• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam gry nie MMO
Witam was Tongue szukam gry na dość starego kompa, niby go niedługo wymieniam ale skończyły mi się gry i chciałbym w coś sobie nowego pograć, najlepiej żeby była to gra typu cRPG lecz niestety w większość które pójdą na moim rupieciu grałem.

Parametry komputera
Procesor: Pentium IV 2.6Ghz
Grafika: GeForce 5200 256MB
RAM: 1GB

Poszukuję gry z typu RPG [ale z tego żywego wariantu] lubię też gry z mieszanym typem, typu gra RPG/Strategia RPG/Strzelanka. Jak pisałem w większość grałem więc gry kultowe takie jak Diablo, Gothic, Baldur's Gate, odpadają z miejsca, bo jakoś 10 raz tego samego przechodzić mi się nie chce.

To chyba tyle z tego co trzeba wiedzieć, za każdą pomoc serdecznie dziękuję. Tongue

@dół to mi nie pójdzie Tongue a znając GTA pewnie bardzo szybko by mi się znudziło

Odpisz
Gta 5 albo widżmin 3

Odpisz
mozesz zacząć serie Dragon Age albo Mass Effect, pierwsze częsci nie maja jakis kosmicznych wymagan
Wchodzić i popierać! Moja propozycja konkursu!
>>> LINK <<<

Odpisz
heroes 3? to sie NIGDY nie nudzi. z dodatkami.
warcraft 3... nawet jak nie chcesz kupowac idzie pograc na serverach prywatnych gdzie jest masa modow.

Odpisz

z heroes wole IV Tongue III mi się już dawno znudziła, w IV jeszcze czasem gram
Warcraft znudził mi się już trochę ;/

#dół no właśnie piszę że nie MMO to też nie multi Tongue właśnie strategie mnie już nieco znudziły ;/ a z tej serii gier najlepiej wspominam warcrafta III, age of empires i starcrafta

Odpisz
single czy multi? bo jest mega roznica..

juz nawet ciezko sobie przypomniec co by chodzilo na takim gruchocie, dziwne ze ci przegladarka dziala Tongue

wiekszosc ciekawych strategi: anno, stronghold, setlersy, age of empires, civilization... masa ciekawych gierek i tylko to moge polecic bo gralem strategie nic wiecej

Odpisz
Ja tam na co dzień pykam w gta V, może i Tobie się spodoba Wink

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości