• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jesteś za zwiększeniem ilości znaków w ogłoszeniach stow?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
87.50%
21 87.50%
Nie
8.33%
2 8.33%
Nie mam zdania
4.17%
1 4.17%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłoszenia w stowarzyszeniach.
Big Grin 
Witam Smile Jak każdy z nas, jest/był/będzie w stowarzyszeniu w którym z jednych wymagań jest w miarę możliwa aktywność członków, jak i pretendentów. No i jednym z ważniejszych w tej kwestii sposobów komunikacji, by dana wiadomość, tudzież informacja rozsyłana do całego stowarzyszenia, nie zalewając masowo skrzynek, nie po to by potem zniknęła w odmętach dialogów, tylko została na dłużej, jest poprzez ogłoszenia. Od niedawna, w stowarzyszeniu do którego należę, borykamy się z małym problemem, iż ilość znaków ograniczająca ogłoszenie jest  dla nas zbytnio niesatysfakcjonująca, gdyż iż ponieważ chcąc utrzymać ład i porządek, jesteśmy zmuszeni dzielić ogłoszenia dość często na przynajmniej 2-3 części, co powoli robi bałagan i chaos w poszukiwaniach konkretnej rzeczy. Więc proponuję zwiększenie liczby możliwych do wstawienia znaków chociażby do 6 tysięcy, by chociaż jako tako wyglądały i nie walały się w miliardach części Smile I zwiększenie możliwych do stworzenia kategorii do 15 - 20 również w tym pomoże Big Grin Dziękuje Smile
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

[Obrazek: 5qp4l2ejrir8.gif]

Zwiększenie znaków w ogloszeniach umozliwi osoba ktore Maja ADM/Vice wiecej mozliwosci Wink
Jestem na Tak xD ręka i głowa xD
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

Może być nawet 20k, byle zmieścić  Cool

No nic, czekamy na decyzje administracji...

Chyba że ktoś jeszcze ma ochotę się wypowiedzieć? Cool

ja powiem krótko , zgadzam się z wami

Popieram Tongue

Fajnie że zaakceptowana, ale kiedy będzie można się spodziewać tej drobnej zmiany? Big Grin

Psssssstrk... Gul gul gul gul

Zrealizowane

Skocz do:

Szukanie: 1 gości