• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shoutbox
Początkowo myślałem że brak SB ma jakiś związek z tymi awariami. Najwyraźniej nie i chodzi o te  wybryki jednej, czy też kilku osób. Ale zaraz, dlaczego cała społeczność pokewars ponosi kare za wybryki pewnej grupy  Huh  
Przywróćcie SB i dajcie bany na SB tym osobom które za te burdy odpowiadały, zamiast karać całą społeczność.
Zaś jeśli nie przywrócicie SB, to równie dobrze moglibyście dać perma na czaty dla wszystkich gracze w grze, bo Johnny i Jokerek coś tam zrobili co sie wam nie spodobało, byłaby dokładnie ta sama sytuacja.

PS. Joki i Johnny, nic do was nie mam, to tylko taka analogia Wink
[Obrazek: mp,550x550,gloss,ffffff,t.3u1.jpg]

Odpisz
Jestem za wznowieniem ShoutBoxa. Można po prostu usunąć wszystkie wiadomości z niego Wink.
 #TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_ou4ok5z7wb1qgs3bao3_540.gif]

Odpisz
Ja tez tęsknię za SB Smile To zawsze było pierwsze źródło informacji w przypadku awarii itd.

Odpisz
(08-03-2017, 19:58)tino napisał(a): Ja tez tęsknię za SB Smile  To zawsze było pierwsze źródło informacji w przypadku awarii itd.

Dokładnie! Gdyby nie SB, to nigdy nie dowiedziałbym sie że w ogóle są serwery awaryjne.  
[Obrazek: mp,550x550,gloss,ffffff,t.3u1.jpg]

Odpisz
Są serwery awaryjne? :O

Odpisz
Były Wink W czasie awarii. A czy dalej funkcjonują to nie wiem. Obstawiam że gdzieś tam są na wypadek jakby ten kartofel też eksplodował Tongue

Odpisz
#FreeShoutBox?

Odpisz
Uwolnić shoutboxa.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości