• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy zgadzasz się ?
Tak
Nie
nie bo wszyscy bedo wałki krecić
a nie wiem
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mamona a trening
Witam, proponuje aby była możliwość odzyskania 100% włożonej kasy w trening. Oczywiście nie bez jakiś limitów ale tak raz na 6 miesięcy to byłaby dobra sprawa. Tak czy siak przy takiej opcji tracimy poka i TMy włożone w niego więc i tak do końca wszystko sie nie zwróci.
Na pewno wpłynie to pozytywnie na rynek klutych pokow i TMow.
Sam zmieniałem już poka ale to zanim przekroczył 300kk wartosci bo od tej sumy w góre to już naprawde boli a tak przynajmniej raz na poł roku można by sobie jakiegoś poka od nowa zrobić.

Czyli co pół roku możesz zrobić pokemona totalnie za darmo? Wycofujesz jednego pokemona, a wszystko ładujesz w pokemona innego, tak?

Tak, w sumie to moze być opcja dla graczy premium. I tak całkiem za darmo to nie jest bo jakby nie patrzeć poka i Tmy tracimy ale tak, fajnie by było mieć możliwość odzyskania całej kasy raz na jakiś czas.

Jestem na nie Wink Jak ktoś nie może się zdecydować to musi się liczyć z utratą tych 20% włożonych w trening. Zresztą podobna propozycja już kiedyś była.

Główny problem w tym pomyśle to fakt że można byłoby odkupić od kogoś trenowanego pokemona po niskiej cenie a później sprzedać za 100% kasy władowanej. Czysty zysk i push.

Ja bym raczej rozważył zmniejszenie strat w hodowli, a nie całkiem ich zniwelowanie.

Można by zmienić Żeby wartość pokemona wzrasta np o 80% a nie o 60%, ale byłoby to problematyczne. Bo zmieniając cenę obecnym pokemonom można byłoby spowodować wiele problemów, a nie zmieniając to osoby które już zrobiły poka do turniejów junior będą miały lepsze poki niż Ci którzy dopiero zrobią.

Ja bym pomyślał o premii w hodowli. obecnie to mamy maksymalnie 30% więcej ale jest to 30% z wartości poka a nie włożonej kasy czyli daje nam to (jeśli dobrze liczę) 60% + 18% = 78% wartości początkowej. Może tutaj można byłoby pomyśleć o możliwości zdobycia większego wynagrodzenia?

Jestem stanowczo na nie Tongue
jednie można by było zwiększyć % lecz nie aż tak radykalnie
[Obrazek: karta_trenera.php?u=297533]

No to jezeli opcja ze 100% odpada to mozna pokombinowac z tymi procentami tak jak mowi beth, np. gracze premium max maja 90% zwrotu, tego mniejszego premium 80% a reszta tak jak do tej pory. Tak czy inaczej mysle, ze warto wykonac jakis krok w tym kierunku

Był taki pomysł u Leszcza nawet lepszy, bo z wykorzystaniem kryształow. Jestem na nie, na takie zmiany za późno.
 Rozumiem nudza ci sie poki i chcesz nowe, ale decyzja co do wyboru musi być przemyślana

Skocz do:

Szukanie: 1 gości