• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin działu Pytania i Odpowiedzi
Regulamin działu Pytania i odpowiedzi
Gracz przed dodaniem jakiegokolwiek wątku, czy posta, musi zapoznać się z zasadami działu oraz zasadami pisania postów, a także z tym tematem. Dział jest przede wszystkim przeznaczony dla osób, które w grze dopiero się odnajdują, mają jakiś problem, potrzebują pomocy. Dlatego proszę o wyrozumiałość dla takich osób.

Usuwanie i zamykanie tematów:
1. o mniejszej niż 15 ilości postów po 7 dniach.
2. nie służące do dyskusji, jedynie dające odpowiedź na bieżąco zadane przez użytkownika pytanie np. (na jakim kanale będzie transmitowany Kevin) itd.
3. kilkukrotnie odświeżane bez odzewu;
4. ignorowanie Zasad zakładania tematów.
5. Posty - karmienie trolli, spam w postach, wypowiedzi nie związane z wątkiem tematu, będą karani warnem.
Poza przypadkami naruszenia regulaminu oraz zasad działu, usunięcie tematu może nastąpić na prośbę założyciela tematu.

Zabrania się:
- Łamania zasad działu i zasady pisania postów.
- Łamania regulaminu forum/działu oraz Netykiety.
- Zakładania bezsensownych wątków, np. w celu trollowania.
- Zakładania tematu, które są już na forum.
- Zakładania tematu, które powinny być w innym dziale.

Tematy są zamykane lub usuwane, gdy użytkownik:

- tworzy bezsensowne tematy
- tworzy wątki, które są nazywane nieprawidłowo, odbiegają od treści tematu.
- tworzy wątki, które są niezgodne z zasadami działu.
- zakłada tematy, które istnieją już na forum.
- tworzy tematy jednowątkowe, z jednym pytaniem. Wątki takie będą zamykane po 1 dniu lub po uzyskaniu odpowiedzi.

Temat przeznaczony do usunięcia może zostać jedynie zamknięty, jeżeli udzielone odpowiedzi zasługują na ocenę.

Każdy użytkownik ma obowiązek przestrzegać regulaminu Forum, działu a także etykiety/netykiety.
Pomogłem? Daj +
[Obrazek: pGibFP3.gif]

Odpisz
sluchaj mam problem z natuxpompa powiedzial ze chce pozyczyc mojego lucario do gablotki po czym go sprzedal oraz zatrzymal dragonair chodzi mi o ich odzyskanie

Odpisz
@max5004, to nie jest odpowiedni dział na takie pytanie Wink
Napisz do Alex'a na PW w grze ( http://gra.pokewars.pl/poczta/nowa/2 ) - jest to administrator gry, myślę że w takiej sytuacji do niego najlepiej jest się zwrócić Wink Opisz mu dokładnie całą sytuację.
"Ty, który odważyłeś się zbeszcześcić kraj wschodzącego słońca... Ja, bóg Yato przy pomocy Sekki zrównam cię z ziemią i zmażę twój grzech!"

~Noragami Yato

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości