• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót osób na Botach a Decyzja Admistracji
Witam minoł dzisiaj miesiąc od 1 bana za bota od dawna jak kiedyś Starrz ale dalej nie mamy zadnej decyzji Admistracji co bedzie dalej jak ktoś zostanie przypłapany na gorącym ?Smile
Prosił bym o jakis komentarz Zielonych lub Czerwonych co będzie dalej bo wiele osob zrezygnowało z gry przez tą cala sytacje i szczerze nie dziwię się 
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

Botowcy to <ciach>. Doskonale sami wiedzieli czym jest klikanie i znależli na to skrót. Bardzo ułatwiający skrót.
Wszyscy inni klikają normalnie, a botowcy szli na skróty ot tak Smile Nie ma to jak łamać pierwsze lody używania tego gdzie nie było napisane w regulaminie " zakaz bocowania się ".

NIE MA INNEJ DROGI NA SKRÓTY, KLIKAJCIE NORMALNIE, CO JEST W TYM TRUDNEGO?

Edit by bethrezen: Mimo wszystko nie należy tak pisać.
[Obrazek: tumblr_ls3q6jRLUJ1qif809.gif]

Bany za takie zachowanie będą znacznie surowiej karane.

Ja proponuję, żeby osoby używające botów miały banowane konto na 6-12 miesięcy ( w zależności od długości używania bota i zysków z niego ). Takie jest moje zdanie.
 #TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_ou4ok5z7wb1qgs3bao3_540.gif]

Tak właśnie teraz takie występki będą karane.

Do tego bym usunal cala korzysc jaka uzyskali z bota Wink
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Bob, nie uzyskują żadnej korzyści.
Jeśli ustawiasz bota na klikanie z prędkością np. słynną 4 razy szybszą niż średnio klika gracz to oprócz czasu nie zyskasz nic.
Znajdziesz Xk fossiballi czy innych itemków, ale znalazłbyś je w 4-krotnie dłuższym odcinku czasu.
"Bot na klikanie" nie zwiększy Ci szans na znalezienie owocu, powłoki, TMu czy czegokolwiek.

OkWink takze moze byc te minimum 6 miesiecy Wink albo i dluzej
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Trzeba być poważnym, Panie Budi.
Gdybyś oberwał banem za stwierdzenie, że pewnemu graczowi "śmierdzą giry", kontekst żartobliwy całej rozmowy, śmieszki w obydwie strony i zgłoszenie z jego strony, spoważniałbyś migiem i w myślach mówił "A myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy".

Do zwykłych pogaduszek są stworzone wątki na dole forum.
Sprawa wyjaśniona, ten temat zamykam.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości