• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba do kolorowych.
Proszę o nie przenoszenie do działu "omawiane propozycje", propozycji sformułowanych w niewłaściwy sposób.
Przykład: http://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=9822.
W "zasadach pisania nowych propozycji napisano wyraźnie:
"2. Każda propozycja musi zawierać ankietę z trzema możliwościami wyboru: Tak, Nie, Nie mam zdania."
Ostatnio zauważyłem kilka takich sytuacji plus dawanie do omawianych totalnych idiotyzmów (lokata na kwoty rzędu 30kk, serio?). Zaśmieca to forum.
Pozdrawiam,
sedac 2k17

sedac chciałem zauważyć że część tak zrobionych propozycji to propozycje stworzone w tym miejscu. (dział omawiane propozycje)

Przecież nie da się pisać propozycji w dziale omawiane? Chyba, że źle Cię zrozumiałem.

Fakt pardon. Chyba że ktoś przeoczył po prostu i hurtem przenosił propozycje, ale z prośbą się zgadzam.

Tu jest potrzebne nowe forum bo te juz się sypie i sytacja będzie wygladać lepiej ......
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

Popieram tą prośbę. Sam przenoszę tylko te z ankietami (może czasem nie dokładnie takie jak powinny być ale są). Jeżeli nie ma ankiety to leci do kosza chyba że pomysł mi się podoba lub uważam że jest godny rozważenia to sam edytuje post i dodam ankietę.

Może nie jestem kolorowym ale również popieram prośbę.
 #TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_ou4ok5z7wb1qgs3bao3_540.gif]

Prośba została zaakceptowana Smile

Skocz do:

Szukanie: 1 gości