• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spis zadań u Oaka
Na razie w formie bardzo suchej, niedługo postaram się poprawić Smile 

Kanto

I wyspa
                Badanie lokacji Pałac Cameran
Treść zadania: Cześć, prosiłbym Cię, abyś zbadał dla mnie lokację Pałac Cameran. Musisz przejść się tam co najmniej 20 razy. W nagrodę dostaniesz 50kY.

Przywiązanie Pokemona Bellsprout
Treść zadania: Cześć, nie mogę opanować swojego Pokemona - Bellsprout. Czy mógłbyś zwiększyć jego przywiązanie do poziomu 80 punktów? W zamian dostaniesz 50kY oraz 2 moje napoje.

Dwa ogniste Pokemony
Treść zadania: Witaj! Dawno Cię tutaj nie widziałem! Cieszę się, że jesteś, ponieważ potrzebuję dowolnych dwóch ognistych Pokemonów, na levelu co najmniej 5. W zamian za nie, dostaniesz jedną sztukę mojego napoju, a także 80kY.

Trenowanie Pokemona Caterpie
Treść zadania: Czesc. Interesuje mnie przemiana pokemona Caterpie, aczkolwiek posiadam go tylko na pierwszym poziomie. Mógłbyś mi go wytrenować do 7 levelu? Jako nagrodę dostaniesz 100kY oraz jeden mój napój.

Status:
 Wykonane 

Ewoluowanie Pokemona Charmander
Treść zadania: Cześć! Muszę koniecznie dostać Charmeleona, a niestety posiadam tylko Charmandera. Czy mógłbyś go wyewoluować do kolejnego stadium? W nagrodę dostaniesz Fire Stone oraz 4 sztuki mojego napoju.
Przywiązanie Pokemona Nidoran-f
Treść zadania: Cześć! Mój samiec Nidoran-m potrzebuje partnerki. Czy mógłbyś wytrenować moją Nidoran-f do przywiązania co najmniej 90%? W zamian dostaniesz 3 moje napoje.

Cztery wodne Pokemony
Treść zadania: Cześć, prosiłbym Cię, abyś przyniósł do mnie cztery wodne Pokemony, na co najmniej 15 levelu. Jest to istotne dla moich dalszych badań nad życiem Pokemonów w małym stadzie. W zamian dostaniesz dwie sztuki mojego napoju oraz 150kY.

Statystyki Pokemona Growlite
Treść zadania: Cześć, potrzebuję szybkiego Growlithe (300 lub więcej pkt szybkości), który umiałby zapanować nad moim stadem Taurosów. Wytrenuj mojego Growlithe, a w zamian dostaniesz 500kY, a także Fire Stone.

II wyspa

Dwa trujące Pokemony
Treść zadania: Witaj! Potrzebuję dowolnych dwóch trujących Pokemonów, na levelu co najmniej 25. W zamian za nie, dostaniesz jedną sztukę mojego napoju, a także 90kY.

Trzy kamienne Pokemony
Treść zadania: Cześć, prosiłbym Cię, abyś przyniósł do mnie trzy kamienne Pokemony, na co najmniej 25 levelu. Jest to istotne dla moich dalszych badań nad życiem Pokemonów w małym stadzie. W zamian dostaniesz dwie sztuki mojego napoju oraz 180kY.

Samotny Seel
Treść zadania: Witaj, Twój Seel, którego odesłałeś do mnie czuje się samotny. Taki pokemon potrzebuje małego stada. Mógłbyś mi złapać trzy Seel, by mógł rozwija się prawidłowo? Wynagrodzenie to 100ky i dwa moje napoje.

Ewoluowanie Pokemona Pidgey
Treść zadania: Witaj! Mój Pidgey nie może ewoluować! Czy mógłbyś dostarczyć mi go na wyższym stadium ewolucji (Pidgeotto), by zmotywować go do kolejnej przemiany? W nagrodę dostaniesz Kryształ Latania oraz jedną sztukę mojego napoju.

Plądrowanie zapasów Oaka
Treść zadania: Cześć! Dzikie Rattata plądrują moje zapasy żywności. Czy mógłbyś wytrenować mojego Meowth (szybkość 250 pkt lub więcej), by był w stanie uporać się z grasującym stadem. W nagrodę dostaniesz 300kY oraz Runę Ewolucyjną.

Pokemony Chansey
Treść zadania: Witaj, w ostatnim czasie wiele pokemonów, którymi się opiekuję, ma problemy zdrowotne, a mój Chansey, niestety, nie jest w stanie się wszystkimi zaopiekować. Czy mógłbyś dostarczyć mi dwa Chansey (przywiązanie 80 pkt. lub więcej). W nagrodę dostaniesz 200kY oraz dwie sztuki mojego napoju.

Trenowanie Pokemona
Treść zadania: Czesc. Interesuje mnie przemiana Tentacool, podobno jest wyjatkowa, a ja nie mam czasu go trenować od 15 levelu. Mógłbys mi wytrenować takiego pokemona do 30 poziomu? W zamian dostaniesz Water Stone, a także 100kY.

III wyspa

Nietypowy Pokemon
Treść zadania: Cześć! Snorlax to nietypowy pokemon. Jego metabolizm zawsze mnie interesował. Z Twoja pomocą miałbym okazie to sprawdzić! Mógłbyś mi złapać tego pokemona (przywiązanie 90 pkt. lub więcej)? W nagrodę dostaniesz 200kY oraz Runę Ewolucyjną

Pomoc innemu trenerowi
Treść zadania: Milo cie widzieć! Niedawno dostałem Graveler od innego trenera, prosił mnie bym pomógł mu go ewoluować! Potrzebuję stałego trenera, aby tego dokonał. Czy mógłbyś pomóc mi przy przemianie jego w Golema (zwiększ przywiązanie do conajmniej 90pkt). W nagrodę dostaniesz Moon Stone oraz 50PH.

Turniejowy Hitmonlee
Treść zadania: Cześć, prowadzę badania nad zachowaniem pokemonów walczących podczas turnieju! Niestety, mój Hitmonlee nie ma szans wziąć w nim udziału bez znajomości uników. Mógłbyś podtrenować mojego Hitmonlee (obrona 350pkt lub wiecej)? W nagrodę dostaniesz Kryształ Walki oraz dwie sztuki mojego napoju, a także 200kY.

Problemy z elektrycznością
Treść zadania: Uff... mailem dziś sporo problemów z elektrycznością w laboratorium. Wiem, że jesteś zajęty ale bardzo potrzebuję Twojej pomocy. Dostarczyłbyś mi dwa Pikachu (25lv lub wyszym), by pomogły mi się uporać z brakami w dostawie prądu? W nagrodę dostaniesz 500kY oraz 4 moje napoje

Badanie lokacji Góra Ewolucji
Treść zadania: Cześć, prosiłbym Cię, abyś zbadał dla mnie lokację Góra Ewolucji. Musisz przejść się tam co najmniej 50 razy. W nagrodę dostaniesz 150kY.

Skamieliny Pokemonów
Treść zadania: Cześć! Podobno ktoś niedawno spotkał w tej okolicy skamieliny Pokemonów! Niestety, nigdy nie miałem możliwości ich zbadać. Dostarczyłbyś mi dwa Pokemony Kabuto? W nagrodę dostaniesz 400kY oraz 4 moje napoje.

Niesforny Koffing
Treść zadania: Cześć! Mam problem z niesfornym Koffingem. Potrzebuję dobrego trenera, takiego jak Ty, bym mógł nauczyć Pokemona ataku Selfdestruct. Mógłbyś wytrenować go dla mnie (25lv pokemona lub więcej)? W nagrodę dostaniesz TM oraz 2 moje napoje!
Brak zaufania Ponyty
Treść zadania: Witaj! Milo się z Tobą rozmawia, więc chyba mogę Ci powierzyć trudne zadanie? Moja Ponyta jest nieufna w stosunku do mnie jak i innych ludzi. Mógłbyś z nią potrenować by nabrała zaufania (przywiązanie 97 pkt lub więcej)? W nagrodę dostaniesz 200kY oraz 2 moje napoje.

IV wyspa

Nietypowe zachowanie Pokemonów
Treść zadania: O, jednak przyszedłeś. Cieszę się, że poza byciem Trenerem Pokemon, masz zacięcie do badań. Doszły mnie niepokojące słuchy o dziwnym zachowaniu Haunter na Wyspie Tajemnic. Boję się, że w tych pogłoskach jest ziarenko prawdy. Proszę, wyrusz tam jak najprędzej i przynieś mi dwa Hauntery bym mógł to zbadać. Po powrocie dostaniesz Kryształ Duchów oraz mój Napój.

Poszukiwanie zaginionego Pokemona
Treść zadania: Ahoj! Własnie wróciłem rejsu z Wyspy Tajemnic. Żyją tam zdumiewające pokemony. Niestety, zgubiłem tam swojego Jolteona. Skoro wybierasz tam się w niedługim czasie, czy mógłbyś rozejrzeć się za nim? Zostały mi jeszcze dwie Runy Ewolucyjne oraz 4 sztuki mojego napoju z tej wycieczki i z chęcią Ci je oddam w zamian za pomoc.

Rzadki Pokemon
Treść zadania: Cześć! słyszałem ze ostatnio komuś udało się dotrzeć do drzewa początku! Jesteś wybitym trenerem, mógłbyś powtórzyć ten wyczyn i przynieść, na potwierdzenie swoich umiejętności, rzadkiego pokemona (Scyther na 40lvl lub wyższym). W nagrodę otrzymasz Thunderstone.

Problemy z TM'ami
Treść zadania: Witaj! Wielu trenerów ma ostatnio problemy z niektórymi TM'ami! Jeżeli uda Ci się zdobyć TM 39 i TM 41 to poprosiłbym Cie o przysłanie ich do mnie. Są mi niezbędne do dalszych badań. W nagrodę otrzymasz 2 moje napoje oraz TM 11.

Życie Psychicznych Pokemonów
Treść zadania: Cześć! Ostatnimi czasy zainteresowałem się niektórymi aspektami z życia pokemonów psychicznych. Jednak nie posiadam jeszcze żadnego pokemona o takim typie! Złapiesz dla mnie 3 takie rożne pokemony na levelu minimum 25? W nagrodę dostaniesz Kryształ psychiczny oraz 2 moje napoje.

Pokemony Starterowe
Treść zadania: Witaj! Przez moje badania zapomniałem o zdobyciu nowych pokemonów starterów dla początkujących trenerów! Wiele razy mi pomogłeś, więc liczę, że tym razem tez Ci sie uda! Przynieś mi po 3 pokemony Charmander, Bulbasaur, Squirtle(minimalnie na 20lvl lub wyższym). Nie możemy ich rozczarować długo czekali na ten dzień! W nagrodę dostaniesz 50PH oraz Runę Ewolucyjną! 

Otrucie Pokemona
Treść zadania: Witaj! Jeden z moich Taurosów został otruty przez Golbaty. Jeżeli nie dostarczysz mi szybko dwóch Golbat(35lvl lub wyższym), abym mógł zrobić antidotum, nie mam szans pomóc temu Pokemonowi! W zamian dostaniesz 250kY i jeden mój napój.

Zadanie Garego
Treść zadania: Milo, że znowu mogę z Tobą rozmawiać! Ostatnio rzadko mamy sposobność do tego! Zaproponowałem trudne zadanie Garemu, miał mi dostarczyć wszystkie pokemony po ewolucji za pomocą kamieni, ponieważ są mi niezbędne do dalszych badań. Jednak od dłuższego czasu nie mam z nim żadnego kontaktu! Jeśli udało by ci się dostarczyć (50lvl lub wyższym) je przed Garym to Tobie dam Pokeball z rzadkim pokemonem! Te Pokemony to Raichu, Nidoqueen, Nidoking, Clefable, Ninetales, Wigglytuff, Vileplume, Arcanine, Poliwrath, Victreebel, Exeggutor, Starmie, Flareon, Jolteon, Vaporeon.

Johto I wyspa

Trenowanie Pokemona Ledyba

Treść zadania: Cześć! Znalazłem dla Ciebie odpowiednie zadanie. Chciałbym, abyś wytrenował dla mnie Pokemona Ledyba, tak, aby po wytrenowaniu posiadał co najmniej 40 ataku. W nagrodę dostaniesz 40kY oraz dwie sztuki mojego napoju.

Przywiązanie Pokemona

Treść zadania: Cześć, nie mogę opanować swojego Pokemona Hoothoot. Czy mógłbyś zwiększyć jego przywiązanie do poziomu 85 punktów? W zamian dostaniesz 80kY oraz 3 moje napoje.

Dwa wodne Pokemony

Treść zadania: Witaj! Cieszę się że Cię widzę, ponieważ potrzebuję dowolnych dwóch wodnych Pokemonów, na levelu co najmniej 6. W zamian te Pokemony, dostaniesz jedną sztukę mojego napoju, a także 100kY.

Ewoluowanie Pokemona Chikorita

Treść zadania: Cześć! Muszę koniecznie dostać Bayleef, a niestety posiadam tylko Chikorita. Czy mógłbyś go wyewoluować do kolejnego stadium? W nagrodę dostaniesz Leaf Stone oraz 5 sztuk mojego napoju.

Badanie lokacji Park Walki

Treść zadania: Cześć, prosiłbym Cię, abyś dokładnie sprawdził lokację Park Walki! Ponoć znajdują się tam fantastyczne okazy Pokemonów. Musisz odbyć co najmniej 40 podróży! W nagrodę dostaniesz 100kY.

Trzy ogniste Pokemony

Treść zadania: Cześć, prosiłbym Cię, abyś przyniósł do mnie trzy Pokemony typu ogień na co najmniej 12 levelu. Jest to istotne dla moich dalszych badań nad życiem Pokemonów w małym stadzie. W zamian dostaniesz jedną sztukę mojego napoju oraz 160kY.

Statystyki Pokemona

Treść zadania: Cześć! Ostatnio wpadł mi w ręce całkiem milutki Pokemon - Spinarak. Chciałbym abyś popracował nad jego kondycją. Wytrenuj go tak, aby posiadał 180 prędkości. W nagrodę dostaniesz 150kY oraz Fire Stona.

Przywiązanie Pokemona Mareep

Treść zadania: Cześć. Posiadam Pokemona, który się strasznie mnie boi. Mógłbyś zwiększyć jego przywiązanie do poziomu 90 punktów? Ten Pokemon to Mareep. Za tą pomoc otrzymasz 4 moje napoje.

Dolina Kwiatowa

Treść zadania: Cześć! Potrzebuje kogoś, aby zbadał dla mnie lokacje "Dolina Kwiatowa". Podobno powietrze tam jest trujące. Twoje obserwacje ( 0/500 ) pomogłyby mi sporządzić odpowiednie antidotum. Jak juz wrócisz zgłoś się do mnie po nagrode!

II wyspa

Ewoluowanie Pokemona Natu

Treść zadania: Witaj! Mój Natu nie może ewoluować! Czy mógłbyś mi go ewoluować w Xatu? W nagrodę dostaniesz Kryształ Latania oraz pięć sztuk mojego napoju.

Cztery pokemony Elektryczne

Treść zadania: Cześć, prosiłbym Cię, abyś znalazł dla mnie aż cztery elektryczne Pokemony na 15 levelu. W zamian dostaniesz trzy sztuki mojego napoju oraz 200kY.

Szczęście Pokemona

Treść zadania: Hej! Mój Pokemon jest wyjątkowo smutny! Marill ma ostatnio kiepskie dni, więc chciałbym, abyś przyniósł mi kolejnego Marilla z przywiązaniem co najmniej 80. W nagrodę dostaniesz 150kY oraz mój napój.

Trenowanie Pokemona Sentret

Treść zadania: Czesc. Interesuje mnie przemiana Sentret, podobno jest wyjatkowa, a ja nie mam czasu go trenować od 4 levelu. Mógłbys mi wytrenować takiego pokemona do 15 poziomu? W zamian dostaniesz Water Stone, a także 200kY.

Dwa Pokemony Fairy

Treść zadania: Witaj! Potrzebuję dwóch Fairy Pokemonów, na levelu co najmniej 25. W zamian za nie, dostaniesz pięć sztuk mojego napoju, a także 150kY.

Obserwowanie Laboratorium

Treść zadania: Witaj! Ostatnio zginęło mi kilka rzeczy z mojego laboratorium. Mógłbyś wytrenować Pokemona Hoppip, tak, aby miał 200 prędkości? Będzie mi on potrzebny do tajnej zasadzki na złodziei. W zamian otrzymasz 250kY oraz Runę Ewolucyjną.

Trenowanie Pokemona Aipom

Treść zadania: Witaj! Jestem bardzo ciekawy Pokemonem Aipom na poziomie 11. Niestety na razie jest on ledwie na poziomie 6. Za wylevelowanie go otrzymasz ode mnie 200kY oraz dwa moje napoje.

III wyspa

Badanie Pokemona

Treść zadania: Cześć, niestety nie mam czasu aby Ci wszystkiego wytłumaczyć. Przynieś mi Pokemona Phanpy z przywiązaniem 90. W nagrodę otrzymasz 200kY i Runę Ewolucyjną.

Choroby Pokemonów

Treść zadania: Witaj. Moje Pokemony zaczęły ostatnio chorować. Wygląda mi to na zakażenie, które dobrze leczy się mlekiem. Mógłbyś dostarczyć mi dwa Miltanki, w nagrodę za 250kY oraz trzy moje napoje? Oba Pokemony powinny znajdować się na co najmniej 35 levelu - wtedy ich mleko jest najlepsze.

Dwa Pokemony

Treść zadania: Dostarczyłbyś mi dwa Mareep (25lv lub wyszym), by pomogły mi się uporać z wodnymi przeciwnkami? W nagrodę dostaniesz 500kY oraz 4 moje napoje

Pokemon zaginął

Treść zadania: Mój pokemon zaginął. Proszę, odnajdź go! Był to Slugma, na którym bardzo mi zależało. W nagrodę otrzymasz 50kY.

Levelowanie Pokemona

Treść zadania: Witaj! Muszę pociąć drewno na zimę, więc potrzebuje dojrzałego Heracrossa na levelu co najmniej 25. W nagrodę otrzymasz tajny TM oraz 3 moje napoje.

Statystyki Tyrogue

Treść zadania: Cześć! Jakiś czas temu dawałem Ci do wytrenowania Pokemona Hitmonlee. Tym razem chciałbym, abyś wytrenował jego preewolucję! Pokemon Tyrogue powinien posiadać 130 ataku oraz 130 obrony. W zamian dostaniesz 300kY oraz 5 sztuk mojego napoju, a także Kryształ Walki.

Stalowy Olbrzym

Treść zadania: Cześć! Na żadnej z lokacji nie mogę znaleźć pokemona Steelix. Jeśli byś mi go dostarczył odwdzięczył bym Ci się małym prezentem, a mianowicie 30 sztukami Swarmballi.

Naelektryzowana mysz

Treść zadania: Nie zastanawiałeś się nigdy jak taki mały Pichu może gromadzić tak olbrzymią energię? Jeśli przyprowadzisz mi Pichu na conajmniej 30 poziomie będe mógł to sprawdzić! Otrzymasz w zamian Bilet do Kanto oraz 3 Oak Drinki.

IV wyspa

Tajemnicze TM

Treść zadania: Witaj! Jeżeli uda Ci się zdobyć TM 31 i TM 22 to poprosiłbym Cie o przysłanie ich do mnie. Są mi niezbędne do dalszych badań. W nagrodę otrzymasz 4 moje napoje oraz TM 19.

Życie Psychicznych Pokemonów

Treść zadania: Cześć! Ostatnimi czasy zainteresowałem się niektórymi aspektami z życia pokemonów psychicznych. Jednak nie posiadam jeszcze żadnego pokemona o takim typie! Złapiesz dla mnie 3 takie rożne pokemony na levelu minimum 25? W nagrodę dostaniesz Kryształ psychiczny oraz 2 moje napoje.

Zadanie Garego

Treść zadania: Znów Gary nie może wykonać dla mnie zadania! Zaproponowałem mu zadanie. Miał mi dostarczyć pokemony Heracross, Sneasel, Ursaring, Slugma, Swinub, Skarmory. Jednak od dłuższego czasu nie mam z nim żadnego kontaktu! Jeśli udało by ci się dostarczyć (40lvl lub wyższym) je przed Garym to Tobie dam Pokeball z rzadkim pokemonem!

Znajomy prosi o pomoc

Treść zadania: Niedawno dostałem Spinaraka od znajomego! Poprosił mnie, abym wyewoluował go do kolejnego stadium. Czy mógłbyś pomóc mi przy przemianie jego w Ariados (zwiększ przywiązanie do conajmniej 90pkt). W nagrodę dostaniesz Moon Stone oraz 25PH.

Trenowanie Pokemona

Treść zadania: Witaj! Mam dla Ciebie poważne zadanie. Chciałbym abyś wytrenował statystyki Pokemona Sunkern, tak, aby miał 200 Ataku, 200 Obrony. W nagrodę dostaniesz 500kY, Fire Stona i 4 moje napoje.

Brak zaufania Chikorita

Treść zadania: Witaj! Moja Chikorita jest nieufna dla innych ludzi. Mógłbyś z nią potrenować by nabrała zaufania (przywiązanie 97 pkt lub więcej)? W nagrodę dostaniesz 200kY oraz 2 moje napoje.

Pokemony Starterowe

Treść zadania: Witaj! Przez moje badania zapomniałem o zdobyciu nowych pokemonów starterów dla początkujących trenerów! Wiele razy mi pomogłeś, więc liczę, że tym razem tez Ci sie uda! Przynieś mi po 3 pokemony Chikorita, Cyndaquil, Totodile(minimalnie na 20lvl lub wyższym). Nie możemy ich rozczarować długo czekali na ten dzień! W nagrodę dostaniesz 100PH oraz Runę Ewolucyjną! 

Badania pokemonów

Treść zadania: Witaj, potrzebuję trzech Pokemonów Lanturn. Okazało się, że mają one jakieś specjalne właściwości które warto zbadać. W nagrodę dostaniesz 200kY oraz dwa moje napoje.

Preewolucje

Treść zadania: Witaj! Potrzebuje 4 pokemony,które są preewolucjami pokemonów z Kanto. Przyprowadź do mnie Elekid'a, Magby, Smoochum oraz Tyrogue, a w zamian otrzymasz 5 moich napojów oraz Ognisty Owoc.

Wielka niewiadoma
Treść zadania: Witaj! Mam Dla Ciebie ostatnie zadanie. Potrzebuje wszystkich pokemonów z Johto, które ewoluują za pomocą przedmiotów. Dostarcz mi: Steelix, Crobat, Politoed, Slowking, Umbreon, Espeon, Kingdra, Blissey oraz Scizor na conajmniej 100 poziomie, a otrzymasz pokemona, którego nie można spotkać w lokacji! 

Big Grin Dzień Dobry

Odpisz
Hoenn I wyspa

Badania Prof. Oaka

Treść zadania: Cześć. Podobno u Pokemonów typu wodno trawiastego zachodzi jakiś proces dzięki któremu są dużo silniejsze. Chciałbym to sprawdzić, ale niestety nie posiadam takich stworków. Jeśli złapiesz mi Lotada, Lombrea i Seedot dostaniesz ode mnie 300kY. 

Nieposłuszny Shuppet

Treść zadania: Jak dobrze Cię znowu widzieć. Mój Shupper nie chce mnie w ogóle słuchać. Co bardzo utrudnia badania nad tym gatunkiem. Czy mógłbyś zwiększyć jego przywiązanie do 90? W nagrodę dostaniesz 450kY. 

Chęć latania

Treść zadania: Witaj. Mój Silcoon bardzo by chciał latać, ale niestety potrafi to dopiero Beautifly. Czy mógłbyś go ewoluować do ostatniej ewolucji? W nagrodę dostaniesz 1kkY. 

Uścisk Corpisha

Treść zadania: Witaj! Uścisk szczypiec mojego Corpisha nie jest zbyt mocny. Może to dlatego że jego specjalny atak wynosi zaledwie 50. Potrenujesz go tak żeby jego specjalny atak wynosił 170? W nagrodę dostaniesz 1.5kkY. 

Zmiana typu Pokemona

Treść zadania: Jak dobrze Cię znowu widzieć! Przyszedłeś w samą porę, mam dla Ciebie zadanie. Badam ostatnio Pokemony, które mogą zmienić typ oraz wygląd. Szczególnie interesuje mnie Castform w podstawowej formie. Jestem ciekawy jak on to robi. Jeśli dostarczysz mi tego Pokemona na co najmniej 12 lvlu dostaniesz w nagrodę 2kkY. 

Aura

Treść zadania: Cześć. Podobno aura Meditite dobrze wpływa na Pokemony które znajduję się wokół niego. Jestem naukowcem i dlatego chcę to sprawdzić. Jeśli przyniesiesz mi tego stworka na co najmniej 15lvl dostaniesz ode mnie 100kY. 

Sposób chodzenia Shiftry

Treść zadania: Cześć! Ostatnio szukałem Pokemona Shiftry, ponieważ jestem bardzo ciekawy jak utrzymuje równowagę na swoich nie typowych stopach, ale w żadnej lokacji nie mogłem go znaleźć. Dostarcz mi go, a dostaniesz w nagrodę 1kkY. 

Pokemony dzieci

Treść zadania: Cześć. Posiadam już kilka Pokemonów dzieci, ale niestety potrzebują one towarzystwa. Jeśli dostarczysz mi Azurill i Wynaut z przywiązaniem co najmniej 75 dostaniesz od mnie 2kkY. 

II wyspa

Zanieczyszczone miasto

Treść zadania: Już jesteś! Podobno w mieście Miasto Crossgate powietrze jest strasznie zanieczyszczone. Mógłbyś przejść się tam co najmniej 200 razy i to sprawdzić? Może uda mi się temu jakoś zapobiec. W nagrodę dostaniesz 550kY. 

Konkurs piękności

Treść zadania: Witaj. Przygotowuję się do konkursu piękności, ale jednak nie posiadam żadnego Pokemona, który spełniał by narzucone warunki. Chciałbym żebyś złapał mi Roselie na co najmniej 20lvl. W nagrodę dostaniesz 150kY. 

Wyścig Pokemonów

Treść zadania: Na szczęście już jesteś. Chcę wystawić mojego Poochyena do wyścigu, ale niestety jest zbyt wolny. Czy mógłbyś zwiększyć jego prędkość do 400? W nagrodę dostaniesz 1kkY. 

Zapasy Pokemonów

Treść zadania: Witaj. Mój Makuhita na 11lvl bardzo by chciał wystartować w zapasach, ale jednak boję się, że nie da sobie rady. Mógł byś go ewoluować Hariyama? W nagrodę 1.2kkY. 

Wycieczka na pustynię

Treść zadania: Witaj. Mam zamiar wyruszyć w podróż na pustynię, ale niestety nie posiadam żadnego Pokemona przystosowanego do takich warunków. Podobno Numelle są wstanie tam wytrzymać. Przynieś mi tego Pokemona na co najmniej 5 lvl, a dostaniesz ode mnie 100kY. 

Trujące zarodniki

Treść zadania: Cześć. Zarodniki które wytwarza Breloom są bardzo toksyczne i nie ma na nie lekarstwa, ale może jednak uda mi się to zmienić. Posiadam Shroomish na 11lvl. Jeśli wyewoluujesz go do następnej postaci dostaniesz od mnie 1.7kkY. 

Niesamowicie głośny Pokemon

Treść zadania: Jak miło Cię znowu widzieć! Mam dla Ciebie kolejne zadanie. Chciałbym się dowiedzieć jak głośny jest krzyk Explouda, aby móc przystosować do niego odpowiednie nauszniki wyciszające. Wbrew pozorom jest to bardzo ważne, ponieważ ostatnio te Pokemon zaczęły pojawiać się w miastach. Dostarcz mi takiego stworka na co najmniej 40lvlu, a dostaniesz w nagrodę 400kY. 

Uścisk Corpisha II

Treść zadania: Witam. Pewnie pamiętasz Corpisha, któremu trenowałeś atak? Ma się dobrze, ale potrzebuje kolejnej dawki siły. Najlepszym sposobem byłaby chyba ewolucja. Aktualnie posiada 15lvl i 125 ataku. Jeśli przeobrazisz go do kolejnej formy dostaniesz w nagrodę 2kkY. 

III wyspa

Odwieczni rywale

Treść zadania: Już jesteś! Mam dla Ciebie kolejne zadanie. Moim następnym celem będzie próba pogodzenia odwiecznych rywali, Sevipera i Zangoosea. Jeśli mi się to uda, będzie to przełomem w świecie Pokemon! Dostarcz mi te dwa Pokemony na co najmniej 10 lvl, a w nagrodę dostaniesz w 600kY.

Wyprawa na ryby

Treść zadania: Cześć. Ostatnio byłem na rybach i złowiłem Carvanha, który miał 15lvl. Bardzo mnie ciekawi jego następna ewolucja, ponieważ jedne z badań mówią że może żyć na lądzie! Czy mógłbyś go dla mnie ewoluować? W nagrodę dostaniesz 1.8kkY. 

Energia Baltoya

Treść zadania: Witaj! Podobno Baltoy generuje energię, która sprawia że Pokemony wokół niego są silniejsze niż zazwyczaj. Gdyby była to prawda i jeśli udało by mi się jakoś tą energię okiełznać był by to przełom! Aktualnie pracuję nad kilkoma innymi badaniami więc niestety nie mam czasu złapać tego Pokemona. Jeśli zrobisz to za mnie w nagrodę dostaniesz 2kkY. 

Słaby Duskull

Treść zadania: Mój Duskull ma problemy z przechodzeniem przez ściany. Podejrzewam, że dzieje się tak dlatego powodu słabego Specjalnego Ataku. Wynosi on aktualnie 60. Mógłbyś potrenować go do 200? W nagrodę dostaniesz 1,5kkY. 

Niezwykły Tropius

Treść zadania: Witaj! Bardzo interesuje mnie Pokemon Tropius, ponieważ posiada typ Trawiasty i Latający. Bardzo chciałbym go mieć, aby móc dowiedzieć się czy to prawda że te Pokemony potrafią latać niczym ptaki. Dostarcz mi tego stworka na co najmniej 40lvlu, a dam Ci 600kY. 

Najcięższy Pokemon

Treść zadania: Witam Cię znowu! Chciałbym sprawdzić ile waży najcięższy Pokemon, którym jest Wailord. Posiadam tylko Wailmera na 20 lvlu. Jeśli ewoluujesz go dla mnie dostaniesz w nagrodę 1,5kkY.

Przyjaciel dla Roselii

Treść zadania: Cześć. Roselia, którą zleciłem Ci kiedyś złapać, jest naprawdę świetna! Pomimo to wydaje mi się że potrzebuje przyjaciela. Najlepszy był by chyba tak samo piękny Pokemon jak ona. Jeśli zdobędziesz dla mnie Gardevoir na co najmniej 40 lvlu dostaniesz w nagrodę 350kY. 

IV wyspa

Rodzina Pikachu

Treść zadania: Dobrze Cię znowu widzieć. Mój Pichu,Pikachu, i Raichu potrzebują towarzystwa. Plusle i Minun wydają się do tego odpowiednie. Jeśli przyniesiesz mi te Pokemony na co najmniej 20 lvl dostaniesz od mnie 250kY.

Pokemony smoki

Treść zadania: Jak dobrze, że już jesteś! Ostatnio zajmuję się usposobieniem Pokemonów smoków. Niestety, aby wyniki były wiarygodne potrzebuję jeszcze 3 różne stworki o tym typie na co najmniej 50 lvlu. Jeśli mi je dostarczysz dostaniesz w nagrodę 2kkY.

Ewolucje Clamperla

Treść zadania: Witaj! Ostatnio zacząłem interesować się Pokemonami wodnymi ewoluującymi poprzez przedmiot. Są one podobno obdarzone niesamowitą mocą. Chciałbym to sprawdzić. Najodpowiedniejsze do tego wydają się ewolucje Clamperla, czyli Huntail i Gorebyss. Jeśli zdobędziesz je dla mnie dostaniesz w nagrodę 2,5kkY.

Gdzie jest mój Kecleon?

Treść zadania: O, jednak przyszedłeś! Mam nadzieję, że nie znudziły Ci się moje zadania, ponieważ mam ich jeszcze kilka dla Ciebie. Mój Kecleon ciągle znika przed mną gdy mnie zauważy. Wydaje mi się, że robi tak, ponieważ jest do mnie za mało przywiązany. Mógłbyś zwiększyć u niego tę statystykę do 95, oczywiście jeśli go najpierw znajdziesz, ponieważ znowu się schował. Jeśli to zrobisz hojnie Cię wynagrodzę (900kY).

Wystawa Pokemonów

Treść zadania: Witaj. Ostatnio przygotowuję się do wystawy Pokemonów. Chcę zaprezentować Milotica, ale niestety posiadam jedynie Feebasa. Ja nie mam czasu ewoluować go. Proszę Cię, mógłbyś zrobić to za mnie? W nagrodę dostaniesz 1kkY.

Wyjątkowo zimna lokacja

Treść zadania: Witaj! Chciałbym zbadać teoretycznie najzimniejszą lokację w Hoenn, którą jest Lodowa Grota, ale niestety nie posiadam odpowiedniego wyposażenia. Jeśli przejedziesz się tam za mnie co najmniej 500 razy dostaniesz w nagrodę Ząb Głębinowy oraz Skałę Głębinową.

Pokemony z Hoenn

Treść zadania: Już jesteś! Jak miło Cię znowu widzieć. Potrzebuję do badań wszystkie Pokemony z Hoenn na co najmniej 80lvlu (Ludicolo, Shiftry, Gardevoir, Slaking, Exploud, Delcatty, Sableye, Aggron, Sharpedo, Wailord, Cradily, Armaldo, Milotic, Kecleon, Tropius, Absol, Glalie, Huntail, Gorebyss, Relicanth). Zleciłem to zadanie już wielu trenerom ale jeszcze żaden go nie wykonał. Jeśli zdobędziesz je wszystkie dostaniesz od mnie Pokeball z wyjątkowo rzadkim Pokemonem!

Sinnoh I wyspa

Budowa tamy

Treść zadania: Witaj! Pilnie potrzebuję Twojej pomocy. Jak pewnie wiesz trwają prace nad budową tamy, ale niestety moje Pokemony nie dają sobie rady. Złap mi dwa Bidoofy na co najmniej 5lvl, aby im pomogły, a dostaniesz nagrodę (100kY). 

Dziwne zachowanie

Treść zadania: Cześć. Pokemony robaki, ostatnio zaczęły dziwnie się zachowywać. Niestety nie wiem dlaczego tak jest, ale bardzo chciałbym temu jakoś zaradzić. Będę potrzebował czterech pokemonów robaków do testów. Dostarcz mi je, a dostaniesz ode mnie 500kY. 

Wyjątkowy Starly

Treść zadania: Jak dobrze Cię znowu widzieć! Mój Starly ma wyjątkowo małe skrzydła, co utrudnia mu wzbić się w powietrze. Jego kolejna ewolucja, już nie powinna mieć z tym problemów. Ewoluuj go dla mnie, a dostaniesz 1kkY. 

Nieposłuszny Shieldon

Treść zadania: Cześć. Mam problemy z moim Shieldonem. W ogóle mnie nie słucha, a co gorsze, już kilka razy chciał mnie zaatakować. Wydaje mi się, że czyni tak, ponieważ jest do mnie za mało przywiązany. Zwiększ u niego tę statystykę do 85, a dostaniesz w nagrodę 150kY. 

Pokemon ogrodnik

Treść zadania: Witaj. Kricketune, który zazwyczaj pomaga mi w pracach ogrodniczych, ostatnio stał się niezwykle słaby, a jego atak spadł prawie do 100, przez co nie może wykonywać najprostszych zadań. Jeśli podniesiesz tę statystykę do 200, hojnie Cię wynagrodzę (1,5kkY). 

Buizel, który nie umie pływać

Treść zadania: Cześć. Pokemony, które są typu wodnego, potrafią świetnie pływać, a zwłaszcza Buizele, ale jednak mój nie chce nawet widzieć wody. Nie wiem czemu tak jest, ale bardzo chciałbym go zachęcić, aby chociaż spróbował. Przydałby mu się partner do treningów. Złap mi Pokemona wodnego na co najmniej 10 lvl-u, a dostaniesz ode mnie 200kY. 

Rodzina Pikachu

Treść zadania: Witaj! Posiadam już Pichu, Pikachu i Raichu, ale jednak bardzo chciałbym mieć także Pachirisu, który mógłby nauczyć moje Pokemony czegoś nowego. Dostarcz mi tego Pokemona na co najmniej 15lvlu, a wynagrodzę Cię (200kY). 

Pokemony dzieci

Treść zadania: Jak dobrze Cię znowu widzieć! Pokemony dzieci, które aktualnie posiadam potrzebują towarzystwa. Najlepiej do tej roli nadawałyby się Bonsly, Mantyke i Budew. Dostarcz mi te Pokemony, a wynagrodzę Cię (1kkY). 

Sinnoh II wyspa

O nie! DUCH!

Treść zadania: Ostatnio pracownicy w moim laboratorium często widzą ducha! Opowiadają, że jest on fioletowy, podobny do okręgu, a na nim znajdują się zielone plamki. Ja niestety nie mam pojęcia co to może być za Pokemon, ale może Tobie uda się to odgadnąć! Spróbuj go złapać, a w nagrodę otrzymasz 750kY. 

Wesołe miasteczko

Treść zadania: Witaj! Mam dla Ciebie kolejne zadanie. Do miasta ma przyjechać wesołe miasteczko. Główną atrakcją będą konkursy z różnymi nagrodami. Jedną z nich będą Drifloony, ale ja miałem pecha i przez przez pomyłkę wypuściłem je wszystkie. Zdobądź 5 tych Pokemonów, na co najmniej 25 lvlach, a zostaniesz hojnie wynagrodzony (1kky)! 

Turniej Croganów

Treść zadania: Witaj. Jak zapewne wiesz zbliża się coroczny turniej dla Croganów. Jeden z moich uczniów, chciałby tam wystartować, ale niestety, nie posiada odpowiedniego Pokemona. Nie chciałbym go zawieść, ale niestety nie mogę mu pomóc. Może Ty złapiesz dla niego tego Pokemona? Powinien mieć co najmniej 20lvl. W zamian otrzymasz ode mnie 200kY. 

Riolu pewnego trenera

Treść zadania: Jak dobrze Cię znowu tutaj widzieć! Jeden z zaprzyjaźnionych trenerów przyniósł dzisiaj do mnie swojego Riolu, abym pomógł mu go ewoluować. Ja nie wiem nawet w jaki sposób one ewoluują, więc przekazuję to zadanie Tobie! Pokemon posiada aktualnie 1 lvl. Po wykonaniu tego zadania zgłoś się do mnie, a otrzymasz 3kkY. 

Dziwne zachowanie Bronzora

Treść zadania: Witaj. Nie wiem co się dzieje z moim Bronzorem. Ostatnio zachowuje się dziwnie i nie wiem co jest tego przyczyną. Mogę się jedynie domyślać, że to wina jego niskiej statystyki specjalnego ataku. Zwykle jest ona dużo większa. Podnieś ją do 300, a otrzymasz ode mnie 2kkY. 

Pomoc w budowie I

Treść zadania: Cześć. Jak pewnie wiesz planuję wybudować sieć domów na drzewach. Nie jest to łatwe zadania, więc potrzebuję pomocy. Dokładnie przeanalizowałem wszystkie Pokemony i najodpowiedniejszy do tego zadania wydaje się być Ambipom na co najmniej 15 poziomie. Dostarcz mi dwa te Pokemony, a w zamian otrzymasz 500kY. 

Pokemon naśladujący mowę

Treść zadania: Witaj. Ostatnie badania wykazały, że stworek o nazwie Chatot, potrafią naśladować nie tylko ludzką mowę, ale także świetnie radzą sobie z przedrzeźnianiem Pokemonów! Chciałbym sprawdzić, ile jest w tym prawdy. Jeśli dostarczysz mi tego Pokemona na co najmniej 30lvlu otrzymasz w nagrodę od 300kY. 

III wyspa Sinnoh

Niezwykły Pokemon

Treść zadania: Witaj. Chciałbym móc obserwować czynności życiowe Pokemonów, które zmieniają swój wygląd zależnie od otoczenia. Mógłbym dojść do jakiegoś przełomu w tej dziedzinie. Próbowałem złapać wszystkie formy Burmy, ale nie udało się! Może Ty spróbujesz? W zamian za te Pokemony na 40lvlu dostaniesz 450kY. 

Wycieczka profesora Elma

Treść zadania: Cześć. Ostatnio spotkałem się z profesorem Elmem, który przybył do nas z Johto. Bardzo spodobało mu się Pole Kwiatowe Dustox, więc chciałby udokumentować ją na zdjęciach i stworzyć mapę tamtejszej okolicy. Potrzebuję jednak kogoś, kto zna to miejsce jak własną kieszeń i oprowadzi tam szanownego pana profesora. Może Ty to zrobisz? Jeśli powędrujesz tam co najmniej 500 razy, dostaniesz od mnie w nagrodę 700kY 

Pomoc w budowie II

Treść zadania: Jak dobrze Cię znowu widzieć! Prace nad siecią domów na drzewach trwają w najlepsze! Ambipomy, które mi dostarczyłeś świetnie wykonują swoje zadania. Teraz jednak potrzebuję Pokemona, który będzie wstanie przenosić bardzo ciężkie bale drewna, najlepszy do tego będzie Drapion. Tym razem, abyś się nie przemęczał szukając go po lokacjach, dam Ci Skorupi na 15lvl, którego będziesz musiał ewoluować. Gdy zakończysz to zadanie dostaniesz 2kkY. 

Inteligentny PokeDex

Treść zadania: Witaj. Ostatnio całymi dniami, próbuję stworzyć jeden z najbardziej inteligentnych PokeDexów na świecie! Niestety aby się to powiodło, potrzebuję Pokemona, który jest podobny do sprzętu elektrycznego. Odpowiedni będzie chyba Rotorm na minimalnie 30 lvlu. Przynieś mi podstawową wersję (Typ: Electric / Ghost) tego Pokemona, a w nagrodę dostaniesz 350kY. 

Pokemony Roślinne

Treść zadania: Jak dobrze, że już jesteś! Ostatnio zajmuję się zachowaniem Pokemonów typu rolinnego. Niestety, aby wyniki były wiarygodne potrzebuję jeszcze 3 stworki o tym typie na co najmniej 50 lvlu. Jeśli mi je dostarczysz dostaniesz w nagrodę 1kkY. 

Wystawa Pokemon

Treść zadania: Cześć. Wystawy Pokemonów ostatnio w Sinnoh stały się nie tyle tradycją co nawykiem! Ja też bardzo chciałbym wystawić Pokemona i wygrać! Wydaje mi się, że swoją urodą zauroczy ich tak piękny Pokemon jak Skutank. Posiadam Stunky na 10lvl, więc bardzo bym chciał, abyś go ewoluował. Jeśli to zrobisz wynagrodzę Cię (2kkY). 

Pokemony startery

Treść zadania: Witaj! Ostatnio wielu trenerów zaczyna swoją podróż po Sinnoh, więć przez to zaczyna brakować mi starterów. Brak pierwszego stworka dla trenera jest czymś koszmarnym! Dostarcz mi po cztery Turtwigi, Chimchary i Piplupy na co najmniej 1lvlu, a dostaniesz w nagrodę 1,5kkY. 

Plac zabaw

Treść zadania: Witaj. Planuję otworzyć w mieście plac zabaw dla Pokemonów! Aby był on idealny muszę usłyszeć opinię na ten temat kilku poke-dzieci. Dostarczysz mi Mime Jr., Happiny, Munchlaxa i Chinglinga, a dostaniesz w nagrodę Pokemona. 

IV wyspa

Nieposłuszny Pokemon

Treść zadania: Cześć. Mój Pokemon Yanmega nie pozwala, abym wydawał mu polecenia. Czy mógłbyś zwiększyć jego przywiązanie do 99 punktów? W zamian dostaniesz 400kY. 

Wylevelowanie Pokemona

Treść zadania: Witaj! Jestem bardzo zaciekawiony Spritombem na poziomie 35. Niestety posiada on na razie tylko 25 poziom. Za wylevelowanie go otrzymasz 1kkY. 

Zima jest blisko

Treść zadania: Witaj. Zima się zbliża, a ja potrzebuję Pokemona, który będzie wstanie wykonywać prace zimowe. Żaden z moich Pokemonów nie znosi niskich temperatur, więc bardzo bym chciał, abyś dostarczył mi stworka, który zimno ma we krwi. Już wiem! Abomasnow jest wstanie pracować na zimnie! Dostarcz mi tego Pokemona na 55lvlu lub wyższym, a otrzymasz 500kY. 

Wyprawa na pustynię

Treść zadania: Witaj! Razem z moimi przyjaciółmi planujemy wyprawę na pustynię. Bardzo chcieliśmy, aby jednak ktoś nam towarzyszył i najlepiej by było, aby był to Hippodown. Jest to idealny Pokemon do tej roli, gorące piaski nie są mu straszne. Złap tego Pokemona, na co mniej 60lvlu, a otrzymasz 200kY.

Pomoc pewnemu trenerowi

Treść zadania: Miło Cię widzieć! Niedawno dostałem od pewnego trenera Lumineona. Bardzo prosił, abym go ewoluował, ale ja jednak, jak sam dobrze wiesz nie mam na to czasu, ponieważ prowadzę badania o których dowiesz się później. Ten stworek posiada 10 poziom. Wyewoluuj go, a dostaniesz w nagrodę 2kkY. 

Mapa GPS

Treść zadania: Cześć. Planuję stworzyć mapę GPS, Wieży czasoprzestrzeni. Jednak, aby dane były jak najbardziej wiarygodne musisz ją zwiedzić, aż 1000 razy. Ja nie mam na to czasu, ponieważ wciąż prowadzę pewne badania. Jako, że to zadanie jest bardzo wymagające dostaniesz za jego wykonanie należną Ci zapłatę (1,5kkY). 

Pomoc w badaniach

Treść zadania: Witaj. Jak wcześniej mówiłem prowadzę badania. Dotyczą one siły psychicznej Bronzonga. Jeśli udałoby mi się ją opanować, mógłbym stworzyć kolejny przedmiot zwiększający siłę ataków Pokemonów. Może to i trochę szalone, ale czemu by nie spróbować? Potrzebuję jednak jeszcze trzech Bronzongów, aby kontynuować swoje badania. Jak najszybciej zdobądź te stworki, na co najmniej 70lvlu. Jeśli Ci się to uda hojnie Cię wynagrodzę (1,5kkY)!

Ostatnie zadanie

Treść zadania: Cześć. Jest to już ostatnie zadanie jakie dostaniesz ode mnie! Musisz mi jak najszybciej dostarczyć takie Pokemona jak Tangrowth, Mamoswine, Yanmega, Lickilicky, Magnezone ,Leafeon ,Glaceon, Probopass, Magmortar, Rhyperior, Mismagius, Weavil, Gallade i Froslass. Koniecznie muszą one mieć co najmniej 100 poziom. Gdy je wszystkie zdobędziesz, dostarcz je do mnie, a w nagrodę otrzymasz pokeball z bardzo rzadkim Pokemonem, którego nie można spotkać w żadnej lokacji!

Odpisz
Dzięki za pomoc chyba przez 6 godzin szukałem tego. Smile
Szyszka będzie to odezwijcie się.
Prywatną. Big Grin
Pozdrawiam serdecznie bardzo mocno Johnik Rafaell

Odpisz
Witam,

Jako że autorka wątku zaginęła w nieznanych (przynajmniej mi) okolicznościach, pozwolę sobie na wklejenie zadań z Unovy. Kopie wykonałem 25.05.2016. Jeżeli coś zmieniło się w jakimś zadaniu to bardzo proszę o PW z kopią treści zadania z jakimś namiarem które to zadanie.

ZADANIA OAKA Z REGIONU UNOVA

PIERWSZA WYSPA 

1. Badanie lokacji Niezbadany tunel

Cześć, prosiłbym Cię, abyś zbadał dla mnie lokację Niezbadany Tunel. Nikt wcześniej jeszcze tego nie dokonał! Musisz zwiedzić ją co najmniej 200 razy. W nagrodę dostaniesz 500kY.

2. Wystraszony pokemon

Cześć, wyjątkowo nie mogę dojsć do porozumienia z moim pokemonem - jest wystraszony. Mówię o pokemonie Deerling. Czy mógłbyś zwiększyć jego przywiązanie do poziomu 80 punktów? W zamian dostaniesz 80kY oraz 1 mój napój.

3. Dwa pilnujące pokemony

Witaj! Strasznie potrzebuje Twojej pomocy! Potrzebne mi są dwa pokemony Patrat na co najmniej 1 poziomie, ponieważ mam wrażenie, że w nocy dzikie zwierzęta podkradają mi wełnę z magazynu! W zamian za te pokemony dostaniesz dwie sztuki mojego napoju, a także 100kY.

4. Kolejna ewolucja

Czesc. Interesuje mnie przemiana pokemona Lillipup. Ponoć gdy Lillipup staje się Herdierem zyskuje wiele specyficznych cech. Te cechy będę chciał zbadać. W nagrodę otrzymasz 200kY oraz jeden mój napój.

5. Gołębie pocztowe

Cześć! Mam wiele paczek do rozniesienia, a nie mam na to czasu. Pomyślałem, że pokemony mogą to zrobić za mnie! Przynieś mi 5 x Pidove na co najmniej 10 poziomie. W nagrodę dostaniesz Fire Stone i 5 moich napojów.

6. Składniki przywiązania

Cześć! Przywiązanie pokemona do trenera jest bardzo istotną rzeczą w świecie Pokemon. Chciałbym sprawdzić jak dokładnie działa mikstura przywiązania. Przynieś mi ją, a w nagrodę dostaniesz 200kY.

7. Cztery trawiaste Pokemony

Cześć, prosiłbym Cię, abyś przyniósł do mnie cztery trawiaste Pokemony. Minimalny poziom tych pokemonów to 10. W zamian dostaniesz trzy sztuki mojego napoju oraz 180kY.

8. Statystyki Pokemona Munna

Cześć, słyszałem że statystyki Pokemonów typu Psychic mają ogromny wpływ na zachowanie tych Pokemonów. Czy mógłbyś wytrenować specjalną obronę do poziomu 100 punktów? W zamian otrzymasz 300kY oraz 2 sztuki mojego napoju.

DRUGA WYSPA

9. Dwa kamienne Pokemony

Witaj! Potrzebuję dwóch kamiennych Pokemonów, na poziomie co najmniej 28. W zamian za te pokemony otrzymasz jedną sztukę mojego napoju, a także 90kY.

10. Pokemony Startery

Cześć, chciałbym zbadać różnice między pokemonami tego samego gatunku. Przynieś mi po 3 pokemony starterowe na co najmniej 5 poziomie. W nagrodę dostaniesz 300kY oraz 3 moje napoje.

11. Tajemnicza lokacja

Witaj, nie tak dawno powstało nowe miejsce do podróżowania. Mówię tutaj o lokacji Królestwo Wodne. Chciałbyś abyś dla mnie spenetrował ów lokację - co najmniej 400 razy. W nagrodę otrzymasz 600kY.

12. Ewoluowanie Pokemona Dwebble

Witaj! Bardzo potrzebuje pokemona Crustle, a posiadam tylko Dwebble. Czy mogłbyś ewoluować dla mnie Dwebble? W nagrodę otrzymasz 600kY.

13. TMy potrzebne na teraz

Cześć! Mój przyjaciel prowadzi zbiórkę TMów dla jego pokemonów. Chciałbym mu coś dorzucić, aczkolwiek w tej chwili posiadam tylko 1 TMa. Czy mógłbyś mi przynieść dwa dowolne TMy? W nagrodę otrzymasz 5 moich napojów i 200kY.

14. Poziomowanie Pokemona Archen

Witaj, doszły mnie słuchy, że Pokemon Archen zmienia się bardzo mocno w przeciągu 5-15 poziomu. Chciałbym 
abyś go wypoziomował do 15 poziomu. W zamian za to dostaniesz 400kY oraz 7 moich napojów.

15. Zadziwiające dwa pokemony

Czesc. Escavalier i Accelgor są pokemonami które bardzo mnie interesują. A szczególnie ich relacje! Mógłbyś przynieść te dwa Pokemony, a w zamian otrzymałbyś 2x Runę Ewolucyjną i 100kY.

TRZECIA WYSPA

16. Ogniste pokemony

Cześć! Chciałbym sprawdzić w jakiej formie są pokemony ogniste. Interesują mnie pokemony na co najmniej 55 poziomie. Przynieś mi 4 takie pokemony. W zamian otrzymasz Kryształ Psychiczny i 3 moje napoje.

17. Throh

Witaj! Groźny pokemon potrzebuje zostać lekko uspokojony. Wytrenuj przywiązanie Throha do poziomu 90 punktów. W zamian otrzymasz 100kY.

18. Szybkość Zebstrika

Cześć, prowadzę badania nad najszybszymi Pokemonami świata. Wytrenuj dla mnie pokemona Zebstrika do szybkości 300. W zamian za to dostaniesz 1.000.000Y.

19. Ewoluowanie Sandile

Uff... miałem dziś sporo problemów! Niestety z większością z nich sobie nie poradziłem. Potrzebuje Pokemona Krokoodile, a mam tylko Sandile. Mogłbyś go dla mnie ewoluować? Dostaniesz w nagrodę 800kY oraz 10 moich napojów.

20. Badanie lokacji Teczowa Kraina

Cześć, prosiłbym Cię, abyś zbadał dla mnie lokację Teczowa Kraina. Musisz przejść się tam co najmniej 500 razy. W nagrodę dostaniesz 750kY.

21. Partner Throh

Cześć! Potrzebuje partnera do treningów z Throhrem. Pomyślałem, że Sawk nada się do tego idealnie. Prosiłbym Cię abyś przyniósł tego pokemona na co najmnie 70 poziomie. W zamian otrzymasz 1kkY.

22. Cztery Sawsbuck

Cześć! Pamiętasz jak badałem różnice między takimi samymi pokemonami z jednego gatunku? Teraz chciałbym zbadać różnice miedzy czterema różnymi pokemonami Sawsbuck. W nagrodę dostaniesz 1.3kkY oraz Kryształ Latania

23. Zdenerwowany Joltik

Witaj! Mój Joltik ostatnio jest wyjątkowo mocno zdenerwowany. Mój przyjaciel, któremu ostatnio przyniosłeś TMy, doradził mi abym zwiększył przywiązanie tego pokemona do 97 punktów. Proszę Cię abyś to zrobił. W nagrodę dostaniesz 200kY oraz 2 moje napoje.

CZWARTA WYSPA

24. Mikstury

Cześć! Chce porządnie przygotować mojego Pokemona do walk. Potrzebuje Mikstury Ataku, Obrony, Prędkości i Energii. Proszę dostarcz mi po jednej sztuce każdej mikstury, a otrzymasz 100PH i 1kkY.

25. Szczególnie mały pokemon

Cześć, znajomy powiedział mi, że pokemon Shelmet pod wpływem wzrostu przywiązania powiększa się. Wydaje mi się, żę mój przyjaciel chce zrobić mi żart. Ale że i tak muszę mieć tego pokemona z przywiązaniem co najmniej 98 to chętnie sprawdzę tę ciekawostkę. Przynieś mi tego pokemona. W nagrodę otrzymasz 1.5kkY.

26. Carracosta i Archeops

Cześć! Chciałem sprawdzić jak współpracują ze sobą pokemony Carracosta i Archeops. Przynieś mi po jednym takim pokemonie a otrzymasz 1kkY.

27. Ewolucja pokemona Zorua

Witaj! Wielu trenerów prosiło mnie abym pokazał im ewolucję pokemona Zorua. Niestety nie posiadam aktualnie takiej. Dlatego proszę Cię abyś ewoluował pokemona Zorua. W nagrodę otrzymasz 2kkY.

28. Poszukiwanie Śladów UFO

Cześć! Laboratorium Badan Naukowych musi zostać zbadana 2000 razy. Musimy sprawdzić czy nie pojawia się tam UFO. W nagrodę dostaniesz 20 moich napojów i 1kkY.

29. Dziesięć pokemonów

Cześć! Ponownie potrzebuje sporej dostawy potężnych Pokemonów. W nagrodę dostaniesz pokeball z Pokemonem! Potrzebuje pokemonów: Conkeldurr, Whimsicott, Cinccino, Gigalith, Swoobat, Lilligant, Eelektross, Simisage, Simisear, Simipour!

30. Zapełnienie Shiny Gablotki

Cześć!Bardzo miło Cię znowu widzieć. Ostatnio rozpoczynam badania nad pokemonami. Ale nie będą to zwykłe pokemony. Zaczynam badania nad pokemonami Shiny! Chciałbym abyś zebrał informacje na temat tych Pokemonów. Wypełnij Shiny Gablotkę z regionu Unova co najmniej 30 Shiny Pokemonami!W nagrodę dostaniesz 1.000.000 yenów.

31. Walki sparingowe

Cześć! Za miesiąc odbędzie się bardzo duży turniej trenerów Pokemon. Myślę, że mógłbyś w nim wystąpić. Aczkolwiek najpierw musisz wygrać 50 walk sparingowych. W nagrodę dostaniesz 500.000 yenów.

32. Nieprzyjaźni trenerzy

Cześć! Dowiedziałem się od Oficer Jenny, że w lokacjach pojawiła się duża grupa trenerów. Trenerzy ci nie są przyjaźnie nastawieni do napotkanych trenerów. Pokonaj 50 trenerów w dziczy, a dostaniesz 1.000.000 yenów.

Do administracji - Jako że jestem leniwy i nie chce mi się wytykać każdego błędu w oddzielnym zgłoszeniu, zrobię tu spis literówek z zadań (tylko z UNOVY, może jak będzie mi się nudzić lub zwariuję do reszty to zrobię z pozostałych regionów), które mam nadzieję ktoś kiedyś poprawi.

Lista literówek:
3. zadanie - Pierwsze "potrzebuje" powinno być z "ę" "potrzebuję". W drugim zdaniu występuje "potrzebne", co jest powtórzeniem i wymieniłbym to na "konieczne" lub przerobił zdanie.
4. zadanie - "Czesc" -> "Cześć"
5. zadanie - "Fire Stone" -> "kamień ognia"
8. zadanie - W całej treści zadania (poza tytułem) nie ma nazwy pokemona którego mamy trenować. Wydaje mi się to lekko dziwne.
9. zadanie - Między "pokemonów" a "na poziomie" nie powinno być przecinka.
10. zadanie - Pokemony "starterowe" -> "startowe". Znowu się czepiam, ale w ten sposób naprawdę lepiej brzmi.
12. zadanie - "Potrzebuje" -> "Potrzebuję"
14. zadanie - Przebudowanie całości, tak żeby nie użyć słowa "wypoziomować". Najlepiej słowa "wypionować" też nie.
15. zadanie - "Czesc" -> "Cześć"
18. zadanie - Zmienić "Wytrenuj [...] do szybkości 300." na  "Wytrenuj [...] do 300 szybkości." Jeszcze w kilku miejscach przydała by się drobna zamiana, ale tutaj widać to najbardziej.
19. zadanie - "Mogłbyś" -> "Mógłbyś", "Potrzebuje" -> "Potrzebuję"
20. zadanie - Zarówno w tytule jak i treści zadania jest "teczowa kraina" zamiast "tęczowa kraina"
21. zadanie - "Potrzebuje" -> "Potrzebuję"
23. zadanie - Między "doradził mi" a "abym" powinien być przecinek
24. zadanie - Między "Proszę" a "dostarcz" powinien być przecinek
26. zadanie - Wydaje mi się, że w zdaniu "Przynieś mi po jednym takim pokemonie a otrzymasz..." powinien być przecinek między "pokemonie" i "a otrzymasz". Ale tutaj nie jestem tego 100% pewien.
27. zadanie - Między "mnie" a "abym" powinien być przecinek
28. zadanie - Zamiast "Laboratorium Badan Naukowych musi zostać zbadana 2000 razy." powinno być "Laboratorium Badań Naukowych musi zostać zbadane 2000 razy."
30. zadanie - Brakuje spacji w "Cześć!Bardzo" i "Pokemonami!W nagrodę" (Możliwe że tutaj to ja coś skopałem przy kopiowaniu/edycji)

I na koniec - w zdecydowanej większości zadań wymieniłbym "Y" na "¥" lub nawet słownie "Yen" jak jest w niektórych zadaniach. Można jeszcze dorzucić ciekawy rozkład zadań - 8 na pierwszej wyspie, 7 na drugiej, 8 na trzeciej i 9 na ostatniej. Czemu nie 8 na każdej? Chyba żeby nie było za nudno Wink Jestem świadom że czepiam się bardzo, ale nic nie poradzę, jestem wredny Tongue
Poniżej znajdują się wzory odpowiedzi negatywnej, aby moderator bethrezen nie musiał marnować czasu na pisanie, a mógł użyć ctr+c -> ctr+v
- Jestem na nie.
- Pomysł bezsensu.
- Nie
- Niepotrzebne.
- Były już takie pomysły, ale nie przeszło.
- Moim zdaniem odpada.

Odpisz
Jakie są z kalos?

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości