• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokedex I kosztowne błędy
Witam W tej Aktualizacji co weszła z Warsztatem Jestem tyle do tyłu ze Poezja
przez to ze Pokedex podaje błędne dane
http://scr.hu/1m14/7ye24 Plan Safariballa obecnie nieopłacalny wgl biorąc pod uwage ze sam ma wartosc 16k
http://scr.hu/1m14/tfq2l Plan Mikstury słonca Tak samo strasznie nieopłacalne biorac pod uwage taka ze wartosc pokemona nie wzrasta po uzyciu mikstury a Wartosc treningów Tak
Przez to ze W pokedexie są błędne dane osoby Traca cięzko zarobione YEny jesli widział bym ze Ma Takie skladniki a nie inne wgl nie kupował bym tych planów i mogł bym zrobic dalsze treningi moltres
Pozdrawiam Kenpachi Zaraki
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

No straszne ciężko, nic się nie opłaca prawie, minimalne ceny przedmiotów do planu to 80k a trzeba po 5, a nasz

wspólny przyjaciel Adriashi ładnie nam policzył w tym temacie 3 strona

http://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=3120&page=3&highlight=losy

że 80kY to bardzo bardzo dużo tyle co leci z losów premium miesięcznie Wink razy 5 to już 400kY :O przez 5 miesięcy

trzeba było trafiac najlepszą wygraną Wink + narzędzia 190kY no wartałoby się zastanowić co by tu z tym zrobić.

Mnie przeraża kwestia tego że plany są "na stałe" czyli nie zużywają się po jednym wykonaniu przedmiotu. Weźmy pod uwagę plan resztek ( pomijam już sam fakt ze mamy 3 alternatywne wersje planów resztek przez co znacznie zwiększa się prawdopodobieństwo ich stworzenia)i plan czarnego osadu. Komponenty potrzebne do stworzenia tych itemów są ogólnodostępne i nie takie rzadkie. Kwestią czasu pozostaje tylko to że itemy które wcześniej miały sporą wartość zaleją targ i ceny pospadają na łeb.
Wracając do samego tematu to zgadzam się z tymi zarzutami. Wchodzi nam ogromna różnica a mianowicie niektóre itemy są aż za bardzo opłacalne do zrobienia a inne prawie w ogóle. Moim zdaniem należy poważnie zastanowić się nad jakimiś poprawkami i przekalkulowaniem wartości i dostępności danych komponentów bo jeszcze trochę i wszystko się posypie.

Plany w pokedexie zrobiłem według rozpiski jaką dostałem. Jak widać admini zdecydowali się nanieść poprawki z racji że plany zostają na stałe, a niektóre były zbyt łatwe do zrobienia (np safariball potrzebował dwóch balli z pokesklepu przez co można byłoby nabijać sobie pkt majsterkowania w nieskończoność w łatwy sposób).

Po przemyśleniu sprawy popieram Vaila że plany powinny być jednorazowe. Obecnie plan safariballa jest prawie bezużyteczny (jak dla mnie sam ball ma zerowe zastosowanie) i cofnięciu tych zmian co do wymaganych składników.

Ps. Póki co poprawiłem te dwa plany w pokedexie.

@11tytus11 - nieprawda, że minimalne ceny przedmiotów do planów to 8ok Y. Tyle warte są przedmioty mogące znajdować się na pokemonach, okej, ale berries, taśma, probówki itd które również są potrzebne, są dużo tańsze.
Np koszt składników na miksturę doświadczenia, wg minimalnej, to 270k Y, nie 400 Smile
Moim zdaniem jak najbardziej opłacalnie. Chociaż gdyby było 400k Y, to w tym przypadku i tak bym nie żałowała ^^
Zestaw narzędzi jest wielokrotnego użytku, więc zakup go też nie jest zła inwestycją.

Plan Safariballa.. cóż, Kenpachi, racja. Ale gdyby nakrętkę, superdrogi składnik, zastąpić czymś innym, tańszym, byłoby chyba okej.
Mikstura słońca - nie wiem jaki zamysł miał Alex, ale może to przeoczenie. W każdym razie tak czy owak przecież mało kto będzie poił poka taką miksturką po to, żeby później go sprzedać za minimalną ^^

Odnośnie postu Vaila - rozumiem te obawy. Moim zdaniem pasowałoby zostawić jeden plan resztek.

Jednak wciąż opcja uczenia się planu na zawsze mnie przekonuje.
[Obrazek: 15905g.jpg]

@ululka- mam tylko jeden plan korony doświadczenia 5 okruchów czegoś tam 5 nakrętek up grade i jeszcze coś tam a

za 80k kupić to trzeba mieć farta.

Szczerze to mało mi przeszkadza koszt wykonania planu, podoba mi się że są na stałe Big Grin chciałem tylko jakoś

zadeklarować niechęć do poglądu Adriashiego, a w tamtym temacie nie wiedziałem jak zaczaić Tongue

Wiem, wiem jestem okropny.

P.S. ale szczęśliwy Big Grin

No dobra, ale akurat korona doświadczenia jest jednym z najlepszych przedmiotów do craftu (wszystkie misje z expieniem u oaka to pestka, gdy się ją ma, można ekspić lidera ciągle, a oakowy leveluje rownież - cudo!), więc i jej wartość jest duża -> co za tym idzie, składników także. I wszystko gra Smile

A itemki jeszcze potanieją z biegiem czasu, wszystko jest nowe, więc są ekstremalne ceny Smile

Haha, nie ma to jak takie wzniosłe intencje :p Widzisz, nie opłaca się wykłócać z takich pobudek ^^
[Obrazek: 15905g.jpg]

Dla mnie korona expu to troszkę crap.

Do misji u oaka najlepsze są Razz Berries czy jak to tam, które po zjedzeniu przez pokemona podnoszą mu exp o 30% na 30 minut, w tym czasie pijąc parę oaków można być nieźle do przodu.

Co do korony to chyba wielu graczy po prostu ma ustawiony średni level drużyny i ma 1 pokemona któremu chce nabijać i pięć wypełniaczy które chcą aby zostały na tym levelu na jakim są bo na wyższym będą bezużyteczne ;p

No chyba że ktoś faktycznie chce drużynę nietrenowanych poków którym się tylko nabija exp za walki to wtedy okej, ale wydaje mi się że takich przypadków jest drobny promil.

Co do planów resztek i czarnego osadu to też uważam że powinno się je mocno ograniczyć, ostatnio w konkursie nagrodą był czarny osad - dostały go dwie osoby. Był on bardzo ogromnie wart jako ultra rare przedmiot i taki powinien pozostać, bo jakoże działa ku korzyści tylko jednego typu pokemonów ich ilość w grze według mnie nie powinna przekraczać z pięciu sztuk, a tu teraz cały misterny plan w tyłek bo ludzie porobili mnóstwo osadów i za chwilę będą warte z milion Yenów...

Nie mówię już, że Ci co po konkursie odkupili osady za wiele milionów mogą się poczuć lekko oszukani tą sytuacją, no ale takie już ryzyko rynku jest Tongue

Propozycja ogarniecia sytuacji Cofka do dnia przed upem + danie planów tak jak bylo wczesniej jednorazowe plany inaczej to nie ma sensu dzisiaj w nocy został sprzedany czarny osad za cene 1.7kk to jakas kpina jak dla mnie bo ten item jest 5x drozszy :/ cena resztek spadła strasznie a zaraz wszystko będzie po min na targu by byc o 1 Yena na +

Ogólnie jest to dość problematyczne, ale co do czarnego osadu to widzę ceny po 2,9kk więc to 1,7k musiała być okazja.
A teraz moja opinia:

!. Plany na stałe mogą zostać jeśli:
- usunie się 2 plany resztek i zostanie 1 najlepiej taki (por+muchomor+kryształowe jabłko+smoczy kieł+ kropla) trudny do zrobienia + dużo składników
- czarny osad, doda mu się z 2 składniki
- wyrzuci się safariball z warsztatu, bo niema to najmniejszego sensu w tym momencie
- lekko zmniejszy się występowanie składników

2. Plany są jednorazowe:
- z niskopoziomowych itemów wyrzucamy zestaw narzędzi
-i ogólnie to wszystko bo nie mam pojęcia jak mógłby funkcjonować przy danym systemie warsztat, gdzie item o wartości +- 200k jest produkowany za 1kk. (cena planu+cena składników zawsze przebije cenne rynkową produktu)

Osobiście jestem za punktem 1. Co wy na to?

Też jestem za punktem 1

http://www.gry.pl/gra/Slimak-Bob

http://forum.pokewars.pl/http://www.gry.pl/gra/Slimak-Bob
kupujcie w grze moje pokemony Big Grin charmeleon

[Obrazek: nvroo24jsgoh.png]
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

#RAZZNAMODERATORAFORUM!!!

Skocz do:

Szukanie: 1 gości