• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usunięty temat
Nie wiem, czy to błąd - ale chyba jednak tak. 
Szukałem sobie swojego pomysłu z Wyprawami stowarzyszeń, ostatnio kiedy go przeglądałem widziałem, że Alex wypowiedział się na jego temat przychylnie wiec chciałem sprawdzić czy ktoś coś jeszcze dopowiedział. 
Ale tematu nie ma, nie trafił też do kosza. 

Edit: Temat w którym pokazałem jak można sobie troche zmienić wygląd gry również zniknął. 
Serdecznie dziękuje, za uszanowanie mojej, jakby nie patrzeć pracy, na oba tematy poświęciłem jednak trochę czasu - a nie były tez one niczym co raziło innych, niektórzy wręcz pochlebnie się na ich temat wyrażali. 

Wiele postów zgineło przez to ze Kakami je usunoł Big Grin
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

TanrubNairda,
to ja usunąłem Twój temat z wyprawami. Zamierzałem go przenieść do odpowiedniego działu i pomyliłem się. Próbowałem go przywrócić lecz niestety przez to całe zamieszanie z forum ostatnio, nie mamy kopi zapasowych z okresu jak temat jeszcze istniał. Miałem do Ciebie pisać czy może posiadasz gdzieś w notatniku na komputerze swoją propozycję bo była naprawdę bardzo dobra.

Jeszcze raz przepraszam.

Temat z edycją wyglądu nie mam pojęcia gdzie jest ale to już nie moja robota.
[Obrazek: karta_trenera.php?u=2]

Przyznanie się do błędu do sztuka więc spoko. Nie mam urazy.

Mam grafiki, tekstu nie. Ale to nie jest nagląca sprawa, wiec po prostu kiedyś w wolnej chwili go zredaguje.

Drugi temat i tak tracił na ważności wraz z wejściem V3.

Ten post jest skierowany do Kami i dotyczy mojej dyskusji, gdyz tam nie mogla jakims cudem napisac posta.

NIE PISALAM ZADNEGO WATKU O PIKACHU HALLOWEEN!!! nic o zadnym usunietym watku nie wiem i prosze abys nie prosil mnie o nie robienie czegos czego nigdy nie robilam!!! Ja napisalam tylko watek ,,Lvle i gwiazdki'' nic poza tym i nie przypisuj mi rzeczy z ktorymi nic nie mam wspolnego
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTCJBFotDyutQHXwcBetSK...0GhcTseR0y] 
Legendarne pokemony w Kaliszu (patrz komentarze):
https://m.youtube.com/watch?v=jBAGHY8kN_o

Skocz do:

Szukanie: 1 gości