• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba ci się pomysł
Tak, jestem za opcją zmiany zioła
Tak, jestem za opcją nerfów dla poków pod full speed, full atak
Nie
Nie wiem nie znam się nie orientuję się zarobiony jestem
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działanie zioła oraz kilka kwestii aktualnej mety pokemon
Witam,
Tak, jest to już drugi temat z serii co mi się nie podoba Big Grin Efekt działania białego zioła... Czy aż taki nerf na to zioło był potrzebny? Zresztą czy zioło znika po użyciu? ps: Jak ktoś wie to proszę mnie poinformować na pw ;D. Dobrze... W takim wypadku pewnie się zastanawiacie, Karpiu ale przecież zioło to ble ble ple głupie bo nie mogę toxic ble ble bo mi paraliż nie działa ble ble. XDXD Czy naprawdę jesteście tak mało rozumni? My trenerzy tanków jesteśmy teraz głęboko za przeproszeniem w 4 literach. Przez tą zmianę tanki wypadły z mety, a uwaga zostało najgorsze za przeproszeniem gówno (Wydaje mi się, że mogę użyć tego wyrazu, ponieważ jest to wulgaryzm lekki, a ostatnio chcąc nie chcąc czytałem regulamin w grze i było coś o wulgaryzmach ciężkich, że tylko one są zabronione ;P) czyli pokemony full speed full atak czyli kontra na wszystko co się rusza i jest pokemonem. No z wyjątkiem  kilku fajnych poków np: a to już tajemnica Tongue
Dobrze, teraz kwestia zmiany czy była ona wgl potrzebna? Moim zdaniem nie była potrzebna wcale ze względu na to, że białe zioło szło łatwo skontrować przy użyciu pokemona z knock off (walki stowarzyszeń). A turnieje pokemon, no właśnie ktoś po prostu nie ma tego ataku lub robi poka pod spec. No ale uwaga... Po prostu nie bierze ataków, które mają na celu wprowadzić zły stan ponieważ się boją, że przeciwnik będzie miał zioło xDD Proste, proste Big Grin
Aktualnie pokemony trenowane full speed full atak, będą miały x1000 łatwiej bo użyją sobie jakiegoś paraliżu i tanka nie ma i innych poków tak samo Big Grin. Moja propozycja wygląda następująco... po prostu cofnąć działanie białego zioła Big Grin lub i tu uwaga dać pożądnego nerfa pokemonom full speed full atak poprzez: Zmianę kryształu, przedmiot zwiększa moc ataku o 30 %, zmienić to na 10 % Big Grin Przedmioty zwiększające moc ataku wielokrotnie 10 % zmienić do na 5 %. Dalej Tongue szansa na wykonanie 2 ruchów podczas jednej tury 50 %, zmniejszyć do 25%. Dalej xD  twój pokemon jest zmęczony po ostatniej walce. Jego statystyki zmalały o 20%. I tu uwaga wszystkie statystyki maleją o 15% oprócz ataku/ sp ataku, który maleje o uwaga 30 %. Przyda się na walki stowarzyszeń.
Teraz pewnie wszyscy oburzeni ale jak to1!!! 1 jedenjeden!11 My trenujący poki pod super taktykę xDDXD będziemy mieć tyle osłabień a ty sobie wytrenujesz tanka i lepiej będziesz miał hahahaha przejrzeliśmy twoje plany, jesteśmy na nie, weź wyjdź XD No dokładnie wytrenuje tanka i będę mógł walczyć z normalnymi pokemonami a nie jakimś, które one shotują tanka Big Grin co jest po prostu zabawne. Skończy się czas w którym ludzie robią po 7 k ataku i 2 k obron, bo po co im obrony jak mają dużo speeda i wszystkich wezmą na hita, a jak im się nie uda to ktoś i tak ktoś będzie miał na tyle dużo ataku, że ich po prostu one shotuje. Tak wygląda aktualnie gra, walki są totalnie meh, nic ciekawego, zero taktyk i jakiegokolwiek użycia mózgu, tylko full speed full atak dużo mocy, najlepiej jeszcze więcej mocy ;D
Pozdrawiam, Carpe Diem

Skocz do:

Szukanie: 1 gości