• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba się pomysł?
Tak
Nie
Mam to gdzieś było uważać
Wymaga dopracowania
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imię pokemona
Jak zauważyłam nie ma pytania "czy na pewno chcesz takie imię dla pokemona" przy nadawania imienia pokemonowi. Zgłaszam się z prośbą o dodanie pytania do nadawania imienia bo 1 przypadkiem kliknełam enter przy dawaniu imienia pokemonowi i zamiast zlotko wyszło mi złotk conawet sensu nie ma. -_-

pewnie i tak was drodzy gracze to mało interesuje
Daj - do reputacji będę wdzięczna ^^ Nie dawaj mi + nie lubię kiedy ktoś mi daje + :/ Wink
[Obrazek: 5b241c380b9669c2ef3aef9166e0dceb024bf19b_hq.gif]

Ja ogólnie jestem za tym, żeby można było zmieniać imiona pokemonów przez cały czas a nie tylko raz. Albo tak jak kiedyś za pomocą kokosu podczas eventu pokemon zapominał swoje imię to można dodać przedmiot o podobnym działaniu o przykładowej nazwie ,, zioło zapomnienia ''.
#TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_p10w3ibhoM1vvuksdo2_540.gif]

serio? czy wy uważacie ze przy kazdej operacji ktora wykonujemy powinno byc pytanie czy aby na pewno chcesz to zrobic??? serio?

Jestem na NIE. Wpierw zobacz czy dobrze imie pisales i dopiero klikaj enter, gdzie ci sie spieszy przy wpisiwaniu imienia?

Jesli zle nadales imie mozesz tez sprzedac poka komus po minimalnej i odkupic go i znow bedziesz mogl nadac imie
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Sprzedać trenowanego żadkiego poka? Bob nie jesteś tu sam wiec pomyśl co piszesz
Daj - do reputacji będę wdzięczna ^^ Nie dawaj mi + nie lubię kiedy ktoś mi daje + :/ Wink

Mokuroh dobry pomysł Smile

A co za problem sprzedac znajomymu takiego poka w cebiebwartosci i odkupienia go? zadeb

A jak pok warty jest 1kkk to co mam wtedy zrobić raczej nikt nie kupi Wink

Wtedy możesz się ładnie uśmiechnąć do np. Moderatora Tongue

Co do pytania jestem na nie.

Co do kokosu to nie mam nic przeciwko aby się kiedyś pojawił może nie na stałe, ale żeby cyklicznie powracał co jakiś czas.

@Dodo uwierz sa ludki co maja wiecej Wink warto tez napisac jak beth zauwazyl, do niego lub innego z zespolu

Jestem na nie Smile mało potrzebne , wystarczy po prostu uważać i sprawdzić 2 razy co się piszę
zawsze można sprzedać pokemona znajomemu i odkupić i imię znika Big Grin wprowadzanie takiej zmiany dla jednej osoby uważam za bez celowe
[Obrazek: karta_trenera.php?u=297533]

Co do kokosu...
http://prntscr.com/hxh6np Odpowiedź osoby z Zespołu jak w nim jeszcze była Tongue
Jestem za możliwością zmiany imienia pokemona.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości