• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podziękowania
Mam nadzieję, że zespół nie będzie miał mi za złe, że umieszczam ten wątek tutaj, ale nie wiem gdzie mógłbym to wrzucić. Dzisiaj jednak uwagę większości graczy przykuł ten dział, więc stwierdziłem, że mogę jeszcze coś tu dopisać. Jak wiemy po długich naradach zespół zgodził się na przyznanie mi Jokerkowi ostatniej szansy i jednocześnie dał nam możliwość wrócenia do aktywności na czacie po trzech miesiącach.

Chciałbym podziękować w swoim i jak i Jokerka imieniu wszystkim i każdemu z osobna za samo zainteresowanie tą sprawą. Wsparcie okazane podczas dzisiejszej dyskusji, a także w wiadomościach prywatnych wiele dla mnie i myślę, że dla Jokerka znaczy Smile

Oczywiście chciałbym też podziękować osobom z zespołu, które się za nami wstawiły i udzielały poparcia, decydujący głos wiemy, że należał do administracji, więc w waszym kierunku również słowa podziękowania.
Niektórzy uznają ten temat za zbędny, ja jednak bez ogólnych podziękowań nie mógłbym o tym przestać myśleć.

Do usłyszenia za 3 miesiące Heart

Mam szczerą nadzieję, że to będzie skuteczny krok w kierunku porozumienia na linii zespół-gracze Smile

Ja też mam taką nadzieję.

Proszę Was tylko - pokażcie nam, że to była dobra decyzja.
Carolle - podsumowuje i zamyka jałowe dyskusje wywodami tl;dr od końca 2014 roku.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości