• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na nadzorce chatu
Witajcie.

Z dniem dzisiejszym otwieramy nabór.

Stanowisko: Nadzorca Chatu
Ilość miejsc: 1-2
Czas nadsyłania zgłoszeń: 7 dni, 9.02 - 16.02

Sposób zgłaszania się: Napisanie wiadomości w tym temacie.
Minimalny wiek: 18 lat

Wymagane składowe wiadomości:
1. Pseudonim w grze.
2. Czas spędzony w grze.
3. Imię.
4. Wiek.
5. 2-3 zdania o sobie.
6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
 a) siebie na tym stanowisku,
 b) idealnego nadzorcę chatu.

7. Jak często będziesz dostępny w grze.
8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, komunikatywność, doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji, autorytet w grze).

Na pewno dużą zaletą będzie dyspozycyjność w weekendy. 

Pamiętajcie, że im lepiej się przedstawicie tym większe macie szanse.

Administracja skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
Administracja zastrzega sobie prawo zakończenia przed czasem naboru na wypadek znalezienia kandydata idealnego.

Witam was bardzo serdecznie.
Z tej strony Lord Abaddon który był zalogowany ponoć 61 dni 17 godzin 58 minut podobno.
Mam na imię Karol lat 21 jeszcze bo z listopada jestem.
Jak część Osób wie prowadzę kanał na YouTube o nazwie LordOfWolfs. Jestem studentem drugiego roku studiów stacjonarnych na Politechnice. Jakiej Politechnice niech będzie to tajemnicą. Lubie i dużo czytam, czasem gram, prowadzę również serie IronicTV.

Idealny Nadzorca? Cóż ideałów NIE MA bo nikt nie jest idealny. Trzeba by wybrać osobę którą ludzie kojarzą z chatu, wiedzą co nieco o grze i potrafią rozmawiać z ludźmi.
Prędzej opisze siebie na tym stanowisku niż Ideał Big Grin
Ja jako Nadzorca... cóż przede wszystkim stosuje się do Regulaminu z dozą wyrozumiałości, Jednakże jestem dość szybki w reakcji co niech obrazuje to że jestem moderatorem w sumie na 5 kanałach na youtube. Przede wszystkim Jako Nadzorca będę często aktywny w grze gdy mam czas to wchodzę.
W przybliżeniu na grze jestem często i zwykle pisze na chacie. W weekendy niekiedy całe dnie siedzę.
Cechy... Rzadko mnie wyprowadza coś z równowagi, cierpliwy, mnie rzucam pochopnie banami. Posiadam niejakie doświadczenie z YouTube gdzie niekiedy częstotliwość wiadomości jest większa niż na Ogólnym. To by było chyba na tyle. Papa.

Witam. GJ_JOE z tej strony Smile

W grze spędziłem 176 dni, 22 godziny i 53 minuty.

Na imię mi Marek, mieszkam i pracuję w Bydgoszczy. Mam 34 lata Smile

Jak widać jestem jednym z nielicznych graczy z tak długim stażem w grze. Znają mnie wszyscy Ci, którzy wieczory spędzają na czacie ogólnym. Jestem raczej spokojnym graczem, który wszelkie konflikty , o ile takie mają miejsce, rozwiązuje samodzielnie. Gram na tyle długo, by móc stwierdzić, że dość w dobrym stopniu poznałem działanie gry.

Regulamin przestrzegam, o czym może zaświadczyć moja historia banów. Coś tam było, nikt święty nie jest Big Grin

Ja jako Nadzorca?
Wiadomo, każdy widzi siebie inaczej. Z mojej strony, gracze mogą liczyć na : uczciwość, sumienność, bez stronniczość , wyrozumienie, jeśli zajdzie taka potrzeba to i wsparcie w przypadku hejtów. Ale przede wszystkim na dokładne , rzetelne i sumienne rozpatrzenie każdego zgłoszenia z osobna. Jestem cierpliwy, więc gracze mogą liczyć na  wnikliwe przeanalizowanie zgłoszenia.
Idealny Nadzorca?
To osoba, która jest dla graczy, a nie na odwrót. Osoba taka musi być wyrozumiała, cierpliwa, ale także stanowcza. Nie może być sytuacji, kiedy nadzorca zbanuje jedną osobę bo doszło do spięcia z innym graczem, a tej drugiej nie, bo się znają. Takie coś świadczy tylko o tym, że dana osoba jest stronnicza, a co za tym idzie łatwo taką osobą manipulować.

W grze jestem codziennie, głównie między 15:00 aż do 00:00. Wiadomo sen ważny, a le i każdy z nas posiada własne życie prywatne. W weekendy jestem raczej cały dzień osiągalny, czasami kilka godzin w sobotę mogę być nie osiągalny, bo praca Tongue ale jest to rzadkością Tongue

Nigdy jeszcze nie pełniłem takiej funkcji w żadnej innej grze. Ale to nie stanowi dla mnie problemu. Potrafię szybko odnaleźć się w każdej sytuacji. Nie ulegam wpływom. Ciężko wyprowadzić mnie z równowagi, a tym bardziej sprawić bym zrobił coś, czego nie przemyślę. W stosunku do graczy jestem zawsze kulturalny. Jestem typowym wesołkiem, który wszelkie problemy rozwiązuje za pomocą żartów. Bo lepiej się pośmiać, niż spierać o coś na co albo nie ma się wpływu, albo kiedy wiadomo, że nie ma to sensu Smile Jestem osobą obiektywną i uczciwą. Nie uznaję drogi na skróty, bo nie ma w tym żadnej zabawy. Cenię sobie szczerość, bo to podstawa dojrzałej rozmowy. Potrafię chłodno podejść do sprawy jeśli dotyczy ona osób, które znam w grze. Wiadomo znajomy dobra sprawa, ale nie wtedy kiedy swoim działaniem szkaluje swoje i nasze imię. Doskonale rozumiem, że jako Nadzorca, to ja jestem dla graczy, a nie oni dla mnie. Nie wyciągam pochopnie wniosków i nie wyrabiam sobie zdania o kimś, kogo nie znam. Dlatego śmiało i z pełną premedytacją, zdrowy na ciele i umyśle zgłaszam swoją kandydaturę Big Grin

Dzień dobry

Mam chęć pomóc przy czacie. No to lecimy z formalnościami:

1. Pseudonim w grze: Henryk VIII, powszechnie kojarzony jako stary i niedobry Cara(nthir).

2. Czas spędzony w grze: Gram od 2,5 roku, czas spędzony w grze to prawie 260 dni.

3. Imię: Drugi Założyciel Rzymu.

4. Wiek: znają go 3 osoby w grze i tak zostanie. Siwieję, tyle mogę napisać.

5. Coś o sobie: Dzielny zbieracz Warsballi, któremu przesiadywanie w grze uprzyjemnia trudy dnia codziennego, a czat nierzadko zastępuje kabarety w telewizji. Pracujący, uczący siebie i innych, posiadający kręgosłup moralny i łeb na karku typek.

6a. Ja na stanowisku: Dałem się poznać jako chłodny gość, którego praca wypruwa z emocji. Przełożyło się to na odległą granicę wyprowadzenia mnie z równowagi. Wątpię bym po dostaniu uprawnień „zepsuł się”, w końcu jestem członkiem Vendetty, gorszy już nie będę. Wiem na ile można sobie pozwalać, a kiedy wypada przystopować. Lubię od czasu do czasu pośmieszkować, również z władzy. Jestem zwolennikiem rozmowy a nie natychmiastowej pacyfikacji. Chyba, że nadzieja umarła…

6b. Idealny nadzorca: Osoba kojarzona przez graczy, która swoją wyrozumiałością i chęcią pomocy będzie przykładem dla społeczności, a kontakty z nim gracze będą miło wspominać.

7. Dostępność: Gdy mam luźniejszy dzień w pracy mogę od czasu do czasu wejść, wyklikać odnowione PA i chwilę przebywać na czacie. I tak przez część dnia na wersji mobilnej. Gdy mam wolne zdarza mi się być w grze przez większość dnia. Oczywiście swoje życie mam i nie mam zamiaru dawać swoich namiarów na inne portale „w razie gdyby tu była paląca sytuacja”, no szanujmy się.

8. Smarowanie na siebie: Nigdy wcześniej nie pełniłem tego typu funkcji. Nie kryłem się również z tym, że nie należę do świętoszków, bo swoje na banicji przeżyłem. Nie znam regulaminu na pamięć. „Kolorowy” ma mieć głowę w regulaminie, a nie regulamin z głowie. Teraz kolej na plusy… Nie mam problemów z przyjmowaniem krytyki, potrafię śmiać się z samego siebie. Lubię czytać książki o ile mam czas, najczęściej dzieje się to w komunikacji, uczę się hebrajskiego w stowarzyszeniu. Czy jestem aktywnym graczem? Jeśli bierzecie pod uwagę ilość wbijanego expa to nie jestem aktywny, klikaczem przestałem być dawno temu; jeśli zaś czas realnie spędzany w grze to jestem. Ponadto umiem się dogadać, zdolności językowe na jako takim poziomie, nie podlizuję się członkom zespołu, nie kryję tego, że dwóm osobom ze mną nie po drodze, nie wypisuję do członków zespołu podczas naborów, że przepraszam za wszystko, że się poprawię, żeby mi dać szansę. Życie brać takim jakim jest… Nie nadużywam emotek, nie kopiuję podań. Poza tym bethrezen pytał mnie kiedyś czy można mi zaufać…

Pozdrawiam,
Henryk VIII Tudor
Król Anglii, Francji, Irlandii, mąż 6 żon

1. Crystal Dragoness

2. 115dni 21godz. 52min.

3. Wiktoria

4. 18 lat

5. Interesuje się informatyką, zoologią i grafiką komputerową. Jestem miłą i troskliwą osobą. Nie interesuje mnie sława. (ktoś mi wytłumaczy po co to jest?)

6.a) Będę banowała graczy którzy łamią regulamin gry w poważnym stopniu typu notoryczny spam czy flood. Nie tolerowała bym obrażania mnie czy innego członka zespołu pokewars. Pomoc niosła bym z ochotą lecz nie o takie bzdety jak "czy dasz mi kase na pokemona, trening poka" . Jeśli gracz uzna że ban jest nie słuszny i chce go wytłumaczyć konkretnymi powodami mogę go wycofać lecz nie tak łatwo mnie przekonać.
b) Myślę że idealny nadzorca czatu powinien znać ortografie i być rozumny. Miły, cierpliwy, słuszny te 3 rzeczy jak dla mnie są ważne. Być często aktywny i pomocny. Zachowywał by się poważnie.

7. od 6:00 do 1:00 (w nocy) lecz z małymi przerwami na obiad czy sen

8. jestem: cierpliwa- przydaje się szczególnie gdy są sprawy ciężkie do wytłumaczenia
miła (zależy)- Nie chce odstraszać od siebie graczy kiedy mają jakiś poważny problem,
sprawiedliwa- Nie sprawiedliwe banowanie graczy jest zbędne lepiej sprawiedliwie banować żeby nie było problemów
aktywna- Jaki był by ze mnie pożytek gdyby mnie ciągle w grze nie było trzeba być aktywny
pomocna- Gracze często potrzebują pomocy lecz nikogo to nie obchodzi lepiej pomagać z uśmiechem a może się odwdzięczy Smile

życzę powodzenia innym graczom (^-^)/
Daj - do reputacji będę wdzięczna ^^ Nie dawaj mi + nie lubię kiedy ktoś mi daje + :/ Wink
[Obrazek: 5b241c380b9669c2ef3aef9166e0dceb024bf19b_hq.gif]

Witam!
Na stanowisko nadzorcy chatu zgłasza się LoveChocolate (Wcześniej Sajmon2000 lub WeLiveToDie).
Od 05.03.2015 spędziłem on-line 84 dni 11 godz. 30 min.
Jak pewnie kilka osób wie, nazywam się Kacper. Tego roku mija mi 16 wiosen, co moim zdaniem nie powinno być wyznacznikiem.
Coś o mnie? Chłopak, który interesuje się komputerami, w tym oczywiście grami. Dodatkowo lekkoatleta, ostatni rok uczeń gimnazjum. Staram się zawsze odcinać moje prywatne problemy od tego, co dzieje się w sieci. Każdą sprawę staram się rozważyć zachowując zimną krew, aby emocje nie wiodły mnie do złych decyzji. Może i kilka rzeczy się wydarzyło, ale... Carpe Diem.

Co do tematu nadzorców... Tak, idealny nadzorca nie istnieje. Zawsze znajdzie się jakiś haczyk, który zniszczy nam obraz naszego bohatera. Ale czy nie o to właśnie chodzi? Ten kto sam nie jest idealny nie będzie miał problemów zrozumieć winnego, postawić się w jego sytuacji, a moim zdaniem tego wymaga ta posada. Osoba z poczuciem humoru, dystansem do siebie. Zawsze badająca, o ile jest możliwość całą sprawę, a nie jedynie pojedynczą wiadomość. Oczywiście przydałoby znać się na ortografii, mieć bogaty zakres słownictwa (w dobrym znaczeniu oczywiście) i zachowywać zasady kultury. Pamiętajmy przecież, że grają tu jeszcze mniejsi od nas, a nasze zachowanie mogą brać za wzór.
Ja sam jako nadzorca? W dalszym ciągu dostępny naprawdę często, czasem żeby chociażby sprawdzić, czy coś ciekawego się nie dzieje. W miarę możliwości staram się zawsze pomagać czy to nowym graczom, czy też stałym bywalcom. Od zawsze umiejętność planowania i chęć rozwiązywania każdego problemu. Nawet w najbardziej skrajnych sytuacjach staram się zachować powagę i kulturę, bez względu na opozycję.
Jak wspominałem, dostępny jestem w tygodniu zazwyczaj rano, przed szkołą, czasem na mniej ciekawej lekcji i po lekcjach od 15 do północy w zależności już od tego, co się dzieje. W weekendy wiadomo, człowiek żeby odpocząć śpi dłużej, ale jak wstanę to często aż do nocy mam dostęp do PokeWarsów.

Moje atuty dało się wyłapać już wyżej, uważam że podstawowym to trzymanie się chociaż podstawowych zasad ortografii, chociaż wiem, że znajdzie się ktoś, kto wytknie źle postawiony przecinek. Kolejną przemawiającą za mną cechą jest zazwyczaj opanowanie, rozwiązywanie wszystkiego na świeżo, bez domysłów, kierując się faktami. Dostępność nawet jeżeli nie na komputerze to na telefonie, który nie utrudnia mi wcale życia, jeżeli jest dobrze spersonalizowany. Co do doświadczeń, moderator grupy na Facebooku liczącej ponad 10 tys. osób, organizator eventów szkolnych (ok 1k osób).

Myślę, że to na tyle. W razie niejasności proszę o kontakt najlepiej na PW. Pozdrawiam Wink
[Obrazek: karta_trenera.php?u=106096]

1. Antybristler
2. 82 dni. (ogólem gram w tą grę od stycznia 2013 wraz z długimi przerwami)
3. Piotr Ryszard Marek
4. Liczy się 21 wiosen, niedługo 22 wiosen
5. Jestem odpowiedzialny, sumienny i jak zarówno pomocnym oraz pomysłowym ludkiem. Jestem introwertykiem oraz nieśmialy choć mamy wszyscy swoje wady jak i zalety.
6. a) siebie na tym stanowisku,
Będę dążył do tego, co opisałem w punkcie b.

Idealny nadzorca powinien być opanowany, obiektywny, konsekwentny, stanowczy, ale gdy zajdzie taka potrzeba powinien umieć przyznać się do błędu. Powinien umieć rozpoznać i rozróżniać żart od obelgi, potrafić przewidzieć, co może wyniknąć z rozmowy na chacie i umieć na to odpowiednio zareagować. Powinien wzbudzać autorytet wśród graczy i nie dać się prowokować tak jak bywa to w czacie. Dodatkowo powinien działać na rzecz społeczności w różnych aspektach jej działania nie tylko zajmując się banowaniem graczy, a edukowaniem ich oraz pomaganiem im w grze. Oczywiście nadzorca idealny nie istnieje jak widać to na dłoni. Nie powinien również się wywyższać tylko dlatego, że ma WIĘCEJ OPCJI.
7. Jestem póki co bezrobotny, ale jeśli miałbym szacować to głównie byłbym w porach popołudniowych (16-2) choć może to zmienić się.
8. Jestem znany z tego, że pomagam graczom jak grać w pokewars, gdzie się dropi to wszystko wraz z pokemonami. Jestem dosyć cierpliwy, spokojny jak i zarówno miły
[Obrazek: tumblr_ls3q6jRLUJ1qif809.gif]

1. paulina574
2. 170dni 19godz. 45min.
3. Paulina
4. 22
5. Pracuję, a mój wolny czas poświęcam głównie na gry komputerowe. Oprócz tego lubię czytać książki.
6. a) Jako nadzorca podchodziłabym do wszystkich tak samo. Starałabym się każdą sytuację oceniać obiektywnie. W razie konfliktu pomogłabym rozwiązać zaistniały problem. Jako nadzorca próbowałabym również jak najlepiej dogadać się z innymi. Ostrzegać w przypadku łamania regulaminu oraz służyć pomocom w największym stopniu jak tylko potrafię.
6. b) Nadzorca chatu powinien być osobą bardzo cierpliwą i komunikatywną, która w szybki sposób potrafi rozwiązać problem. Nadzorca powinien być również wyrozumiały, ostrzegać gdy gracz łamie regulamin, a nie od razu karać banem. Dobry nadzorca powinien również chętnie dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.
7. Na pokewars jestem codziennie, zazwyczaj po kilka godzin o różnych porach.
8. Nigdy wcześniej nie pełniłam funkcji nadzorcy, ale szybko odnajduję się w nowych sytuacjach. Jestem osobą bezstronną i potrafię patrzeć na każdą sytuację obiektywnie. Jestem uczciwa, cierpliwa, oraz wyrozumiała. Dodatkowo jestem dyspozycyjna w każdy weekend.

:Login z gry : Lord Evil
2: Gra: 289dni 7godz. 26min.. Forum: Dołączył: Dec 2013
3: Dariusz
4: 22
5: Od kilku lat mieszkam w UK. W Pokewars gram już kilka lat, moja historia banów pokazała mi czym tak naprawdę jest regulamin. Był okres że postanowiłem zrobić sobie przerwę od gry, wpłynęło to bardzo pozytywnie na spostrzeganie wielu rzeczy.
6: a: Jestem osobą obiektywną, potrafię spojrzeć na coś z wielu perspektyw. Jako nadzorca chatu potrafiłbym wykorzystać ten atut. Podstawa to zgłoszenia, weryfikacja każdego z kolei, a następnie pobyt na chacie ogólnym, często mnie tam widać.
b: Nie ma idealnego nadzorcy bo każdy inaczej rozumie regulamin i inaczej spostrzega zgłoszenia graczy. Jednak są cechy bez których nie można nazwać się nadzorcą: uczciwość, sumienność, obiektywizm, a także nadzorca powinien dokładnie wiedzieć jak użyć panelu by wykonać zgłoszenia które dają gracze, bo inaczej nastanie Chaos i Anarchia.
Trudne sprawy z którymi nie mogą sobie poradzić nadzorcy, bo wiadomo ze mamy tez problematycznych graczy powinny być omawiane z innymi członkami Zespołu.
7: W tygodniu bywam głównie od popołudnia do późnych godzin wieczornych/nocnych. Weekendami bywam w grze niemalże cały czas, wiadomo że każdy potrzebuje snu i ma też swoje życie prywatne, ja potrafię to wszystko pogodzić.
8: Byłem kiedyś Moderatorem czatu w grze MMORPG Taern. Jestem osobą obiektywną i uczciwą, cenię sobie szczerość i potrafię godzić się z krytyką. Często pomagam ulepszyć wiele aspektów gry, gdy zauważam jakiś błąd nowo wprowadzonej aktualizacji.
[Obrazek: 6ba7wm5yqkju.png]

1.Pseudonim w grze: Love

2. Czas spędzony w grze: 
175dni 17godz 5min. Niestety dokładnej daty zalogowania się po raz pierwszy na grę nie pamiętam, ale gram już parę lat z przerwami.

3. Imię: Kasia

4. Wiek: 24 lata

5. 2-3 zdania o sobie]: Pracuję jako pielęgniarka poza granicami kraju-Szkocja. Wielka miłośniczka zwierząt. Ponadto wielka fanka twórczości Mass,  Tolkiena, Rowling i Kinga.

6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
a) siebie na tym stanowisku: Spędzając niemało czasu w grze, zauważyłam tendencję niektórych członków Zespołu do karania graczy po jednym, dość niewinnym wykroczeniu. Według mnie każdy zasługuje na szansę, dlatego chciałabym, by gracz najpierw dostawał upomnienie, ostrzeżenie (oczywiście pomijam tu osoby, które nagminnie i świadomie łamią regulamin, używając wulgaryzmów w każdej napisanej wiadomości itp.) i miał szansę przemyśleć swoje zachowanie, a w razie niepowodzenia „misji” i powielaniu swoich zachowań, otrzymał karę  na jaką zasłużył. 
Nie ma ludzi idealnych. Człowiek jest tylko człowiekiem, więc błądzić jest rzeczą ludzką.  Jednak, „Nie sztuką jest zrobić błąd, sztuką jest przyznanie się do niego”, co wg mnie jest przejawem dojrzałości. Dlatego sądzę że  „idealny nadzorca” powinien taką zdolność posiadać. 
Uważam że to nie ilość rozdanych  banów świadczy o tym czy ktoś jest dobrym/złym nadzorcą, tylko to w jaki sposób nadzorca potrafi wpłynąć na to, by ich było coraz mniej. Jednak, osoba na tym stanowisku powinna być stanowcza i konsekwentna, nie pozwalając „wejść sobie na głowę” graczom oraz wiedzieć, w którym momencie wkroczyć, by zapobiec konfliktom. 
Idealny nadzorca powinien wykonywać swoją funkcję w oparciu o dobrze poznany regulamin gry. 
.  
7. Jak często będziesz dostępny w grze.
Jestem dostępna codziennie. Nie jestem w stanie określić ile godzin jestem aktywna, dziś może to być 3 h, a jutro nawet 10. Zdarza mi się, zaglądać nawet w pracy, dzięki tak zaawansowanemu urządzeniu jakim jest telefon z dostępem do Internetu.  

8. Twoje atuty
Jak już kiedyś pisałam w jednym z podań, nie pełniłam nigdy takiej roli w żadnej grze tego typu.  Byłam jednak moderatorką na jednym z portali społecznościowych, gdzie moim zadaniem było blokowanie „fejkowych” kont oraz usuwanie wulgarnych komentarzy. 
Moje atuty? Myślę, że komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi oraz dyspozycyjność. Powierzone zadania zawsze wykonuję rzetelnie, dokładnie i sumiennie. 
Uważam że jednym z moich atutów jest również szczerość, czasami aż do bólu, o czym niejedna osoba w grze się  przekonała i mimo krytyki jaka może spaść na mnie za to, nie zamierzam tego zmieniać. Ponadto dobra znajomość języka polskiego i zasad ortografii. 

Pozdrawiam,

Love

Pseudonim w grze: Pam
Czas spędzony w grze:215dni 13godz. 16min
Imię: Iza
O sobie: Interesuję się kulturą dalekowschodnią, głównie japońską, w wolnym czasie czytam mangi, oglądam anime i oczywiście gram w pokewarsy Big Grin  bardzo lubię muzykę z lat 80/90 - kolekcjonuje płyty z tego okresu, uwielbiam zwierzęta a szczególnie psy, do niedawna udzielałam się charytatywnie w schronisku
Ja na stanowisku nadzorcy: Tak jak dotychczas przeglądałabym czat ogólny gry, interweniowałabym, widząc nieodpowiednie zachowanie czy to młodzieży czy starszych graczy. Na pewno w przypadku mniejszych przewinień (flood, spam, dyskutowanie o banach, handel na ogólnym itd) zastosowałabym system ostrzeżeń - najpierw zwrócenie uwagi na niewłaściwe zachowanie a dopiero potem bany.
Idealny nadzorca: Idealny nadzorca na pewno potrafi wszystkich potraktować równo i zgodnie z obowiązującym regulaminem - czy to znajomy ze stowarzyszenia czy nielubiana osoba. Idealny nadzorca na pewno zamiast iść w zaparte potrafi przyznać się do błędu - a te popełnia każdy (bo nie ma ludzi idealnych!)
Dostępność w grze: Ponieważ moja praca ma nienormowane godziny jestem dostępna w różnych porach - czasami wieczorem, czasem rano a jeszcze kiedy indziej na pokewarsach bywam w nocy. Nie narzekam jednak na brak czasu wolnego. Zazwyczaj online bywam co najmniej 3-4h dziennie.
Atuty:
- komunikatywność
- charyzma
- uczciwość
- i wiele innych Smile
Dodatkowo miałam w mojej długiej historii z Pokewars bany, były też takie w których moderator się pomylił bądź ban był niesłuszny, wiem jak się czułam kiedy wydawało mi się, że zostałam niesłusznie potraktowana przez zespół - ta wiedza pozwoliłaby mi odnaleźć się również po drugiej stronie tej sytuacji.

Z pozdrowieniami,
Pam

1. rybol21
2. 77dni
3. Magda
4. ćwierćwiecze
5. 2-3 zdania to sporo... w kilku słowach o sobie wspomne : miła, sympatyczna, z niebanalnym poczuciem humoru, chandrami jakiś świat nie widział i z mordem w oczach.
6. jak się wyobrażam na tym stanowisku? nie wyobrażam, ale mogłyby być niezłe jaja i może odnalazłabym przyjaciół Big Grin
idealny nadzorca ? - nie istnieje. Ideały są nudne i tego się trzymajmy
7. różnie, zależy jak bardzo mam wypełniony grafik w pracy. W co drugi weekend jestem całe dnie ( nie dlatego,że wykłady są nudne, no skąd! ), przez błąd durnych informatyków mam zablokowane wszystkie strony typu kwejk i fb, ale w poksy między masażami mogę grać ( jupikajej maderfaker )
8. meeeegaaaa cierpliwość - pracuje na dwóch stanowiskach (contact center i rehabilitacja), także debili nie brakuje i nikogo jeszcze nie zabiłam (jeszcze się powstrzymuję), niebanalne poczucie humoru - dzięki temu dostałam robotę Big Grin , doświadczenie z ludźmi ( głównie upierdliwymi emerytami, ale z gimbuskami również )

1. PikiEl
2. 173dni 15godz. 58min.
3. Mateusz
4. 23 lata
5. Mieszkam w Lubline, pracuję, lubię grać w różne gierki. trochę interesuję się sportem Big Grin Lubię oglądać filmy jak również anime na pokewars siedzę juz dość długi czas.
6.a) jak wyobrażam sobie siebie ? Na pewno będę pilnował porządku o różnych porach dnia i nocy,nigdy nie miałem okazji sprawować funkcji nadzorcy lecz uważam ze podołam.
b) nie ma takiego nadzorcy, każdemu zdarzy się popełnić jakiś błąd i tym urazić inną osobę
na pewno powinien być opanowany.

7. tak jak napisałem powyżej, różnie staram się być dostępny jak najczęściej.
8.Nie lubie wypisywać o sobie zalet, lecz na pewno jestem odpowiedzialną osobą oraz zawsze daje z siebie wszystko
Zalety jakieś mam ale jakie to nie wiem, nie skupiam się na takich rzeczach.

Siema, widzę, że nie ogłoszono jeszcze wyników, więc i ja dorzucę swoje zgłoszenie.

1. pewnypewny
2. 156dni 3godz. 18min.
3. Paweł
4. 27 lat
5. Mieszkam i pracuję w Lublinie, zajmuję się szeroko pojętym doradztwem finansowym. Interesuję się piłką nożną, sam mam plan zostać trenerem piłkarskim w przyszłości. Jestem zorganizowany ale i spontaniczny, moim głównym atutem jest "chłodna głowa" nie przejmowanie się rzeczami, na które nie mam wpływu, bo po co?
6.
a) Monitoruję często czat ogólny, sam również się tam udzielam. Bardzo lubię pomagać nowym graczom na początku ich kariery, ponieważ zależy mi, by dalej grali w nasze poksy - tylko w taki sposób gra ma szansę się rozwijać, przez co i mi się gra przyjemniej. W przeszłości nie miałem żadnych większych spin z którymkolwiek z graczy, przez co nikt nie powinien być do mnie w żaden sposób uprzedzony. Porządek na czacie ogólnym musi być, lecz czasem trzeba umiec wyczuc delikatną różnicę między żartem, a prowokowaniem, co dzięki mojej chłodnej głowie nie powinno stanowić problemu. Z każdym zawsze można się dogadać, czasem trzeba przykręcić śrubkę mocniej, lecz przy odpowiednim podejściu wszystko można załatwić z uśmiechem na ustach, zarówno moich, jak i banowanego/upominanego Big Grin
b) W sumie to jak wyżej. Widzę od dawna jak ludzię skarżą się na kolorowych, głównie przez błędy
w komunikacji pomiędzy nimi, a graczami. Sprawy trzeba wyjaśniać krótko i konkretnie. Swoje błędy brać do serca, a cudze umiejętnie wyjaśniać. Bez tekstów "nie bo nie" czy "bo tak". Taki idealny nadzorca powinien mieć też sporą wiedzę na temat poków i funkcjonowania samej gry. Mój staż podpowiada, że takową posiadam, wychowałem się na pokach, głownie grając na emulatorach game boy advance itp.

7. Co przyniesie przyszłość nie wie nikt, acz na ten moment dostępny jestem praktycznie cały dzień. Wieczorami jest różnie, w weekendy też zazwyczaj są to "dniówki" choć troszkę mniej niż na tygodniu, bo coś tam w życiu prywatnym tez ogarniam.
8. Cechuje mnie konkretność i jasność komunikatu. Nie jestem "śliski" nie kombinuję przeciwko innym. Od dłuższego czasu już jestem adminem stowarzyszenia (teraz Los Camratos, wcześniej HydroActive), często rozmawiam z adminami innych poważanych stow i mam z nimi (tak myślę Big Grin ) dobry kontakt.

No to tyle Smile

Rekrutacja się zakończyła, dziękujemy wszystkim za udział.
[Obrazek: karta_trenera.php?u=2]

Skocz do:

Szukanie: 1 gości