• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Co sądzisz ?
Tak
Nie
Nie wiem
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loteria ph
Powiedzmy sobię szczerze , nikt nie kupuje losów do loteri ph Smile
Żaden czysty pokemon nie jest dużo wart (czysty- zwykły z dziczy , nie w wersji shiny )
Może jedynie gdy jest do oaka Wink lub w czasie eventu ale to wyjątki. nawet jeśli do oaka to na pierwszym lvl nie są warte . Jedynie z loterią ph był zamęt gdy był ho-oh le minął już rok . Chcecie żeby ludzie kupowali ph to zróbmy coś orginalnego.

I teraz do rzeczy :
Chciałbym aby  w loteri ph były tylko shiny poki Smile oczywiście na 1 lvl
Żeby nie  było samych dobrych shiny powinien być losowany pokemon (każdy możliwy)

Pozdrawiam
My live......ERROR

Odpisz
Uwielbiam jak gracze, którzy nie mają dostępu do żadnych statystyk wypowiadają się właśnie w ten sposób
"Powiedzmy sobię szczerze , nikt nie kupuje losów do loteri ph "

Jednakże daje temat do omawianych

Odpisz
Jestem na nie. I tak narzeka się w kółko, że hodowane poki sa praktycznie bez wartości, tak jak i większość shiny. To tylko powiększy ten problem.

Odpisz
Niekoniecznie jestem za nagrodą którą przedstawiłeś. Jest po prostu zbyt cenna. Jednak zgadzam się że loteria potrzebuje pomocy. Osobiście nie znam graczy którzy kupują do niej losy. Jedyny taki przypadek był kiedy w niej latała legenda. Obecnie jest Zangoose - pokemon który często dropi, łatwo go dorwać z salką nawet nie drogo. To za bardzo nie motywuje do zakupu Big Grin Może wrzucić do niej niezbywalne itemy? Np. jakiś avatar eventowy? Kryształy lub perły do majsterkowania? Coś co nie zaburzy targu a skusi do zakupu?

Odpisz
Tino dobrze prawi, jakieś perły, kryształy i berry w ilosci po 10 albo cos w tym stylu napewno bardziej skusi na kupienie losu od zwyklych pokow

Odpisz
Kiedyś oprócz pokemona było PH. Był chyba pokemon + 500PH. Oczywiście nie zachęciło by to do wydania więcej niż jest nagroda.

Może dodać jakieś losowe przedmioty do pokemona?

Odpisz
A czemu uważacie, że loteria ma motywować do zakupu? Bo to już nie ma na co wydawać ph w grze? :> Ja bym wrócił ph do zestawu (te bodajże 500) i by starczyło a ph każdy może sobie wydawać na klikanie, lvl postaci, przedmioty w sklepiku premium, skrzynki (w tym eventowe w czasie eventów) itd.

Odpisz
Właściwie też racja loteria nie musi być jakaś super atrakcyjna.

Odpisz
Fakt , loterię przydało by się nieco zmodyfikować Big Grin lecz nie w ten sposób , można by dać np przedmioty potrzebne do majsterkowania - próbówki , nakrętki itp Wink
[Obrazek: karta_trenera.php?u=297533]

Odpisz
Na loterie przecież nie trzeba nic wydawać. Każdy ma 1 głos za darmo. Jeżeli ktoś nie chce zwiększać szans to będzie miał zawsze ten jeden los. Ktoś chce zwiększać - jego sprawa.

Odpisz
@bethrezen Jesli nie musi byc atrakcyjna to ją usuncie i dajcie coś innego co zaciekawi graczy Wink Ave Evil
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

Odpisz
No tak oczywiści Evil skaczesz ze skrajności w skrajność. Stwierdziłem tylko że nie musi być SUPER atrakcyjna nie jestem przeciwny aby ją lekko podrasować chociażby wrócić do tych 500 PH czy dodać jakieś przedmioty warsztatowe jak zaproponował Kosiarz, ale też nie twierdze że koniecznie trzeba ją zmieniać.

Usunięciu jej jestem przeciwny nawet jak przez większość czasu tam nic ciekawego dla mnie nie ma bo daje nam możliwość wrzucenia do gry legendy która była już w grze tak jak było z Zapdosem i Ho-oH. I jestem za tym aby w przyszłości pojawiły się ponownie jakieś legendy bo daje to każdemu szansę na zdobycie takiego pokemona.

Odpisz
(02.01.2018, 16:06)bethrezen napisał(a): No tak oczywiści Evil skaczesz ze skrajności w skrajność. Stwierdziłem tylko że nie musi być SUPER atrakcyjna nie jestem przeciwny aby ją lekko podrasować chociażby wrócić do tych 500 PH czy dodać jakieś przedmioty warsztatowe jak zaproponował Kosiarz, ale też nie twierdze że koniecznie trzeba ją zmieniać.

Usunięciu jej jestem przeciwny nawet jak przez większość czasu tam nic ciekawego dla mnie nie ma bo daje nam możliwość wrzucenia do gry legendy która była już w grze tak jak było z Zapdosem i Ho-oH. I jestem za tym aby w przyszłości pojawiły się ponownie jakieś legendy bo daje to każdemu szansę na zdobycie takiego pokemona.

Jestem tego samego zdania Smile nie warto loterii usuwać , wystarczy lekko czymś podrasować by była bardziej atrakcyjna 
[Obrazek: karta_trenera.php?u=297533]

Odpisz
Jakby się ktoś pytał, tą loterię można z darmowego losu też wygrać Big Grin zmiana jest potrzebna, ale nie za duża. Wink
[Obrazek: karta_trenera.php?u=106096]

Odpisz
Jestem za zmianą, ale nie aż tak radykalną jak dodanie wersji shiny. Dodanie przedmiotów warsztatowych byłoby ciekawym dodatkiem.
#TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_p10w3ibhoM1vvuksdo2_540.gif]

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości