• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy Everstone powinien byc wytrącany przez ataki Thief i Knock off?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
21.05%
4 21.05%
Nie
78.95%
15 78.95%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Everstone.
Witam,

to dziwne, że Everstone po prośbach kilku lepszych graczy nie może być wytrącony przez ataki Thief i Knock off. On wręcz MUSI być wytrącany w przeciwnym razie high levele są niczym nie zagrożone i całkowicie zdominują tą grę. A jeśli można byłoby ten kamień wytrącić to można byłoby chociaż minimalnie napsuć trochę krwi "lepszym". Przecież na tym chyba polega urok tej gry?

Ja wiem, że wyniki ankiety będą pewnie 80%+ na nie, bo wiadomo kto będzie tak zaznaczał, ale proponuje przemyśleć to jeszcze raz.

mysle ze nic by sie nie stalo wielkiego gdyby ten item byl wytracany Wink w dziczy malo ktory pok uzywa atakow na wytracenie Wink a w sparach itd itp tez nie kazdy Wink a wiekszosc pokow jest na wysokich lvl ktorym exp dalej nie leci Wink

ale tez rozumiem ze dla niskich lvl pokow ktore jeszcze beda trenowane zaszkodzi, ale cos za cos Wink
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

szczerze mowiąc nie powien być wytrancany nie chce władować przypadkiem nawet 40 expa jesli wytrąci mi item .. koszt tego moze byc kolosalny Wink Low Lvl nie muszą atakować High nikt im nie kaze być kamikadze ... Smile
[Obrazek: 6ba7wm5yqkju.png]

Nie widzę powodów dla których Everstone powinien mieć uprzywilejowaną charakterystykę wśród itemów.
Ataki wytracające są tak rzadko używane, a wśród dzikich poków praktycznie wcale (ja przynajmniej się nie spotkałem z takim). Dlatego też, właściciele tego przedmiotu nie powinni czuć się w żaden sposób zagrożeni.
Z kolei, jeżeli Everstone będzie nietykalny, sprawi, że stanie się "op" przedmiotem. Jeżeli więc chcemy zachować konsekwencję, Everston powinien być wytracany, jak każdy inny przedmiot.

(09.02.2018, 11:26)klitschko2410 napisał(a): A jeśli można byłoby ten kamień wytrącić to można byłoby chociaż minimalnie napsuć trochę krwi "lepszym". Przecież na tym chyba polega urok tej gry?
Kompletnie nietrafiony argument. Gra przecież nie polega na "psuciu krwi lepszym" tylko na dobrej zabawie. A nie ma chyba niczego bardziej irytującego niż przeskoczenie do klasy wyżej przez jakąś przypadkową walkę w dziczy czy drużynową, nie mając środków lub chęci na dalszy trening.

(09.02.2018, 11:26)klitschko2410 napisał(a): On wręcz MUSI być wytrącany w przeciwnym razie high levele są niczym nie zagrożone i całkowicie zdominują tą grę.
To wg ciebie low levele mają dominować? Po to się kilka, robi zadania, trenuje itd. by piąć się w górę rankingu. Ten przedmiot MUSI pozostać niewytrącalny, bo inaczej stanie się bezużyteczny (nie licząc opiekuna).

Kocham to jak osoby nie posiadające wiedzy o grze piszą pomysł ;D
klitschko2410
HectorAntos
Jaką Wartości ma wasz najlepszy pokemon ?
[Obrazek: 6ba7wm5yqkju.png]

Totalnie nie rozumiem w czym jest problem.

W każdej grze jest tak że walki wygrywają Ci silniejsi. Przedmiot nie zwiększa szans na zwycięstwo, w żaden sposób nie wpływa na wynik bitwy. Po prostu wreszcie pozwala graczom na używanie swoich pokemonów w walce kosztem jednego slotu na przedmiot.

To nie wielkie ryzyko na wytrącenie nie pomoże innym wygrywać więc zmiana jest tylko po to aby uprzykrzać innym grę.

Większość jest na nie więc przenoszę do odrzuconych.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości