• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punkty Akcji - skąd brać
Punkty Akcji

Skończyły mi się punkty akcji? Czy mogę jeszcze grać?
Otóż prawdopodobnie tak. Spróbuję tutaj odpowiedzieć na to pytanie.

Skąd bierzemy punkty akcji:

1. Standardowy przyrost PA to +10% maksymalnej ilości co 30 minut. Oznacza to, że co dokładnie 5 godzin mamy znów maksymalną ilość PA. I tutaj bardzo ważna rzecz. Jeżeli zaczynamy grać to jak najszybciej powinniśmy się zaopatrzyć w przedmioty zwiększające maksymalną ilość PA, czyli Rower, Mapa Świata, Wygodne Buty i Rolki. Komplet tych 4 przedmiotów kosztuje 600.000 Y. Nie jest to tanie natomiast zwiększa nam ZDECYDOWANIE punktów ruchu. Przedmioty kupimy w zakładce MIASTO->POKESKLEP

2. Drinki Dr Oaka. W loterii albo na wyprawie możemy się natknąć czasami na drinka dr Oaka. Po jego wypiciu dostajemy maksymalną ilość PA. Więc tutaj ważna uwaga. Wypijmy go gdy nie będziemy mieli już PA. Znajdziemy go na samym dole w zakładce POSTAĆ->PLECAK jako Dr Oak Drink.

3. Rezerwat. Raz dziennie możemy pójść na wyprawę do rezerwatu. MAPA->PODRÓŻOWANIE->PODRÓŻUJ DO RAZERWATU. W rezerwacie znajdziemy nowe lokacje, a na ich zwiedzenie dostajemy 180 PA (lub trochę mniej gdy nie mamy zakupionych przedmiotów). Pamiętajmy, że w rezerwacie nie możemy korzystać ze standardowych pokeballi dlatego przed pójściem warto zaopatrzyć się w Parkballe (150Y za sztukę). Nie nastawiajmy się, że złapiemy tam jakiś okaz pokemona. Raczej chodzimy tam, żeby nasz główny Pokemon zdobył doświadczenie. Po wykorzystaniu wszystkich PA w rezerwacie wracamy poprzez MAPA->PODRÓŻOWANIE->POWRÓT DO *** w zależności gdzie jesteśmy.

4. Linki. Raz dziennie możemy zdobyć trochę punktów akcji klikając na linki. INNE->REKLAMA->KLIKANIE->LINK1. I tak klikamy w 8 linków, dzięki czemu dostajemy codziennie 40% maksymalnej ilości PA (nawet do 72PA) Pamiętajmy, żeby w linki klikać, gdy wykorzystaliśmy już wszystkie PA.

5. Wykorzystując PH. Jeżeli płacimy na grę to możemy zamienić Punkty Honoru na nasze PA. Jeżeli nie płacimy na grę to na początku z tym bym się wstrzymał.

6. Jeszcze więcej możliwości daje konto premium. Ja jednak nie będę nikogo zachęcał do jego zakupu. Dodam tylko, że można je mieć nie wydając prawdziwych pieniędzy na grę.

Jeżeli wykorzystasz wszystkie tricki tutaj opisane to musisz już się uzbroić w cierpliwość. Może warto zająć się czymś innym i odwiedzić PokeWars za 5 godzin?

by RaspanRat

Odpisz
Dodałabym też możliwość zjedzenia greppa berry który czasami wpada w lokacjach. Zjedzona prze pokemona odnawia 10PA.

Odpisz
Ja bym dodał jeszcze info, że napoje Oaka można zdobyć robiąc zadania codzienne i zadania Oaka Wink Oraz dopisałbym, że po zakupie premium pkt ph warto wymieniać na pkt akcji a punkty ph można zdobywać sprzedając niektóre przedmioty na targu (np repeatballe).

Odpisz
12-17-2015, 06:10 pm @tino dostajesz złoty szpadel za wykopanie tego z czelusci forum
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

Odpisz
Jak się człowiek nudzi to czyta antyczne posty Big Grin

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości