• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Która z tych kar będzie najbardziej odpowiednia?
Ankieta jest zamknięta.
Całkowity reset konta
68.42%
26 68.42%
Ban znacznie dłuższy niż miesiąc i odjęcie dorobku gracza od momentu użycia botów. (itemki, lvl postaci oraz yeny)
31.58%
12 31.58%
Razem 38 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Używanie botów/bindów/skryptów
Jestem za całkowitym resetem konta u każdego kto choćby w najmniejszym stopniu używał lub chociaż testował przez chwilę jakiekolwiek skrypty, boty itp. Szczególnie mnie szokuje postawa adminów którzy skrocili i tak śmiesznie łagodnego bana dla wawussa do 1 tygodnia. Osoby które dokonują pushu mniejszego czy większego otrzymują bana na 3 dni i nie ma opcji żeby to skrócić np. do 6h. Takie skrypty czy boty jakie wykryto u wawussa i jorgusa są nieporównywalnie do jakiegokolwiek innego wykroczenia, ponieważ niszczą grę. Nie mówię o samych symbolach eventowych które wymienią na kilka tysięcy punktów. Itemy i poki (o ile też były łapane) przynosiły spokojnie kilkaset kk a może i kilka kkk zysku. Za pomocą takich pieniędzy można samemu zniszczyć rynek. Podsumowując... Jedyną słuszną karą jest słuszną karą powinno być całkowite zresetowanie konta bez możliwości założenia kolejnego
Bo kara 3 dni za wzmocnienie konta kilkoma kk poprzez push, a kara 7dni za wzmocnienie konta kilkoma kkk używając skryptów to jednak jest widoczna przepaść

TO JEST DRAMAT!
Jakby ktoś nie był wtajemniczony to napiszę tak: Klikając prawie cały czas (Alex mnie też sprawdził, bo myślał, że boce) i pewnie dużo osób mnie widzi często. NIE MIAŁEM 1/3 PKT UZBIERANYCH PRZEZ WAWUSA. Jego bot to nie był bot który klikał za niego w normalnym tempie. TO BYŁ BOT NAPIERDZIELAJĄCY LOKACJE Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA.

Ludzie biorą wolne w pracy, kupują PH lub też żegnają się z rodziną na tydzień siadają i klikają. Kto inny odpala bota Ferrari ma to gdzieś i się do ****** ***** CHWALI, że MA 3k PKT!!!

Dostał bana na tydzień, bo przecież się odwołał (nie wiem co to zmienia). Za obrazy ludzie mieli większe bany. Jeszcze nie wiem czy to prawda, ale kolorowi mówią, że tak. Jego pkt eventowe zostaną podzielone na 4. hahahaha BOT FERRARI wyklikał 3k pkt czyli będzie mieć 750pkt. Kto z Was gracze tyle ma? Mogę się założyć, że 1% Smile

Nie wiem, który czerwony podjął taką decyzję, ale to jest kompletny brak szacunku. Brak szacunku wobec naszego czasu.

Oraz hmm niezły zarobek Smile PH można kupić taniej niż wyklikać tzn kupić po przeliczniku mniejszym niż się klika. Możemy kupić dowolną ilość PH za Y po przeliczeniu 1:6, natomiast wyklikanie to 1:7,3. Dodatkowo lecą przedmioty, które dają nam duży plus. Jeżeli ktoś może klikać bez przerwy to wygrywa grę zyskiem.

Jeżeli miał szczęście średnio jak ja czyli:
Następujący (średni): 1 symbol wypada na 1,5 oaka średnio 3k symboli = 4,5k oaków
4,5k oaków = 166k PH
Hodowla pełna -900k = 120 PH
166k / 120x900k = 1,24kkk
wychodzi nam, że jeżeli kolega miał drop taki jak ja ( a liczę cały czas, bo to lubię i wiele osób wie o tym, nie jest to na potrzebę posta ) To wyklikał z hodo 1,2kkk POZDRO Z GLEBY.
To oczywiście nie jest pewne, ale jest taka możliwość. Alex pewnie może sprawdzić ile miał przed eventem i skasować całą to kasę.

Jak ban na tydzień się utrzyma to wszystkie plotki, które były bezwzględnie wyśmiewane przez graczy tj. TOPKA MA ŁATWIEJ będą prawdą, a gra nie ma najmniejszego sensu. Pozdrawiam ambitny gracz, któremu odebraliście chęć gry...

Wawus został potraktowany łagodniej dlatego że się przyznał i była to jego pierwsza blokada, a gra już długo. Ilość przedmiotów eventowych zmniejszyłem 4x, ponieważ bot właśnie tyle razy szybciej klikał od zwykłego gracza. Inne osoby, które się nie przyznały nie dostały taryfy ulgowej.

Jutro ponownie przedyskutujemy temat z hRs i damy ostateczną odpowiedź co do decyzji o obecnych i przyszłych blokadach za takie przewinienia. Do tego czasu zamykam temat.
[Obrazek: karta_trenera.php?u=2]

Już z Alexem przedyskutowaliśmy całą sytuację.

Oczywiście reset konta nie będzie karą. Byłoby to zbyt surowe.

Odpowiednią karą będzie zabranie wszystkich Symboli Johto oraz ban konta na okres 1 miesiąca.

Planujemy zmiany w regulaminie, w których znajdą się między innymi zmiany dotyczące wszelakich pomocy w grze.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości