• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy chcesz ten przedmiot w grze?
Tak.
Nie.
Mi to obojętne.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Focus Sash.
Witam,
Proponuję by do gry dodano przedmiot o nazwie Focus Sash.

Działanie: Jeśli posiadacz ma pełne HP i zostaje trafiony atakiem, który w przeciwnym razie spowodowałby omdlenie, przetrwa z 1 HP. Może również zabezpieczyć się przed samookaleczeniem. Nie może chronić przed obrażeniami od Future Sight lub Doom Desire. Znika po użyciu ( działa raz na walkę ).

Przedmiot miałby wartość 130.000¥.

Byłby do zdobycia tylko w lokacjach.

Możliwy do sprzedaży na targu.

Załączone pliki
.png   Focus Sash.png (Rozmiar: 4.55 KB / Pobrań: 286)
#TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_p10w3ibhoM1vvuksdo2_540.gif]

Odpisz
Jeśli już to lepiej by był do zrobienia w warsztacie i to od wysokiej ilości punktów majsterkowania. Powinien być też kosztowny, bo wydaje się być bardzo silnym przedmiotem. Aż prosi się by wykorzystać do niego czarny pas czy mikstury obrony.

Odpisz
Nie widzę potrzeby wprowadzenia tego ''shiny czarnego pasa'' z prostego powodu - żaden z ataków, których używa przeciwnik nie ma w dodatkowych efektach czegoś takiego jak spowodowanie omdlenia, a poza tym nie sądzę, że trenerzy używaliby tego typu itemku gdyż jest po prostu za mało miejsca na wszystko to co potrzebne.

Odpisz
Jak dla mnie może być wprowadzony. Robi dokładnie tyle samo co sturdy więc pewnie po prostu wzrosło by znaczenie metalicznego proszku Smile

Odpisz
(28.12.2017, 20:01)Johnny95 napisał(a): Nie widzę potrzeby wprowadzenia tego ''shiny czarnego pasa'' z prostego powodu - żaden z ataków, których używa przeciwnik nie ma w dodatkowych efektach czegoś takiego jak spowodowanie omdlenia

Omdlenie czyli utrata całego HP. Jeśli np. Sigilyph ma 100/100 hp a Tyrunt udeżył go zabierając mu x HP to ten Sigilyph nie zemdleje tylko zostanie mu 1/100 HP.

@Swamplord myślałem nad planem ale nie wpadłem szczerze na żadne fajne przedmioty nie licząc czarnego pasu Tongue
#TeamRowlet

Odpisz
Szkoda ale dam tak

Odpisz
Sprawiłoby to tyle, że metaliczny proszek zostałby znacznie popularniejszy.

I nie używany? Na pewno nie, obstawiam, że byłby bardzo popularny na nukerach.

Ale czy nie było już takiej propozycji?Smile

Odpisz
Jest już taka jedna w propozycjach na przyszłość ale podejrzewam, że umiera tam śmiercią naturalną Tongue.
#TeamRowlet

Odpisz
Wybacz moku ale jestem na nie Sad . Poki ze sturdy były by nie potrzebne a i tak wieje poków ma metaliczny proszek
My live......ERROR

Odpisz
Jestem na nie. Jeżeli ten pas działa raz na walkę i pozostawia 1 HP to już wolałbym trenować poki ze Sturdy

Odpisz
Smutne kiedy jedynym argumentem przeciw rozwojowi gry jest to, że czyjś pok straci na wartości...

Odpisz
Jestem za. Przedmiot zgodny z oryginałem, mogącym troche namieszać, w dodatku zwiększy nieco wartość Metalicznego proszku. Shedinja również zyska sporo na tym.
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

Odpisz
Jestem na tak, przedmiot urozmaici grę.

Odpisz
Szczerze to nie jestem przekonany. Zdolność Sturdy stałaby się bezwartościowa, a uważam że to jedna z ciekawszych. Pomimo działania metalicznego proszku, jest bardzo fajną umiejętnością. Przenosząc ją na działanie przedmiotu uczynimy ją pospolitą.

Byłbym na tak, gdybyś zaproponował jakąś rekompensatę dla pokemonów z tą zdolnością, póki co wstrzymam się od głosu.

Odpisz
Do tych wszystkich, którzy uważają, że zdolność sturdy stałaby się bezwartościowa - jedno dodatkowe miejsce na przedmiot naprawdę potrafi przesądzić o wyniku walki. I to jedno dodatkowe miejsce kosztem poków, które musiałyby trzymać focus sash byłoby przewagą poków ze sturdy. Także moim zdaniem osłabienie poków ze sturdy to średniawy argument.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości