• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy uważasz że tacy ludzie powinny być karani?
Tak
Nie
Wstrzymują się od głosu
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin
Exclamation 
Wczoraj dnia 20.04.2017 gracz xxx uniknął kary, ale najpierw wytłumaczę sytuacje:

Gracz xxx Trolluje na chacie miejscem występowania goomy(podając na dowód przerobione screeny w pokedexa).
Pisałem na chacie że on trolluje bo Goomy to pseudo, a pseudo tylko w rezerwacie dropią.(aby ktoś się nie nabrał)
Zgłosiłem wiadomości z tymi przerobionymi screenami, ale nim moderator zdążył sprawdzić Anty usunął screeny unikając tym bana

Tak więc proponuję aby dodać jakiś punkt regulaminu który w podobnym przepadku pozwalałby członkom zespołu zbanować takiego człowieczka kasującego dowody.
(kara za takie coś powinna być wyższa niż normalnie)

Jestem przeciw. Jeśli zgłaszałeś jego wiadomość w której był tylko ss to powinieneś zrobić sreenshot screenshota i dać nam jako dowód. Natomiast jeśli w zgłoszonych wiadomościach było widać że troluje bo pisał że można złapać półlegende to należy się ban lub ostrzeżenie.

Edit: Skasowałem całą dyskusje tutaj bo zrobiło się coś w stylu publicznego odwołania i skarżenia się na członków zespołu. A nikt nie wypowiadał się na temat pomysłu.

Dodatkowo aby uniknąć takich sytuacji proponuje aby podając przykład sytuacji jeśli nie ma takiej potrzeby nie podawać loginu gracza bo to normalne że w takich sytuacjach gracz chce się bronić.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości