• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trening szybkości
Hej, szybkie pytanko:
Ile tak średnio wyniósłby mnie trening 25k szybkości u Pokémona od 1 poziomu? Big Grin
Gdybym trenował mu JEDYNIE szybkość Tongue
"Ty, który odważyłeś się zbeszcześcić kraj wschodzącego słońca... Ja, bóg Yato przy pomocy Sekki zrównam cię z ziemią i zmażę twój grzech!"

~Noragami Yato

Odpisz
hahahaahha Big Grin
nie bedzie Cie stac, nawet ja bym sie o to nie pokusil Tongue

Odpisz
Dlatego to jest pytanie TEORETYCZNE haha Big Grin
Może za parę lat będzie xd
"Ty, który odważyłeś się zbeszcześcić kraj wschodzącego słońca... Ja, bóg Yato przy pomocy Sekki zrównam cię z ziemią i zmażę twój grzech!"

~Noragami Yato

Odpisz
Nie będę zaśmiecać forum i tworzyć nowego tematu, tylko podepnę się pod ten Smile
Co tak właściwie daje prędkość? Widziałam, że nieraz można wykonać dwa ruchy w trakcie jednej tury. Ile razy w trakcie jednej walki może być tych dodatkowych ruchów? Czy oprócz tego są jeszcze jakieś inne korzyści, np. pokemon unika ataku itp.?

Odpisz
(30.11.2017, 16:22)Yaone napisał(a): Nie będę zaśmiecać forum i tworzyć nowego tematu, tylko podepnę się pod ten Smile
Co tak właściwie daje prędkość? Widziałam, że nieraz można wykonać dwa ruchy w trakcie jednej tury. Ile razy w trakcie jednej walki może być tych dodatkowych ruchów? Czy oprócz tego są jeszcze jakieś inne korzyści, np. pokemon unika ataku itp.?

jak ma 2x wiecej predkosci niz przeciwnik to ma 50% szans, ze zaatakuje 2 razy. a przy mniejszych rozbieznosciach oczywiscie atakuje pierwszy z wieksza liczba

Odpisz
Dziękuję za odpowiedź Smile

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości