• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba Ci się propozycja
Tak
Nie*
Tak, ale lekko bym zmodyfikował*
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mini Eventy
Bob, załamujesz mnie.

Odpisz
Też mnie nie przekonuje te 95%

Owszem wiele osób po za eventem mniej klika, ale bez przesady.

Odpisz
Wątek jest o mini mini eventach. Jeżeli dajecie "nie" to proszę sensowne argumenty, a nie typu: "Dość ostatnio nowych dodatków". Gra ma się rozwijać dynamicznie. Jak ktoś chce argument przeciw dać to proszę sensowne na przykład: "Takie coś rozwali rynek", a nie "dość zmian".
I proszę nie zbaczać z tematu głównego. Zwłaszcza na tak oczywiste rzeczy, że ludzie mniej klikają poza eventami.

Odpisz
"Przecież 95% graczy to gra tylko w eventy, a tak to robi tylko dzienne."
Umiecie Wy czytać? Bo chyba nie bardzo. 95% graczy wchodzi na pokewars tylko po to, żeby zrobić zadania codzienne, rezerwat, darmowe PA + inkubatory. Osobiście nie znam nikogo, kto klika sobie "ot tak" poza eventami, bo się to po prostu nie opłaca. Ta statystyka nie jest absolutnie przesadzona, klikają może gracze z niskim levelem, ale reszta rozumie, że bardziej się opłaca zaczekać na event. Dlatego propozycja Misia ma sens, jak i wszelkie działania mające pobudzić graczy do klikania na codzień.

Odpisz
Dobrze mowia... ja tez klikam tylko w event Smile bo tak to mi sie nie oplaca Big Grin eyklikac 200 oakow i ani 1 shiny i tylko 1 stalowa xd
Te mini mini eventy zacheca do klikania i urozmaica gre.

Bob albo Ci pomysl obojetny albo jestes na nie zdecyduj sie Big Grin

Odpisz
A co z graczami którzy nie mają shiny detectora?
0x50=0
według mnie powinno być to względnione

Odpisz
Te "mini mini eventy" to takie weekendowe gorączki, jak przy przecenach w sklepie (coś w stylu filmu "Wyznania zakupoholiczki") Big Grin I w sumie jestem za, zawsze to jakaś zachęta do gry Smile
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

Odpisz
już dałem dawno taką propozycję dziwi mnie zę moja odrzucona a innych przyjęta

Odpisz
a co z eventem jest

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości