• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywiązanie Froakie
Witam, dostałem od Oaka Froakie któremu mam zwiększyć przywiązanie z 10 do 90, lecz ten Froakie jest u mnie w rezerwie i jest zablokowany mimo odblokowanej kłódki i nie mogę go dodać do drużyny by mu te przywiązanie zwiększyć, problem został zgłoszony do zespołu Pokewars ale niestety dalej jestem bez odpowiedzi, nie jestem pewny czy ja coś źle robię, czy jest to błąd gry. Może da się zwiększyć przywiązanie bez dodania do drużyny, lecz ja nie wiem jak :/. Proszę was o pomoc.

Odpisz
A może masz już 6 poków w drużynie?
#TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_p10w3ibhoM1vvuksdo2_540.gif]

Odpisz
aby dodac pokemona do druzyny musisz miec w druzynie <6 pokemonow, nastepnie patrzysz na tego pokemona w rezerwie i klikasz napis druzyna i to bylby koniec, a no jeszcze to przywiazanie do zwiekszenia
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Odpisz
Dziękuję za próbę pomocy, w końcu doszedłem w czym leży problem, tego Froakie nie da się dodać do drużyny, ale da się zamienić z moim głównym Froakie którego wybrałem na początku, tego też nie mogłem zrobic bo miałem na nim lidera. W końcu się z tym uporałem, jeszcze raz dzięki !

Odpisz
no tak bo lidera nie da sie sciagnac do rezerwy a tez nie da sie miec 2 tkich samych pokemonow w druzynie (wyjatek to forma eventowa i shiny)
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Odpisz
@up zwykłego i shiny też możesz w drużynie mieć, nie koniecznie musi być eventowy
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

Odpisz
No tak wiadomo, nie musimy być to. Ale fajnie jakby było.
____
http://www.castingi.net/

Odpisz
(27.08.2017, 11:41)Maniu napisał(a): Dziękuję za próbę pomocy, w końcu doszedłem w czym leży problem, tego Froakie nie da się dodać do drużyny, ale da się zamienić z moim głównym Froakie którego wybrałem na początku, tego też nie mogłem zrobic bo miałem na nim lidera. W końcu się z tym uporałem, jeszcze raz dzięki !

[FACEPALM] Ale wsumie jesteś nowy , mogełś nie wiedzieć Tongue

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości