• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linki do YouTube
Co do wrzucania linków z muzyka z yt na chat to przytoczę sytuacje która miała miejsce jakiś czas temu.
El presidente zapytał czy ktoś chce linka z yt do konkretnej piosenki. Zgłosiło się wtedy kilka osób ( w tym ja) i dostaliśmy tego linka w wiadomości prywatnej. Później pogadaliśmy o tym na chacie - nie było żadnego problemu.
Natomiast wysyłanie linków do 10 graczy już dla El presidente stałoby się uciążliwe.

Z drugiej jednak strony, sprawdzanie linków przez Zespół też jet uciążliwe dla nich. Szczególnie że jakieś video z YT stwierdzą że jest szkodliwe dla młodszych osób, ukarają tego co wysłał link, a on będzie się odwoływał, że we∂ług niego nie jest szkodliwe.

Z mojego punktu widzenia przydałaby się możliwość wysyłania linków do yt na chacie. Gracze mogą zgłaszać wiadomości, więc linki też by mogli. Wtedy gracz nie będzie miał argumentu - zostało zgłoszone, uznane za szkodliwe więc ban słuszny.

Jednakże zablokowałbym możliwość wysyłania linków do kanałów w celu promocji go.

Odpisz
@hRs Zgadam się z jednym zakaz linków promujących innych były sytuacje gdzie gracze wysyłali specjalnie linki bo ich "idol" mial live a takze wiecej pracy dla ekipy bo jesli na live dany gracz zrobi cos w grze to jest to w zapisie live wiec podlega kaze jesli popełni jakis bład Wink Zero Reklam livów kanałów itd to Linki Muzyki by nie przeszkadzały jesli nie łamia regulaminu gry czyli brak wulgarów razizmu itd Wink
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

Odpisz
@Tinuś
Wtedy nie dyskutuje się z takim graczem jeżeli masz argument że dana piosenka zawiera w sobie np. wulgaryzmy, przytoczmy przykład, jakiś utwór peji, wtedy banujesz, gracz napisze "czemu dostałem bana skoro gracz x wysłał ten sam link wczoraj i nie dostał bana" odpisujesz " jeżeli został zgłoszony to i ukarany albo zgłoszenie jest w trakcie sprawdzenia i otrzyma karę" i tyle jeżeli chodzi o odwołania.

@hRs
No tak, ale głupio to wygląda gdybym napisał "kto chce fajną piosenkę" aby pochwalić się czym słucham, dodatkowo dziwnie by wyglądało gdyby co jakiś czas padałyby takie pytania, zresztą tego typu pytania to mimo wszystko jeżeli odpowiedź twierdząca padnie "ja" przez 50 osób to jest to jakby nie patrzeć nawoływanie do spamu. Smile
Co do linków to fajna opcja byłaby jeżeli linki zostałyby skrócone a wiem że jest taka możliwość z automatu po zatwierdzeniu wiadomości, nigdy problemów z linkami nie było(patrz np. 2 lata temu) tak więc zabranianie tego jest kiepskim pomysłem, to jest tylko czat i jeżeli to będzie szło w tę stronę to niedługo będzie można rozmawiać jedynie o pokewars a zwykłe "ale nudno" będzie karane banem bo zdanie nie wnosi nic i nie jest powiązane z uniwersum poków.
Sztywne zasady na czacie do gry o kontencie dla dzieci i osób grających z sentymentu do dzieciństwa to krok w tył w rozwoju PW.
Nie mówiąc o tym że kto w dzisiejszych czasach nie słyszał o DanielMagical, Rafatus i innej YT zgrai więc i tak młodzież ma do czynienia na co dzień z patologią, wulgarnością itp. Więc nie róbmy ze społeczności cnotliwych aniołków którym za wszelką cenę trzeba mydlić oczy i chronić przed internetową patologią Big Grin Regulamin gry jest, wystarczy go przestrzegać. Jest w regulaminie pkt. dotyczący rozpowszechniania zakazanych treści szerzących określone zło typu rasizm itd. więc co tu więcej dodawać?
Pomogłem? Daj +
[Obrazek: pGibFP3.gif]

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości