbyt poważnie, w końcu mam dopiero 19 lat Wink Nick na grze Bugs Bunny, wcześniej znany przez wszystkich jako Radziu22. Staż na grze spory. Bardzo.

Startuje na nadzorce po raz drugi, ponieważ uważam że z moją wiedzą o tej grze i tym ilu graczy mnie zna jestem odpowiednią osobą na tym stanowisku. Nie zawsze mam czas gdyż studiuję bardzo wymagający kierunek i głównie siedzę nad notatkami ale w wolnych chwilach nie zaniedbuję Pokewarsów. Mam własne stowarzyszenie już od ponad roku jak nie dwóch, które wydaję mi się że dobrze sobie radzi więc jakąś wiedze o posiadaniu funkcji mam.

Jak sobie wyobrażam idealnego nadzorce oraz siebie na tym stanowisku? Odpowiedz na oba pytania jest taka sama: Idealny nadzorca powinien być cierpliwy i wyrozumiały. Na sprawę powinien patrzeć obiektywnie a gdy "nic specjalnego" się nie dzieje powinien pomagać graczom na czacie ogólnym.

Jak często będę dostępny? W trakcie dnia głównie jestem na wersji mobilnej lub mnie nei ma (Zajęcia na uczelni, treningi), ale wieczorami i w weekendy staram się nadrabiać nieobecność i przesiaduję na czacie dosyć długo.

Moje zalety? Uważam że największą zaletą nadzorcy może być sumienność i trzymanie się zasad ORAZ NIEWYKORZYSTYWANIE SWOICH MOŻLIWOŚCI DLA WŁASNEGO DOBRA co za tym idzie nie korzystanie z przywilei nadzorcy. Dodatkowo Alex, hRs wiecie po tym jak się udzielam na forum, że wiedzę i o pokemonach i o grze mam niemałą Wink

Myślę, ze wyczerpałem temat. Wiem, ze ze sporą częścią administracji się najzwyczajniej w świecie nie dogaduję ale uważam, ze po pierwsze każde relacje można poniekad naprawić, a po drugie nie jest to chyba nic wykluczającego, ze się z kimś ktoś nie lubi Smile
Jestem słodkim króliczkiem, nie kwestionuj tego! <3 Widziałeś Lolę? Napisz na priv! Smile

Odpisz
1. Czech1905
2. 74dni z hakiem
3. Tomek
4. Pełnoletni
5. Student, walczak, pasjonat i sportowiec amator. Nie wiem po co wam to xD
6.
a) Będę robił co muszę z obiektywnym i świeżym podejściem xD Trochę wam śpi ten zespół
b) nikt nie jest idealny Tongue ale przynajmniej warto uczyć się na błędach i na opiniach innych
7. W grze jestem dostępny po parę godzin dziennie a nawet cały xD
8. zalety to chyba opanowanie i cierpliwość nawet do najbardziej natrętnych xD

i tak tego nie czytacie to się nie staram Sad Wybierajcie mądrze by nie było znów oburzenia tłumu Big Grin

Odpisz
1. Triple F
2. Ponad 95 dni
3. Fryderyk
4. 28 lat
5. 2-3 zdania o mnie... Hmm... Interesuje sie nowinkami technologicznymi, kocham muzyke lat 80/90 i uwielbiam dobre kino SF.
6a. Jak wyobrazam siebie na tym stanowisku? Tak samo jak kiedys, bylem juz Nadzorca Czatu. Streszczajac, zamierzam przede wszystkim sumiennie wypelniac swoje obowiazki, stosowac sie do obowiazujacego Regulaminu oraz ogolnie zajmowac sie czatem, rozmawiac z graczami, dzielic sie wiedza z mniej doswiadczonymi. No i oczywiscie pilnowac ladu i porzadku na czatach gry.
6b. Idealny Nadzorca? Ktos taki nie istnieje. Kazdy popelnia bledy, czy to zwykly gracz czy ktos z kolorkiem. Wg mnie podstawa to wyciagac wnioski ze swoich dzialan, nie robic niczego pochopnie oraz umiec przyznac sie do bledu. Kolor to nie tylko fejm ale przede wszystkim sporo pracy w panelu. Zarowno Nadzorca Czatu jak i kazdy kolorowy powinien integrowac sie i wspolpracowac z graczami. I sprawiedliwie wypelniac swoje obowiazki.
7. Jak czesto bede dostepny w grze? O roznych porach dnia i nocy, w ciagu calego tygodnia. W kazdym razie spedze online sporo czasu, mozliwe ze nawet 5-6h w ciagu dnia. A jesli dam rade to nawet wiecej.
8. Bylem juz dosc dlugo Nadzorca Czatu. Jestem znany wiekszosci osob. Niestety musialem zrezygnowac ze wzgledu na brak czasu. Teraz to sie zmienilo, mam go az nadto. Jestem komunikatywny i sumiennie wypelniajacy obowiazki. W rozmowach z graczami zauwazylem ze wielu z nich chcialoby bym znow zajmowal sie czatem. A ze czas na to pozwala i sa checi... To pisze to podanie Smile
[Obrazek: karta_trenera.php?u=87338]

Odpisz
1.A więc mój pseudonim w grze brzmi NEFEX.

2.Jak na ten moment czas spędzony w grze wynosi
308dni 9godz. 33min.

3.imię me brzmi Jakub ale większość mówi Kuba.

4.wiek i oto jest pytanie a odpowiedź na nie brzmi.
Posiadam lat 16. Jak dla mnie doskonały wiek na tą pełnienie tej funkcji.
Ale co ja się tam znam :

5. A więc jeżeli chodzi o mnie to lubię spędzać wolny czas na pokach.
Bawię się trochę na komputerach.
Obecnie jestem po gimnazjum.
Jestem dość wygadany i czasem potrafię zaskoczyć samego siebie.

6.a. hmm a więc wyobrażam siebie na tym stanowisku tak.
-jak zwykle szpiegował bym oba czaty
-dawał bym z 2/3 ostrzeżenia zanim zablokuję czat danemu graczu.
-oczywiście nie sądzę że będzie to łatwe ale jak to się mawia dla chcącego nic trudnego.

6.b. Akurat to pytanie jest dosyć problematyczne bo można sobie takiego wyobrazić ale czy taki istnieje.
Ale czas na odpowiedź.
A więc według mnie idealny nadzorca chatu powinien
- Obserwować czat i kontrolować to co się na nim dzieje.
-Odbierać zgłoszenia od razu po ich przyjściu.

7. A więc w grze dostępny jestem zwykle.
Rano- od 6:00/7:00 do 15:00/16:00 z niewielkimi przerwami.
Południe-do wieczora z niewielkimi przerwami
Wieczór-od 20:00/21:00 bez zbędnych przerw zwykle do 00:00/01:00

8. A więc moje zalety to z pewnością
-Asertywność
-skupienie
-stosunek do siebie

A więc to tyle dziękuję za uwagę.

Odpisz
Dzień dobry

Z uwagi na to, że bethrezen wspominał kiedyś o tym, że jeśli kogoś znacie to podanie w zasadzie się nie liczy, nie będę nadużywał czasu swojego i osób które śledzą temat.

1. Pseudonim w grze: El Presidente.

2. Czas spędzony w grze: ponad 2 lata, zalogowanie prawie 240 dni.

3. Imię: chwalące trybuna i dyktatora, który odbił Rzym z rąk Galów w IV w.p.n.e.

4. Wiek: pierwsza siwizna jest.

5. Coś o sobie: wiodę życie spokojne, rozkosznie nudne i wyprane z wszelkich ewenementów. W dzisiejszych czasach takie życie to prawdziwy przywilej.

6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
a. siebie na tym stanowisku:
Czasem trzeba kogoś wybatorzyć. Grunt to wiedzieć czy to da efekt w dłuższej perspektywie. Czasem wystarczy sama obecność lub zwyczajna rozmowa o czym przekonywaliśmy się nieraz i zapędy co niektórych zostały ostudzone.
b. idealnego nadzorcę chatu:
Osoba kontaktowa, wyrozumiała, potrafiąca przyjąć krytykę i w odpowiedni sposób skrytykować.

7. Jak często i w jakich porach będziesz dostępny w grze: Jestem codziennie w porach bardzo wczesnych oraz wieczorami. W przypadku wolnego od pracy jestem w „środku”.

8. Zalety:
a. Jako gracz: coś tam ogarniam.
b. Jako człowiek: brak.

Odpisz
1.Pseudo: Doktor Never

2. Mój aktualny czas w grze to niestety: 27dni 21godz. 2min. Lecz powoli staram się go zwiększać.

3.Moje imie brzmi Norbert Smile nie obrażę się jeśli ktoś się zwróci do mnie Piotrek, gdyż tak brzmi moje drugie imię Wink

4.Mój wiek nie jest ani mały ani duży w sam raz Wink nie lubię rozmawiać o swoim wieku gdyż wyglądam o kilka lat "starzej" niż wyglądam ale staruszkiem to nie jestem Wink

5. 2-3 zdania o mnie? Więc tak, lubię lubię słuchać piosenek, ostatnio spodobały mi się włoskie piosenki Big Grin zacząłem chodzić na koszykówkę, od czasu do czasu wbiję na siłownię ?

6.a) Ja na tym stanowisku? Widzę siebie dalej jako normalnego gracza który miło spędza na grze czas rozmawiając z innymi graczami, dalej będę pomagał graczom jeśli będzie trzeba :> zmieni się tylko to że, będę miał kolorek i więcej funkcji Big Grin

6.b) Wielu piszę że, idealny nadzorca nie istnieje albo akurat ten gracz jest idealnym nadzorcą (Hyasu :> ) ja uważam że, każdy jest "idealny" po prostu idealnym nadzorcą jest osoba która z chęcią pełni tą funkcje, pomaga graczom niedoświadczonym i stoi na straży by pilnować ludzi w grze.

7.Na Pokewars wchodzę nazwyczaj w godzinach 14-22 nie każdy może siedzieć 24 godziny bez przerwy, też ma swoje życie poza grą.

8. Jestem (moim zdaniem) spokojnym graczem ale to nie znaczy że, nie lubię sobie żartować z innymi graczami nie lubię takie czegoś jak wywyższanie się i pisanie/mówienie jaki to on nie jest fajny.

Jestem osobą która lubi rozmawiać na wiele tematów, dlatemu potrafiłbym się porozumieć z innymi graczami, nie lubię także nudów na czacie.

Mam tylko nadzieje że, poważnie rozpatrzycie moje jak i innych podania, życzę miłego dnia/wieczoru zależy kiedy zostanie odczytane podanie Wink

Odpisz
No to zaczynając .... mój nick to olobeca Smile .
Do powiem jescze że nick nie ma znaczenia Wink pozwalam mówić po imieniu .

W grze jestem od 28 Sierpnia 2016 roku <3
Spędziłem w niej już 43dni 10godz. 37min.

Moje imię to Aleksander Smile .

Mam 13 lat Smile .

Chodzę do 7 klasy ( nie polecam ),  SP 2 w Puszczykowie .Bardzo lubię Sport Smile najbardziej piłkę nożną , cóż może i to nie ważne ale dobrze znam matematykę ^^ .

Jak siebie wyobrażam na tym stanowisku ?
Starał bym się nie banować od razu , nie patrzył bym na każde przewinienie przez pryzmat stałego regulaminu  .
Każdemu zdarzy się pomyłka czy gorszy dzień Big Grin , w banie nie chodzi o to by zrobić tylko graczy przykrość , to ma być nauka na przyszłość .

Idealny ?
Nie ma idealnego , lecz według mnie powinien mieć poczucie humoru i wyczucie .

W grze mogę być między 6 - 7 : 30 , i między 16 a pójściem spać Smile , nie będę stale ale przez mój niski wiek mam dużo czasu . W weekend mam bardzo dużo czasu Wink reszta to chęci  

Moje atuty Smile
Jestem cierpliwy i według mnie komunikatywny Wink
Prowadzę platformę z memami i w sprawach wymiany zdań musze być na czas i zakończyć spór dobrze dla obu stron  

Na koniec pozdrowię zespół i stowarzyszenie Avanguard
My live......ERROR

Odpisz
1 Norbi 07
2 40dni 6godz. 33min.
3 Norbert
4 19
5 skończyłem szkołę , mam pracę, zainteresowania pilka nożna, wędkarstwo ,
6
a) Dobrze siebie wyobrazam na tym stanowisku mam atuty aby podołać temu aby było wszystko ok
b) Dobrze wyobrazam spędzam sporo czasu na grze i nie pozwole aby czat stał się jakimś miejscem które straci dany cel
7 często jestem w grze przewaznie po południu 16-23 raz mniej raz wiecej
8 po pierwsze cierpliwość jestem cierpliwy ale do jakiegoś czasu nie da się mnie sprowokować do kłótni a także sprawiedliwy bo nie lubie niesprawiedliwości i chce temu zapobiegać miły życzliwy umiem podtrzymać dobrą atmosferę konsekwentny umiem wyciągnąć złamanie regulamu czatu (konsekwencję) często wchodzę na czat aby porozmawiać z graczami lubie rozmawiać
Jednym z powodów podjecia tego stanowiska jest jak na przykład kogoś nie ma na czacie z moderatorów i ktoś się kłóci i zaśmieca czat lub floduje lub spami ikonkami pokow i to psuje harmonię tego wspaniałego czatu i zanika ta atmosfera z np 20minut temu

Pozdrawiam Smile

Odpisz
1. rybol21
2. 77dni
3. Magda
4. 24 ( 'Ty stara dupa jesteś' )
5. 2-3 zdania to sporo... w kilku słowach o sobie wspomne : miła, sympatyczna, z niebanalnym poczuciem humoru, chandrami jakiś świat nie widział i z mordem w oczach.
6. jak się wyobrażam na tym stanowisku? nie wyobrażam, ale mogłyby być niezłe jaja i może odnalazłabym przyjaciół Big Grin
idealny nadzorca ? - nie istnieje. Ideały są nudne i tego się trzymajmy
7. różnie, zależy jak bardzo mam wypełniony grafik w pracy. W co drugi weekend jestem całe dnie ( nie dlatego,że wykłady są nudne, no skąd! ), na tygodniu różnie, ale wieczorami staram się zaglądać
8. meeeegaaaa cierpliwość - pracuje na dwóch stanowiskach, także debili nie brakuje i nikogo jeszcze nie zabiłam, niebanalne poczucie humoru - dzięki temu dostałam robotę Big Grin , doświadczenie z ludźmi ( głównie upierdliwymi emerytami, ale z gimbuskami również )

ps jak się odezwiecie, to może być zabawnie Big Grin

Odpisz
Dobry wieczór świeży się kłania ; ) No to lecimy z tym koksem!

1. DiabliNadali
2. 2 dni i jakieś tam 13 godzin [Długo jak nie wiem co :  )  ]
3. Na czacie i w ogóle Łukasz [To drugie, ale fizycznie i praktycznie Darek [Wrrr nie lubię tego imienia Tongue ]
4. Staroć jakich mało, 30 lat :  )
5. 2-3 Uparty, mający zasady i humor którego nie zawaha się użyć; )
6. a)  To proste, pomoc graczom i jak najlepsze wykonywanie swoich obowiązków, oczywiście z lekką nutą relaksu Wink
6. b)  To także proste, duża doza dystansu, jednakże i stanowczość w sytuacji kiedy jest ona wymagana, zdecydowanie indywidualne podejście do każdej sytuacji ;  )
7. Praktycznie 24H na dobę  :  )
8. 2-3 Zalety? Hmm no powiedzmy że cierpliwość, umiejętność rozwiązywania konfliktów, a gdy trzeba bycie stanowczym[Bez przesady!] a co do doświadczenia, kłania się były administrator czatów takich jak Polchat, Interia, WP, obecny administrator grupy na FB liczącej ponad 10k ludu, a także człowiek mający doświadczenie w zarządzaniu [Własna firma Tongue ] no i siedzący w internetach od jakichś 17 lat : )

Wystarczy Tongue Rozpisałem się aż nadto ; )

Odpisz
1. Pseudonim w grze. - Darkrai
2. Czas spędzony w grze. - 92dni 8godz. 39min A dołączyłem w marcu 2014 roku.
3. Imię. Krzysztof.
4. Wiek. Jeszcze 15. Mam nadzieję że wiek w tym wypadku nie jest jakimś ważnym wyznacznikiem bo przecież każdy jest inny a wiek prawie o niczym nie świadczy.
5. 2-3 zdania o sobie.
Moje zainteresowania to głównie programowanie, grafiką komputerowa oraz astronomia, bardzo lubię również grać w piłkę nożną. Jak wcześniej wspomniałem mam 15 lat to sprawia że chodzę jeszcze do szkoły przez co mam dość dużo czasu wolnego. Pomimo mojego wieku jakoś zbytnio nie ciągnie mnie do gier komputerowych i swój wolny czas wole spędzać inaczej, ale również na komputerze, jednak robiąc bardziej pożyteczne (moim zdaniem) rzeczy. Pokewars to jedyna gra w której utrzymuje się czy też gram tak długo myślę, że jest to spowodowane tym że w grze jest mnóstwo znakomitych osób z którymi zawsze można pogadać i odpocząć od klikania.
a) siebie na tym stanowisku,
Obecnie w grze głownie skupiałem się na klikaniu bądź pisaniu z innymi ale chętnie mógłbym zająć się czatem. Pomimo że nigdy nie jesteśmy idealni będę dążyć do bycia takim nadzorcą jakim opisałem w punkcie b
b) idealnego nadzorcę chatu.
Idealny nadzorca: Stały oraz doświadczony gracz który swoją grę rozpoczął już dawno, a nie gra kilka tygodni/miesięcy, a potem mu się znudzi albo coś nie wyjdzie i skończy grę. Powinna to być osoba odpowiedzialna, umiejąca rozmawiać z innymi ludźmi, jednak nie zapominajmy że nadzorca czatu nie musi być jakoś bardzo aktywny na czacie tylko powinien się nim zajmować i o niego dbać. Taka osoba powinna również być stanowcza, sprawiedliwa no i oczywiście konsekwentna bo same ostrzeżenia nie zawsze wystarczają.
7. Jak często i w jakich porach będziesz dostępny w grze.
W grze mogę spędzać czas w tygodniu od około 14 do około 22, lecz oczywiście nie znaczy to że bd cały czas siedział aktywnie w grze każdy ma również inne obowiązki ważne i mniej ważne, ale myślę że czasu mam wystarczająco dużo natomiast w dni wolne to od około 9 rano do 23 chociaż to zależy jaki to będzie dzień.
8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, komunikatywność, doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji, autorytet w grze).
Mam dużo wolnego czasu jak już nie raz pisałem. Jestem stanowczy oraz cierpliwy. Szybko się uczę oraz umiem rozmawiać z innymi ludźmi i tłumaczyć im różne rzeczy gdy czegoś nie rozumieją.
[Obrazek: tumblr_nit4mcbDwq1qlndspo1_500.gif]

Odpisz
1. Pseudonim w grze - Follow Up do nicku z forum ~MISON
2. Czas spędzony w grze - 72 dni 20 godz. 52 minuty <--- no life
3. Imie - Michał
4. Wiek - 19 lat
5. 2-3 zdania o sobie. OK tak naprawdę mam już prawie 20 lat , coś tam sobie studiuję ale tylko dlatego że żal mi patrzeć na obecne zarobki i to jest znaczący powód tej przygody xD . Hobby hmmm wiadomo jak każdy chłopak zakochany w piłce nożnej , trenuję także MT więc wiadomo że znane są mi wartości , zasady oraz stawianie sobie celów w życiu. Więcej informacji ???!? hmmm 189cm wzrostu 75kg wagi ~lubi nosić bejsbolówki
6. Informacja o tym jak wyobrażasz :
a) siebie na tym stanowisku. Jakbym dostał te kwity pewnie byłbym ''najgorszym moderatorem'' bo zdecydowanie brak w zespole prawdziwego ''bad ass-a'' który nie będzie się patyczkował z internetowymi frustratami którzy frustrację będą chcieli przelać na czat Big Grin Z drugiej strony nie chcę się tak na starcie stawiać w złym świetle bo myślę że będę potrafił znaleźć racjonalne rozwiązanie patowej sytuacji.
b) idealnego nadzorcę czatu - chyba pomyliliście gry Big Grin bo nie ma idealnego nadzorcy przynajmniej u nas , przede wszystkim minimum pobłażliwości dla oszustów , chamów i innego rodzaju ''internetowych rycerzy''
7. Jak często i w jakich porach będziesz dostępny w grze - hmmm trudno powiedzieć bo nie raz sytuacja zmusza do opuszczenia jaskini Big Grin i pogrania trochę w ''prawdziwe życie'' ale myślę że codzienne logowanie na grę nie będzie stanowiło dużej przeszkody.
8. 2-3 atuty/zalety ~ hmmm na pewno komunikatywność nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów - 1/3
cierpliwość hmmmm ? różnie to bywa nie powiem bo jestem impulsywny ale za tym idzie bardziej charakterne zachowanie Wink 2/3
Absolutny dystans do siebie Tongue Chcesz pożartować zapraszam serdecznie (trzeźwy nie wrócisz Tongue) 3/3
PODSUMOWUJĄC : No to trochę już w tej grze siedzę wystarczy spojrzeć od kiedy mam konto na forum :x A poza tym może w końcu wybierzecie osobę która nie tylko potrafi dużo pisać na czacie... POZDRAWIAM !

Odpisz
1. paulina574
2. 155dni 11min.
3. Paulina
4. 22 lata
5. Utożsamiam się z nazwą stowarzyszenia, w którym jestem. Jestem Outsiderem, który lubi spędzać czas w domu przed komputerem grając w różne gry. Choć jeszcze bardziej lubię czytać książki.
6. a) Jak wyobrażasz sobie siebie na tym stanowisku. Hmm.. Jestem osobą raczej bezkonfliktową i opanowaną, więc rozwiązywanie jakichkolwiek sporów nie byłoby dla mnie problemem. W grze "trzymam nerwy na wodzy", nie daję się ponieść emocjom. Próbowałabym jak najlepiej , dogadać się z ludźmi, ostrzegać, jeśli łamaliby regulamin oraz służyć pomocą w jak największym stopniu, jak tylko potrafię.
6.b) Jak inni już wspominali, tak uważam i ja. Ideałów nie ma. Każdemu zdarza się popełnić błąd (nawet osobie z kolorkiem). Mniejszy, większy, ale zawsze zawsze może jakiś się zdarzyć, w końcu nadzorca też człowiek, może się pomylić. Wg mnie dobry nadzorca to osoba, która jest cierpliwa i komunikatywna. Taka, która w szybki sposób potrafi rozwiązać konflikt. Dobry nadzorca powinien być również wyrozumiały, tzn. najpierw dawać ostrzeżenie lub próbować wyjaśnić jakąś sytuację. Powinien również posiadać wiedzę i chętnie dzielić się nią z innymi.
7. Na pokewars jestem codziennie, czasem w godzinach popołudniowych, lecz najczęściej jestem dostępna wieczorami i w nocy. Jeśli jednak stanowisko wymagałoby dostępności w innych godzinach to nie stanowi to dla mnie problemu.
8. Jestem cierpliwa, wyrozumiała, komunikatywna oraz unikam konfliktów.

Odpisz
1. MisioDoTulenia.
2. 140 dni.
3. Aleks.
4. 20 lat.
5. Skończyłem technikum informatyczne. Aktualnie robię sobie rok przerwy, w którym gram w gry i ćwiczę fizycznie. Czasami też zbieram doświadczenie na grach internetowych (niekoniecznie przeglądarkowych) i bawię się beta-testera, czasami uda się załapać do większego projektu.. Planuje studia na kierunku informatycznym lub ratownika medycznego. Interesuje się sportem, psychologią i matematyką.
6. a) Jako nadzorca usuwałbym z czatu to co nie powinno się tam znaleźć. Unikałbym niepotrzebnych banów, ale równocześnie nie dałbym graczom możliwości bezpośrednich obraz. Nieprzyjemne sytuację starałbym się wyjaśniać. Pomagałbym graczom jak teraz. Dodatkowo na pewno byłbym osobą, która wyjaśniałaby sytuację gdy gracz nie godzi się w żaden sposób na nałożonego bana przez innego nadzorce. W takim przypadku gracze zanim wylali by swoją frustrację w dziale odwołań mogliby śmiało do mnie napisać i byśmy to wyjaśnili na spokojnie. Myślę, że sporo graczy uważa, że odwołać się nie da. Na każdą sprawę starałbym się patrzeć obiektywnie i pomagać graczom, którym się oberwało przez przypadek.
6. b) Wyobrażam sobie cierpliwego do granic człowieka, który każdą sytuację interpretuje we właściwy sposób. Nikt niestety nieomylny nie jest, więc odkładając wyobraźnię na bok. Jeżeli taki nadzorca by istniał jako człowiek to w przypadku gdy źle zinterpretuje sytuację, po odwołaniu się przez gracza we właściwy sposób zdejmuje karę i przeprasza, że nie doczytał istotnych szczegółów.
7. W grze bywam codziennie po kilka godzin w każdych porach i tutaj chyba nie muszę się rozpisywać xd
8. Uczciwość- pokazałem zgłaszając błędy, na których mogłem zarobić. Czerwoni plis powiedzcie im! Big Grin
Sprawiedliwość- Ostatnio jest coraz bardziej podważana. Wiem, że niektórych "bliższych" znajomych ciężko jest ocenić sprawiedliwie. Ja w takiej sytuacji zostawiłbym zgłoszenie dla kogoś innego i basta.
Aktywność- często będę pomagać to czyścić. Zwłaszcza w nocy mogę zrobić porządek, bo czasami jednak brakuje kogoś kto zbanuje celowego spamera.

Dodatkowo chciałbym uzyskać jedną z funkcji nadzorcy targu, a mianowicie możliwość anulowania ofert z targu. Pomoże to targowi, który będzie czystszy. Malej, której nie będę truć. Graczom, którzy lubią go przeglądać w tym mnie Big Grin

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: Doksomedon, 1 gości