• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy chciałbyś tego?
Tak.
Nie.
Mi to obojętne.
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania na ogólnym.
Proponuję dodać na profil pod walkami drużynowymi ilość odgadniętych pytań Smile niektórzy gracze ( pewnie większość), którzy mają zdobyte 50+ pytań po jakimś czasie się mylą i zapominają ile tych pytań odgadli.
Poza tym może w śród graczy wystąpiła by lekka rywalizja kto zdobył większą ilość pytań Wink.

Pomysł nie jest jakoś bardzo potrzebny ale fajnie by było gdyby było w jakimś miejscu widoczna ilość zdobytych pytań Tongue.
 #TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_ou4ok5z7wb1qgs3bao3_540.gif]

to nie jest niezbedne ale jako ciekawostka moze byc Wink
[Obrazek: karta_trenera.php?u=87338]

Nie potrzebne.

zbedne zasmiecanie profilu

Dokladnie, zbednie i do niczego nie potrzebne, jest osiagniecie ktore mowi jasno tylko o 50 pytaniach, jesli chcesz miec pewnosc ile pytan masz po zrobieniu osiągnięcia to masz cos takiego jak "notatnik" w grze Big Grin
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Inżynier, przy ok. stu pytaniach zapomnialem z kilka razy wpisac i wyszedl klops :p poza tym to jest TYLKO I WYŁĄCZNIE PROPOZYCJA Wink nie każę przecież dodawać Tongue
Głównie i tak zależy od tego jak zagłosuje większość Big Grin.
 #TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_ou4ok5z7wb1qgs3bao3_540.gif]

Przeciez widze ze propozycja....dlatego ja komentuje...
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

A ja myślę, że jednak dałoby to pogląd i byłoby wygodne.
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.

Moim zdaniem ta informacja mogłaby być gdziekolwiek, niekoniecznie na profilu, tylko np w statystykach, tam gdzie są zdarzenia lokacyjne i ilość wykonanych zadań codziennych, tam mogłaby się pojawić.
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

Jak dla mnie zbędne Tongue

Dobra opcja, profil odkąd został podzielony wcale mnie jest zaśmiecony i spokojnie nawet kilka rzeczy można by dodać, a wiele osób (w tym ja) po zrobieniu osiągnięcia przestało się przejmować wgl pytaniami, statystyka na profilu faktycznie dodałaby pikanterii i zachęciła tych, co osiągnięcie zrobili, do dalszego odpowiadania. Jestem na TakWink
[Obrazek: 8HxBS6.jpg]

Skocz do:

Szukanie: 1 gości