• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lider=Wartość
No hej mam Taką propozycje By na profilu gracza(jeśli ma ustawione pokazuj lidera) by pokazywała się także Wartość pokemona bo Inni Gracze wiedzieli by np:Czy pokemon jest dobrze trenowany i może trochę ukazać O w ten sposób:No mam wartościowego silnego Pokemona  Big Grin  To była błachostka no ale może się spodoba z góry Pozdrawiam i Dziękuje Smile

Nie wiem gdzieby to zmieścić. Dodatkowo nie każdy chce aby statysyki jego pokemona były pokazane.

Niepotrzebne i tak jak wyzej, nie kazdy sobie chce pokazywac wartosc pokemona bo i po co?
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Jestem na nie z powodów jak wyżej, po za tym gdzie ankieta?

Pomysł zbędny, niepotrzebne to.
Dodatkowo nie ma ankiety, nie ma konkretnych powodów oprócz "błahostki" chęć pochwalenia się jakiego pokemona dobrze wytrenowanego ma... Przez taką zazdrość czy "chęć" zemsty narodzi się w czacie ogólnym. Po prostu powstanie anarchia wśród młodych lvl " o zobacz, jakiego mam dobrego eevee, pokonuje 1 vs 3 " "nieprawda! Mój magmar pokonuje wszystkich poków"

Nie, nie i jeszcze raz nie.Z tym już się spotkałem i nie chcę więcej tego widzieć. Od tego jest TARG i dedyk danej osobie po zawyżonej cenie, żeby była widoczność wartość pokemona.
[Obrazek: tumblr_ls3q6jRLUJ1qif809.gif]

Jestem na nie. Nie każdy chce zdradzać jakiego ma poka zwłaszcza przed walką stow lub turniejem.

Jestem na NIE. Mam podobne zdanie do tych osób co pisali wyżej.
 #TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_ou4ok5z7wb1qgs3bao3_540.gif]

Brak ankiety, wypowiedzi są przeciwko pomysłowi, więc przenoszę do odrzuconych.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości