• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tongue 
Awatar to mały obrazek widoczny przy każdej wypowiedzi użytkownika.
Maksymalne wymiary awatara to 100x100 pikseli.
Maksymalny rozmiar awatara to 40 KB.

40 kb, 100x100 takich pęczków jest wiele w google grafika przy dobraniu pewnych słów, ale nie zawsze znajdziemy co szukamy dla siebie avatara np. ulubionego aktora czy cokolwiek
A gify zajmują głównie więcej niż 250 kb do 5 mb (HD)

Big Grin także można wznieść o 250 x 250 avatar i 5 mb (maksimum lub mniej jak kto co woli)
[Obrazek: tumblr_ls3q6jRLUJ1qif809.gif]

Odpisz
lol, nie xD
Próbowałem dawniej powiększyć maksymalny rozmiar avatara nawet o 100x100 i wydawał się niewymierny, dodatkowo zaburzy to równowagę w avkach bo z automatu wszystkie się powiększą przez co mogą się rozlać, pogubić piksele itd.
Jest dobrze, zawsze możesz sobie odpowiednim programem zmniejszyć ulubioną animacje z np. aktorem do wymogów tutaj a co do wagi to chyba wyłączyłem dawniej tą opcję o ile nie została przywrócona stąd zamiast max 40kb, można wrzucić gifa który waży więcej.
Pomogłem? Daj +
[Obrazek: pGibFP3.gif]

Odpisz
(28.01.2018, 00:28)Kami napisał(a): lol, nie xD
Próbowałem dawniej powiększyć maksymalny rozmiar avatara nawet o 100x100 i wydawał się niewymierny, dodatkowo zaburzy to równowagę w avkach bo z automatu wszystkie się powiększą przez co mogą się rozlać, pogubić piksele itd.
Jest dobrze, zawsze możesz sobie odpowiednim programem zmniejszyć ulubioną animacje z np. aktorem do wymogów tutaj a co do wagi to chyba wyłączyłem dawniej tą opcję o ile nie została przywrócona stąd zamiast max 40kb, można wrzucić gifa który waży więcej.

:') i ty mi to teraz powiadasz Kami. Jaki to program? To inni sobie też przerobią avatary czy zmniejszą aminację Big Grin
[Obrazek: tumblr_ls3q6jRLUJ1qif809.gif]

Odpisz
https://forum.dobreprogramy.pl/t/zmniejszenie-rozmiaru-gifa/153027
można też to zrobić w gimpie, wystarczy poszukać w google Big Grin
Pomogłem? Daj +
[Obrazek: pGibFP3.gif]

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości