• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesień ...
Jesień przychodzi co wiąże się z ulewami , podmuchami powietrza ,liście u roślin zmieniają barwy ,

1. proponuję dodać konkurs o napisaniu wiersza ( smutnego dotyczącego pokewars, wymyślonego przez nas)

2. i osobny konkurs namalowania obrazka z pokemonami typu roślinnego , które słabną w nadchodzącej jesieni oraz wodne i powietrzne które nabierają co raz więcej sił , lub np . obrazki jak pokemony spędzają czas wolny w otoczeniu jesiennym .

3.Można by dodać konkurs pomieszanie 1. i 2. (coś nowego , choć nie wiem czy tego już nie było Big Grin) Mały obrazeczek z pokemonami , w otoczeniu jesiennym, na którym będzie króciutki (wymyślonym przez nas) wierszyk (max. 2 zwrotki).

[Obrazek: tumblr_ll65a5LvEu1qdtuqno1_500.gif]

Ciekawe co na to hRs bo to jak dobrze pamiętam organizował poprzednieSmile Z moje strony popieram pomysł dawno już nie było konkursu nie koniecznie musi być obrazek lub wierszyk morze być np piosenka lub komiks, morze być tez tematem szkola bo wrzesień to miesiąc który najbardziej się z tym kojarzy lub innySmile

właśnie szkoła chciałem napisać ale potem stwierdziłem , ze zagarnę sobie ten pomysł przy rysowaniu Big Grin

Piosenka myślałem o tym ale chyba nikt na to nie poleci Sad

komiks dobry pomysł troszkę cięższy ale super Big Grin

* wrzesień się już kończy prawie Big Grin

Piosenke łatwo nagrać i pełno darmowych programów jest do tego można by ja by wysłać np jako MP3 wtedy nie dyskryminowało by się tego talentu a sporo nastolatków taki posiada i ma pasie do śpiewania. Najlepszym rozwiązaniem były by trzy konkursy coś z rysunkiem poezja i np piosenkarka bo po ostaniom rysunkowym naprawdę dużo osób było tym zainteresowanych Smile Ejson dajmy wypowiedzieć się innym i przedewszystkim Alexowi i hRs Smile

Wiem Smile ale piosenka jest trudna Big Grin choć nie krytykuje Tongue już Sad

Konkurs z kategoriami osobnymi mi pasuje jak najbardziej, jestem Za.
[Obrazek: pGibFP3.gif]

I ja jestem zaSmile Aczkolwiek nie posiadam talentu muzycznego Big Grin Moja pozytywna opinia zostaje przy rysunkach i tematyce jesiennejSmile

Big Grin ja tak samo choć nigdy nie śpiewałem tak Big Grin jak głos da rade może coś spróbuje :p

no to można zrobić 3 konkursy np na rysunek, wiersz i piosenke Big Grin każdy znajdzie coś dla siebie Big Grin
EDIT
mogliby coś zrobić w tym stylu że jak sie wygra w jednym konkurie to nie można wygrać w drugim tylko mieć max 2 miejsce Big Grin

Lecz ja bym chciał w 3 konkurencjach brać udział, mam nadzieję że administracja nie zasądzi aby każdy mógł wybrać tylko 1 z tych 3 konkurencji Big Grin
[Obrazek: pGibFP3.gif]

A no... bo ja "mam talent "w pisaniu wierszy ale długo mi to zajmuje . A tez chciałbym spróbować pisosenki i obrazka

ale zbliża się hallowen i swięto zmarłych moze coś z tym związane Smile ?

Ejson już lepsze by było z halloween bo co ? Narysujemy poki w grobach ? xD

Nie, nie, lepiej będzie narysować darkrai w nocy xd
[Obrazek: karta_trenera.php?u=42880]

Skocz do:

Szukanie: 1 gości