• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brak zakładki i poków
Nie moge znaleźć w Pokedexie zakładki dot. form pokemonów. W spisie pokemonów wg numeracji nie ma victiniego i genesecta mimo ze maja własne strony i opis. W gablotce natomiast nie ma tylko Victiniego. Prosze o poprawienie tych braków.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTCJBFotDyutQHXwcBetSK...0GhcTseR0y] 
Legendarne pokemony w Kaliszu (patrz komentarze):
https://m.youtube.com/watch?v=jBAGHY8kN_o

Odpisz
(06.02.2016, 18:44)LunarEevee napisał(a): Nie moge znaleźć w Pokedexie zakładki dot. form pokemonów. W spisie pokemonów wg numeracji nie ma victiniego i genesecta mimo ze maja własne strony i opis. W gablotce natomiast nie ma tylko Victiniego. Prosze o poprawienie tych braków.

dokladnie tez ostatnio zastanawialem sie co to za psikus z brakiem victiniego Smile zaraz sie okaze ze nie dodali go celowo tak jak fikcyjnie wprowadzony Smeargle ktorego opisy sa a w grze nie istnieje

Odpisz
(19.02.2016, 10:21)Lafar napisał(a):
(06.02.2016, 18:44)LunarEevee napisał(a): Nie moge znaleźć w Pokedexie zakładki dot. form pokemonów. W spisie pokemonów wg numeracji nie ma victiniego i genesecta mimo ze maja własne strony i opis. W gablotce natomiast nie ma tylko Victiniego. Prosze o poprawienie tych braków.

dokladnie tez ostatnio zastanawialem sie co to za psikus z brakiem victiniego Smile  zaraz sie okaze ze nie dodali go celowo tak jak fikcyjnie wprowadzony Smeargle ktorego opisy sa a w grze nie istnieje
Nie sadze zeby tak bylo. Victini to legenda czyli jest dostepny tylko jak sie go wygra w konkursie (mozna spotkac w rezerwacie, ale ni wolno lapac) i jest silny wiec ni ma powodu go wycofywac.

Odpisz
(19.02.2016, 10:21)Lafar napisał(a): dokladnie tez ostatnio zastanawialem sie co to za psikus z brakiem victiniego Smile  zaraz sie okaze ze nie dodali go celowo tak jak fikcyjnie wprowadzony Smeargle ktorego opisy sa a w grze nie istnieje

Poważnie nie ma Smeargle?! Ciekawi mnie bardzo dlaczego, jak dla mnie to kpina z użytkowników... Zastanawiam się co admini mają w tej sprawie do powiedzenia.

Odpisz
Temat Smeargle'a już istnieje: http://www.forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=5629

Bardzo dziękuję za wyrażenie zdania "kpina z użytkowników" bez:
1) Wcześniejszego rozeznania w temacie. Tylko na podstawie jednej wypowiedzi na forum.
2) Bez zapytania do któregokolwiek z decydentów o to czy to prawda, oraz o ew. powody takiego rozwiązania.
3) Bez poszukania wcześniej czy o tym było już wspominane, bądź czy była problematyka poruszona.

Mam nadzieję, że na przyszłość zasłużymy sobie chociaż na minimalne zaufanie wynikające z demokratycznej zasady - domniemania kompetencji.

Odpisz
masz racje temat byl poruszany ale jednak pokemon mogl by zostac dodany np w rezerwacie z blokada zlapania ze wzgledu na jego mozliwosci ale skoro takowy istnieje niech mozna go spotkac i miec odnotowanego w gablotceSmile powinniscie nad tym pomyslec skoro legendy sa dostepne w rezerwacie oraz poki po specjalnej ewolucji przez rune czy kamien lapac ich nie mozna ale osoby ktornie moga sb pozwolic na odkup legendy od gracza ktory zdobyl ja w jakims evencie moga chociaz spotkac ja i odnotowac w gablotceSmile a co do victiniego jakas argumentacja dlaczego go nie ma?

Odpisz
Temat był pswiecony victiniemu i genesectowi wiec UPRZEJMIE PROSZE NIE ZASMIECAC MI WATKU JAKIMS SMEARGLEM.

Odpisz
bledy zostaly usuniete Smile victini jest w gablotce na swoim miejscu tylko pytanie czy bedzie mozna go spotkac?

Odpisz
Victiniego chyba da się spotkać w rezerwacie ale nie da się go złapać.
[Obrazek: karta_trenera.php?u=2]

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości