• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Co sądzisz o pomysłach?
Podoba mi się pierwszy pomysł
Podoba mi się drugi pomysł
Oba mi się nie podobają
Oba mi się podobają
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielkanoc wielkimi krokami!!
Witam was jestem tu nowa i mam parę propozycji jeżeli chodzi o konkursy na wielkanoc.. Jeżeli one były to wybaczcie ale dopiero nie dawno tutaj gram może z tydzień Smile

- Moim pierwszym pomysłem na konkurs wielkanocny jest event pt Wielkanocny Pokemon!!
Sama zabawa będzie polegała na tym, że musicie narysować dowolnego pokemona i dodać elementy wielkanocne np. Buneary w koszyku z jajkami albo torchic. Dane prace można by było robić tylko w formie rysunku , wyklejanki, albo klejeniem z gliny/plasteliny itp.

- Drugą formą konkursu plastycznego może być ozdobienie jajka!! Lecz tym razem to będzie zadanie trudniejsze!! Ponieważ wy będziecie musieli ugotować jajko i ślicznie je ozdobić!! Zrobić zdjęcie i wstawić pod tematem.

Wiem, że dla was byłoby to dużo pracy jeżeli chodzi o jajko albo rysunek ale moim zdaniem fajnie jest się czasem zabawić na takich konkursach. Co o nich sądzicie? Proszę o szczere komentarze Smile

Odpisz
Bardzo fajny konkurs Aczkolwiek nie wiem czy ludzie, którzy udzielają się na forum znajdą na to czas..... Moim zdaniem lepiej jest opisać tutaj w jaki sposób zamierzamy spędzać święta.

My na przykład jak co roku jedziemy do dziadków na Wielkanoc. Rodzinna wielkanoc to bardzo przyjemne i ważne święto.

Możecie się równei pochwalić tym jakie potrawy wielkanocne zamierzacie przygotować W moim przypadku będą to jajka zapiekane wielkanocne:
https://www.przepisy.pl/przepis/wielkanocne-jajka-zapiekane-z-szynka-1

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości