• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Jesteś Za czy przeciw?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban a Odwołanie
Moja propozycja jest jedynie próbą zapobiegania w mniejszym lub większym stopniu niepotrzebnym tematom na forum z zapytaniem gdzie się odwołać, czy jak w ostatnim czasie gdzie pojawił się temat z odwołaniem w dziale
pierwsza pomoc" a przypadków tego jest coraz więcej, dawniej był shoutbox więc tam można było pomóc w nakierowaniu, dzisiaj tej opcji nie ma więc wychodzę z propozycją do szanownej administracji aby po otrzymaniu blokady na konto, tuż pod informacją o nadaniu kary pod spodem był odnośnik do działu na forum "Odwołaj się"  Bo niektórym nawet czerwony wstawiony jak byk napis "Odwołaj się" nie starcza najwidoczniej. A jak nie poskutkuje to proponuję przedłużyć wtedy bana za nieznajomość regulaminu nie tylko gry ale i forum.
Pomogłem? Daj +
[Obrazek: pGibFP3.gif]

Z tego co pamiętam był taki pomysł w zespole, ale admini mówili że problem leży w tym że trzeba mieć konto aby zostać przekierowanym do działu czy jakoś tak. O konkrety trzeba męczyć czerwonych.

Gdy gracz otrzyma blokadę to ma tam prócz powodu pokierowanie na forum by móc się tam odwołać, jeżeli uznaje że blokada jest niesłuszna.. Ponadto jak sam widzisz, dział odwołań jest obecnie bardzo widoczny, a nakładanie dodatkowych banów za brak umiejętności czytania/szukania to przesada..

Jak gracz nie może znaleźć działu w tej chwili to już nic mu nie pomoże. Propozycja odrzucona.
[Obrazek: karta_trenera.php?u=2]

Skocz do:

Szukanie: 1 gości