• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem tych zmian:
Jestem za
Jestem przeciw
Beznadziejny pomysł
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana zastosowania motywu/trybu dzień-noc
Moja propozycja jest taka aby dodać w opcjach [inne] ---> [ustawienia konta] możliwości ustawienia:

- Automatycznej zmiany trybu ciemnego/nocnego motywu o 18:00 a ustawieniem o 4:00 trybu jasnego/dziennego każdego dnia (moim zdaniem to najbardziej sensowne zastosowanie tych trybów i fajnie podkreślało by to noc a dzień w Pokewarsach)

- Lub opcji na stałe nocny/jasny jak by komuś nie odpowiadało

2 opcje do wyboru by były

Teraz jest tylko opcja klikalna między zegarkiem a przyciskiem [mniej]

Można ten wybór zastosować też gdzieś indziej nie koniecznie w opcjach [inne] ---> [ustawienia konta]

Odpisz
Sam o tym powiedziałem w innym wątku więc jak najbardziej jestem za.

Odpisz
Ja też wspomniałem o tym w tym samym wątku ale postanowiłem dodać to do propozycji

A przy okazji ciemny/nocny motyw trzeba pozbawić tych białych kropek które są porozrzucane wszędzie a najwięcej w plecaku szpecą tylko

Odpisz
Jestem za głównie drugą opcją Big Grin Też o tym pisałem w jeszcze innym wątku, dodatkowo by to było dostępne również na mobilnym :V
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

Odpisz
Osobiście gram tylko na trybie nocnym, więc ustawienie go na stałe byłoby genialne :3

Odpisz
Super pomysł jestem za

Odpisz
Detal, na który nikt nie zwraca uwagi oprócz garstki forumowiczów, dodatkowa robota dla administracji, która nie poprawia mechaniki gry i nie wprowadza niczego konkretnego. Totalnie bez sensu.

Odpisz
Infinity nie taki detal to duże ułatwienie dla nocnych marków.

Odpisz
Ja jestem za pierwszą opcją. Niech się z automatu zmienia... bo mnie to lekko irytuje jak muszę ręcznie. No i przynajmniej wiedziałabym wtedy jaka jest pora dnia w pokewarsach.

Odpisz
Jakiś postęp w tej sprawie?

Odpisz
jak dla mnie może byćSmile
głos = jestem za

Odpisz
Jestem na nie. Co to za problem ustawić sobie ten tryb nocny? Lenistwo to pierwszy poziom do piekła. Pozdrawiam.
[Obrazek: tumblr_ls3q6jRLUJ1qif809.gif]

Odpisz
Propozycja jest już w zaakcpetowanych, także w swoim czasie zostanie wprowadzona do gry

Odpisz
(04-15-2017, 20:56)djtimon89 napisał(a): Moja propozycja jest taka aby dodać w opcjach [inne] ---> [ustawienia konta] możliwości ustawienia:

- Automatycznej zmiany trybu ciemnego/nocnego motywu o 18:00 a ustawieniem o 4:00 trybu jasnego/dziennego każdego dnia (moim zdaniem to najbardziej sensowne zastosowanie tych trybów i fajnie podkreślało by to noc a dzień w Pokewarsach)

- Lub opcji na stałe nocny/jasny jak by komuś nie odpowiadało

2 opcje do wyboru by były

Teraz jest tylko opcja klikalna między zegarkiem a przyciskiem [mniej]

Można ten wybór zastosować też gdzieś indziej nie koniecznie w opcjach [inne] ---> [ustawienia konta]

Popieram kolego dobre rozwiązanie

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości