• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Jakie twoje zdanie?
Jestem na tak
Jestem na nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs
Trzeba wprowadzić rodzaje konkursów, których nie było, moją propozycją jest stworzenie konkursu związanego z szyciem, zasady proste, wyszycie pokemona Smile

Odpisz
Przeniosłem do odpowiedniego działu.
[Obrazek: karta_trenera.php?u=2]

Odpisz
Ciekawy pomysł Big Grin przydałoby się coś więcej niż wiersze, rysowanie i grafiki komputerowe Wink.
#TeamRowlet
[Obrazek: tumblr_oilxjvR2kh1r9cclvo2_540.gif]

Odpisz
Jak najbardziej za. Najlepiej by było, gdyby konkursy dało się wygrywać kreatywnością, a nie talentem do czegoś.

Odpisz
(05-24-2017, 14:57)sedac napisał(a): Jak najbardziej za. Najlepiej by było, gdyby konkursy dało się wygrywać kreatywnością, a nie talentem do czegoś.
Dobrze Gadasz Smile 
[Obrazek: karta_trenera.php?u=168987]

Jestem Królem, Masz Się Mnie Słuchać Dodgy

Odpisz
na nie. co bedzie kolejne? budowa pokemona ze złomu?

juz wolalbym zrobic kolorowa kanapke przypominajacego pokemona, kanapke zrobi kazdy, a szycie to juz inny level

Odpisz
jestem ciekaw jak sprawdzi administracja mozliowsc plagiatu w postaci kupna czegos uszyteego a wykonanego osobiscie Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin hehehe
bo wykonanie zdjec podczas szycia jest banalne a nawet w sieci mozna znalezc Big GrinBig Grin wiec pomysl jest nie przemyslany ww 100%
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Odpisz
Nasze konkursy graficzne stają się już powoli "pro". W związku z dużą rozpiętością jeśli chodzi o wiek osób biorących udział, proponuję powrót do kategorii wiekowych, jak miało to miejsce za czasów Adriashiego.
Niektórzy zwyczajnie nie będą mieć szans, a tak to chociaż będzie frajda, a nie jakiś wyścig szczurów. W końcu PW to nie całe życie, chyba, że ktoś nie umie zająć się sobą...
Popieram również sedaca. Faktem jest, że w konkursach w Pokewars pomysł, kreatywność, przesłanie czy drugie dno nie są brane pod uwagę lub brane są pod uwagę przez nielicznych sędziujących/oceniających. A sztuką jest wpleść coś w nic w sposób w miarę inteligentny i nierzucający się w oczy.
Powróciłbym również do konkursu AMV, ale to nie temat na teraz i forum, tylko na jakąś herbatkę i luźną gadkę.

Odpisz
Jeżeli nie pasuje zrobić specjalnego konkursu szycia, to dajcie chociaż możliwość dziergania np. w konkursie gdzie trzeba jakiegoś poka zrobić nie rysując, malując.

Odpisz
Był konkurs gdzie trzeba było stworzyć pokemona z czego kolwiek

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości