• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Którą opcje wybierasz?
Perm
Reset
Ban półroczny
Inna nie wymieniona kara
Obecne kary są sprawiedliwe
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana regulaminu - skrypty/boty
(05-24-2017, 22:12)Lord Abaddon napisał(a): Hmm wydaje mi się że dyskusja odeszła nieco od meritum sprawy.
Według mnie powinien być
a ban na 3 miechy + usunięcie przedmiotów/waluty osiągniętej w nielegalny sposób (takie cofnięcie głównie konta do stanu sprzed bota)

Admini pisali ze nie sa w stanie wykryc od kiedy uzywany byl bot wiec takie cos raczej ciezko bedzie wprowadzic

Skoro nie ma możliwości ustalenia od kiedy bot pracował na danym koncie to nie widzę innego wyjścia jak całkowity reset bez odzyskania PH, po prostu najsurowiej jak się da. Pisałem swój wątek, który skwitowano, że przecież bot tylko oszczędza czas. (''brawo'' hRs, widać kurde, że na matmie się nie nudziłeś, bo w pamięci świetnie liczysz - pod wrażeniem jestem Twoich wykonanych obliczeń). Tak jak djmala podkreśliła w jednej z wypowiedzi w innym wątku - uruchomienie bota było ŚWIADOME, więc gracz, który z tego korzystał dobrze wiedział, że stąpa po cienkim lodzie, więc tym bardziej nie rozumiem jakiejkolwiek litości w kierunku graczy, którzy korzystają z tego rodzaju wspomagaczy. Jak gra ma iść w dobrym kierunku, to takie rzeczy należy wyniszczać żeby nie zaczęło się to robić za popularne i żeby po prostu ludzie wiedzieli, zaczynasz z botem - GAME OVER, a bany jak mają trwać miesiąc to gracze, którzy będą za to banowani będą pod nosem się śmiać, że pomimo próśb ze strony graczy, którzy chcą uczciwej gry gówno te osoby zdziałały. Jeżeli Panowie w czerwonych garniturach nic z tym nie zrobią i nadal będą twierdzić, że miesiąc bana to odpowiednia kara to pokaże to tylko fakt, że tak naprawdę gra schodzi coraz niżej, a oni nie mają zamiaru tego poprawić.

Nie wiem Johny po co w ogóle napisałeś ten post.
Wszystkie rzeczy, o zaostrzeniu kary o których wspomniałeś, padły już 100 razy.
Dodatkowo nie wiem po co nawiązujesz do mnie i mojej matematyki, gdyby ona miała tutaj cokolwiek wspólnego z tym.

Zamiast pisać takie posty po prostu wypowiedz się w ankiecie, proszę

Skocz do:

Szukanie: 1 gości