• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy chcesz by można było zmieniać ceny wystawionych ofert?
Tak.
Nie.
Mi to obojętne.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana ceny oferty już wystawionej.
Witam,
Chciałbym aby w grze można by było zmieniać cenę oferty już wystawionej na targu ( oprócz pokemonów wystawionych na licytację!!! ), ponieważ czasami cena np. TM'ów szybko zmienia się na targu a niektórzy mają TM'ów bardzo dużo i nie chcą poraz kolejny szukać tego konkretnego pośród sporej listy.

Pomysł ma na celu zaoszczędzeniu nieco czasu przy szukaniu i wystawianiu poraz kolejny tą samą ofertę tylko, że ze zmienioną ceną.

Chciałbym, żeby zmiana ceny oferty już wystawionej była dostępna tylko dla konta Premium MAX i Premium oraz, żeby był limit zmieniania ceny do 2 razy dziennie!

P.S.: Pisząc ten wątek nie widziałem żadnego podobnego wątku na forum ale jakby był taki np. w omawianych to napiszcie w komentarzach! Wątek powstał na prośby innego gracza.
#TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_p10w3ibhoM1vvuksdo2_540.gif]

Ciekawy pomysł i jestem na tak. Chociaż wolałbym jeszcze wprowadzenie obok ceny listy pokazujacej 5 najtańszych tm-ów przykładowo zmniejszyło by czas na szukanie go Smile

Jestem na tak , przydało by się to głównie w ofertach wyróżnionych Smile
[Obrazek: karta_trenera.php?u=297533]

WitamSmile
Jestem na tak, zwłaszcza że wiadomo jak ceny itemów czy jak tu wspomniał autor tekstu tm-ów szybko się zmieniają..
Jeśli chodzi o ofertę wyróżnioną dałbym jakąś opłatę za przedłużenie aby administratorzy zgodzili się to wprowadzićSmile
Pozdrawiam

Och te konta premium oczywiście uproszczenia które niewiele zmieniają muszą być dla nich i tak już wystarczająco dużo ułatwień mają. Mi to obojętne
Daj - do reputacji będę wdzięczna ^^ Nie dawaj mi + nie lubię kiedy ktoś mi daje + :/ Wink
[Obrazek: 5b241c380b9669c2ef3aef9166e0dceb024bf19b_hq.gif]

Skocz do:

Szukanie: 1 gości