• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bałagan w propozycjach!
Cześć. Chciałbym poruszyć temat zaniedbywanych ostatnio nowych propozycji na forum.
Wszystko będzie się odnosić do Zasad Pisania Nowych Propozycji.

(05-21-2016, 11:14)Alex napisał(a): 1. Jeden wątek może zawierać tylko jedną propozycję. Jeśli masz kilka pomysłów do przedstawienia to stwórz kilka wątków żeby uniknąć bałaganu.

Mimo tego ostatnio pojawia się sporo wątków, gdzie ludzie piszą nie tyle co 3, lecz czasem nawet do 10 propozycji jednocześnie (przy czym żadnej z nich nie rozpisują, wszystko robione jest na szybko).
Nie dość, że robi to straszny bałagan na forum, to jest trudne do oceny (bo jak tu zrobić ankietę do 10 propozycji naraz?) + mało szczegółowe. Proponuję zrobić to, co kiedyś z ankietami (patrz: niżej) - każdy taki zlepek kilku propozycji odrzucać z dopiskiem "Stwórz jeszcze raz, wszystko w osobnych wątkach".

(05-21-2016, 11:14)Alex napisał(a): 2. Każda propozycja musi zawierać ankietę z trzema możliwościami wyboru: Tak, Nie, Nie mam zdania.
Kiedyś propozycje bez ankiet były odrzucane z dopiskiem "Stwórz jeszcze raz, tym razem z ankietą". A teraz ponad połowa nowych pomysłu takich ankiet NIE POSIADA, co utrudnia w dużym stopniu przeglądanie opinii innych.
Już nie wspomnę o graczach, którzy myślą, że są śmieszni i dodają ankiety, przez które aż chce się skrytykować pomysł nawet go nie czytając. Przykład odpowiedzi do takiej ankiety (żywcem wzięty z naszego forum):
1. Tak, świetny pomysł, gościu, jesteś super!
2. I tak nikt mnie nie lubi i nie mam stowarzyszenia.

W związku z takimi dowcipnisiami przytłoczę jeszcze raz fragment zasad wg Alexa
(05-21-2016, 11:14)Alex napisał(a): ...z trzema możliwościami wyboru: Tak, Nie, Nie mam zdania.
I taki schemat odpowiedzi jest wręcz idealny.

Podsumowując - trzeba coś zrobić z tym forum, bo znowu spora część graczy wywołuje bałagan. Moim zdaniem najlepszą opcją byłoby odrzucać wszystkie niepoprawnie napisane propozycje z dopiskiem typu "Napisz jeszcze raz, tym razem poprawnie". Napiszcie, jaka jest wasza propozycja naprawy działu z propozycjami graczy.

PS: A może wypadałoby znaleźć administratora forum? Według mnie Kami bardzo dobrze by się wszystkim zajął.
"Ty, który odważyłeś się zbeszcześcić kraj wschodzącego słońca... Ja, bóg Yato przy pomocy Sekki zrównam cię z ziemią i zmażę twój grzech!"

~Noragami Yato

Odpisz
Tak właściwie to 3 opcja - Nie mam zdania jest zbędna. Jeżeli się nie ma zdania to po prostu nie odpowiadać i tyle.

Natomiast na temat: Proponuję, by po napisaniu propozycji automatycznie pojawiała się ankieta i by nie można było jej wyłączyć.
Pod CZARNĄ MASKĄ niekoniecznie musi być CZARNY CHARAKTER

Odpisz
(08-11-2016, 16:08)Pan_w_masce napisał(a): by po napisaniu propozycji automatycznie pojawiała się ankieta i by nie można było jej wyłączyć.

To też jest dobra myśl. Jedyne co bym do ankiety dodał to opcja "Tak, ale trzeba to poprawić." czy coś w tym stylu Smile
"Ty, który odważyłeś się zbeszcześcić kraj wschodzącego słońca... Ja, bóg Yato przy pomocy Sekki zrównam cię z ziemią i zmażę twój grzech!"

~Noragami Yato

Odpisz
Na tą chwilę nie ma kto zajmować się forum, na tą chwilę wszystko tu na głowię Alexa który ma za dużo obowiązków tym bardziej iż prowadzi poprawki bety itd.
Może będzie jakaś rekrutacja na administratora forum a może ktoś otrzyma tą rangę z zespołu, Alex na gg zapewniał że na teraz nikogo nie szuka do tego stanowiska aczkolwiek widać ten brak czasu na skupienie uwagi na porządek tutaj.
[Obrazek: pGibFP3.gif]

Odpisz
Brawo w końcu ktoś zrobił o tym wątek!Big Grin

(sam bym zrobił ale pracuje nad rozmajsterkowaniem searglea)

Odpisz
tu wszędzie jest burdel na forum, do karczmy wchodziłem kiedyś z przyjemnością, teraz to dość że gry się dublują to syf tam jest, co do propozycji to zapewne zmieni się to jak administracja zajmie się naborem na moderatorów forum

Odpisz
Ja przychyliłbym się do powołania modów forum, albo Admina forum żeby pilnowali porządku.

Odpisz
Niby zieloni pilnują porządku na forum, coś im nie wychodzi ale czego się spodziewać skoro pracują 24h na dobę i nie mają czasu na forum wejść.

Odpisz
Nawołuję do stworzenia odpowiedniego stanowiska.

Odpisz
Przydałby się taki Admin od forum Big Grin.
#TeamRowlet
[Obrazek: tumblr_oilxjvR2kh1r9cclvo2_540.gif]

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości