• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmieniony nick
Witam, chciałbym się odwołać co do mojego nicku w grze. Sprawa wygląda tak, dostałem bana za niestosowny nick, później jak się okazało zmieniono mi go na " Jake i Piraci z Nibylandii " Prosiłbym o zmianę mojego nicku bo ten to jakaś paranoja  Angry . Prosiłbym o zmianę nicku na  " Miarkovsky ".

Odpisz
Nie licz na to admini dają takie nicki chyba w ramach kary za niestosowny nick
a jak dobrze pamiętam kiedyś usuwali za to konto

Odpisz
Smile + dla Ekipy za nick Big Grin
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

Odpisz
Niech będzie moja krzywda. Zmieniam nick na prośbę gracza na Miarkovsky Wink

PS Chociaż Jake i piraci z Nibylandii podobał mi się bardziej Tongue

Odpisz
(08-27-2016, 11:48)Anakin napisał(a): Niech będzie moja krzywda. Zmieniam nick na prośbę gracza na Miarkovsky Wink

Dziecinada i widać kolorek uderza do głowy 

Odpisz
Dzięki za zmienienie nicku !

PS. Nick Ci wyszedł.

Odpisz
Ciekaw jestem co było nieodpowiedniego w nicku "Miarkovsky'? Komuś chyba faktycznie kolorek uderza do głowy jak zauważył CIN-ek.

Odpisz
ivysaur, proponuję wrócić do pierwszej wiadomości w tym temacie i na przyszłość czytać wątki w całości przed wyrażeniem własnej opinii w danej sprawie.

Odpisz
(08-27-2016, 13:15)CIN-ek napisał(a):
(08-27-2016, 11:48)Anakin napisał(a): Niech będzie moja krzywda. Zmieniam nick na prośbę gracza na Miarkovsky Wink

Dziecinada i widać kolorek uderza do głowy 

Jestem za
[Obrazek: karta_trenera.php?u=106096]

Odpisz
No zebrała mi się tu już grupka "fanów" to mogę odpisać. Otóż zmiana nicku nie była moim obowiązkiem. Gracz miał karnie zmieniony nick to zawsze mógł wybrać nowy samodzielnie w zakładce "ustawienia" za jedyne 500ph (czy ile się tam płaci za to). Zrobiłem mu to za darmo w sumie z sympatii. Jeżeli ta sympatia wam tak przeszkadza, to mogę w wasz przypadku się nią nie kierowaćWink Dziękuję za te ciepłe słowa i do następnego.

Odpisz
do następnego

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości