• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fossilball i Shieldon
http://i.imgur.com/cwFWXmM.jpg
jest dwa razy napisane Shieldon
[Obrazek: unown.gif]

Odpisz
Rada dla was zróbcie ten poke dex porządnie najlepiej taki jaki był w v2

Odpisz
Pokedex to jakies nieczytelne Gówno w V3 xD
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

Odpisz
A co w nim nieczytelnego?

Odpisz
cały Układ Pokedexu zeby cos znajsc musze z dobre 10min szukac nawet TM nie szuka po numerze Wgl zle są opisane nie wiadomo ktory ma TM ktory Atak z lvl słabo strasznie A wyglada Pokedexa jak był by robiony w Paincie
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

Odpisz
Wygląda na to, że korzystamy z innych pokedexów.

Ps.
Przeczytaj to co napisałeś przed wysłaniem, bo naprawdę nie chce mi się tego kilka razy czytać, żeby załapać o co Ci chodzi.

Odpisz
Ja myślę tak samo jak @Evilmage
W V3 pokedex jest jakiś słabo wykonany i chodzi mi tu głównie o oprawę graficzną.

Odpisz
1. Brak podziału poków na generacje
2. Rozmnażanie powinni być zrobione skróty do danych grup
3. Weź np. bulbasaura brak informacji w jakiej grupie jest, brak informacji ile dostaje pkt statystycznych za lvl
4. Lista przedmiotów brak podziału jak to było przy V2

Odpisz
Sad 
(12.11.2015, 18:05)CIN-ek napisał(a): 1. Brak podziału poków na generacje
3.  Weź np. bulbasaura brak informacji w jakiej grupie jest, brak informacji ile dostaje pkt statystycznych za lvl
4.  Lista przedmiotów brak podziału jak to było przy V2
Zgadzam się. Poza tym jak wejdę se w Eeviego i klikne na ,,porosniętej skalę'' przy Leafeonie to nic sie nie dzieje, a V2 to był wtedy opis tych wszystkich lokacji potrzebnych do ewolucji poków. Skoro mowa o ewolucji przy każdym przedmiocie do ewolucji było napisane jakie poki dzięki niemu ewoluują a teraz tego nie ma. A szkoda bo chciałam np. sprawdzić jaki pok ewoluuje z ostrym kłem, a tak to musze klikać po pokach aż takie znajde. Sad
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTCJBFotDyutQHXwcBetSK...0GhcTseR0y] 
Legendarne pokemony w Kaliszu (patrz komentarze):
https://m.youtube.com/watch?v=jBAGHY8kN_o

Odpisz
(12.11.2015, 18:05)CIN-ek napisał(a): 1. Brak podziału poków na generacje
3.  Weź np. bulbasaura brak informacji w jakiej grupie jest, brak informacji ile dostaje pkt statystycznych za lvl
4.  Lista przedmiotów brak podziału jak to było przy V2

1. w sumie można dodać (chociaż jakoś mi tego nie brakuje mocno Wink )
2. to samo co w 1
3. co do tych punktów statystycznych to rozumiem, że o przyrosty chodzi? jeśli tak to przecież jest takie coś od dawna Big Grin a informacje o grupie macie przecież w zakładce rozmnażanie
4. ja tam podział przedmiotów widzę Wink

To, że coś wygląda inaczej niż w starym dexie nie oznacza, że tego nie ma.

Odpisz
CIN-ek - Takie "skróty" jak były w v2 z tego co wiem, na razie nie da się zrobić. Właśnie dlatego nie ma tego w rozmnażaniu. Chyba, że coś się zmieniło od kiedy pytałam o nie Alexa. Punkty statystyczne za lvl http://scr.hu/2ngp/zvukk Tongue

LunarEevee- Ostatnio skończyłam jedną stronę to mogę zająć się teraz tymi lokacjami i przedmiotami do ewolucji, więc za jakiś czas powinno się pojawić. Smile

Co do samego błędu dla którego ten temat powstał- poprawiony.

Odpisz
Pkt statystyczne za lvl są ale brakuje przyrostów za ewolucję Wink

Odpisz
Za ewolucje podobno na dniach będą dodane. Smile

Odpisz
Nie pospieszajcie BLAKI pokedex nie jestcod tak siup pisany caly opiera sie na html i moim zdaniem jest juz duzo zrobione nawet nie wiecie ile to ze tak powiem za przeproszeniem pieprzenia by wszystko bylo w swoim miejscu tu trzeba dac odnosnik do dIalu tam odnosnik do obraKa tutaj znow przyciac kto zna sie na html itp ten wie.
http://www.forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=5249 - Spis wszystkich omawianych pomysłów.

Odpisz
Same Boty
[Obrazek: karta_trenera.php?u=126244]

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości