• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Co sądzisz o tym pomyśle?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup u Rowana - wyłączneie przedmiotów z warsztatu
Witam.
Propozycja prosta:
Po 1. Proponuję by Rowan nie skupował przedmiotów z warsztatu (gwoli ścisłości, chodzi o przedmioty które można TWORZYĆ w warsztacie, nie składniki). Powody?
- Ich cena podwójna cena minimalna jest w większości nie pokrywa nawet kosztu składników
- Na przedmioty z warsztatu jest już zbyt w zadaniach codziennych
- Blokują miejsce na przedmioty których na targu jest nadmiar.

Po 2. Proponuję by Rowan skupował po przedmioty z każdej z 3 różnych kategorii (jagody, kryształy, inne). Czemu?
- Gdy mamy 2 przedmioty z jedenej kategorii to sprzedaż maksymalnej ilości jedengo przedmiotu blokuje możliwość sprzedaży drugiego. Czyli jak trafimy na skup 3 różnych jagód to zamiast sprzedać 90 przedmiotów w rzeczywistości sprzedamy maksymalnie 30.
- Po zmianie kolejka skupowanych przedmiotów będzie bardziej regularna niż w przypadku pełnej losowości - pozwoli to względnie szybko usunąć z gry nadmiar przedmiotów i ustabilizować targ.

Moim zdaniem obie te propozycje są ważne, ale priorytetowo traktuję tę pierwszą. Jeśli zgadzasz się tylko z nią - daj w ankiecie na TAK i dopisz w komentarzu, że 2. jest niepotrzebne.

Odpisz
Obydwie zmiany są potrzebne.

Odpisz
Jestem za, juz mialem takie same watpliwosci podczas watku odnośnie jego wprowadzenia, nie wiem czy to twoj temat byl, ale tam tez mialem takie same watpliwosci,

Nalezalo by dokladnie sprecyzowac jakie przedmioty maja byc w jagodach, bo nie zapominajmy ze ognisty owoc to tez jagoda,
Krysztaly to wiadomo, to samo należy dokladnie sprecyzować jakie przedmioty beda przypisane do grupy "inne"

Co do regularnosci, ja bym pozostawil to zwyklej losowosci, bo smiem twierdzic ze jak bedzie regularnosc itemow to może byc tak ze ktos wykupi sobie itemy bo bedzie wiedzial ze w ten week bedzie taki a nie inny
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

Odpisz
@Bob nie chodzi mi o regularny rozkład tylko żeby każdego tygodnia w skupie był jeden przedmiot z kategorii berry, jeden kryształ i jeden inny. Tak więc broń Boże przez regularność nie miałem na myśli, żeby lista szła w jakiejś określonej kolejności.

Co do doprecyzowania, to zdaje się, że było to sprecyzowane w którymś poprzednim zaakceptowanym poście. @hRs , popraw mnie jeśli się mylę"
Jagody to berry, muchomor, białe zioło i wszystkie itemki do znalezienia na pokemonach (okruchy, kwarce, krople, świecące gliny itd) - czyli bez ognistego owoca, kryształy to wszystkie przedmioty, które w nazwie mają KRYSZTAŁ (czyli kryształy ognia, ziemi, wody itd) a inne to wszystkie pozostałe oprócz balli czyli przedmioty +10%, przedmioty ewolucyjne kamienie i, jak do tej pory, przedmioty z warsztatu.

Odpisz
uwazam ze korekta dzialania rowana omowiona w punkcie 2 jest duzo istotniejsza niz pierwsza...
co do itemow z warsztatu to jakos nie bede sie upieral... ot od czasu do czasu po prostu sie trafia i nikt nie bedzie ich sprzedawal, tak samo jak wiele innych itemow, bo cena targowa jest wyzsza niz proponowana u rowana. jesli jednak byloby to zmienione to nie mialbym nic przeciwkoWink

Odpisz
Jestem za Smile.
#TeamRowlet

[Obrazek: tumblr_p10w3ibhoM1vvuksdo2_540.gif]

Odpisz
Jestem absolutnie za tak, nawet za doprecyzowanie przedmiotów u Romana. Bo jedynie co z tego co widzę to żadne berry się nie opłaca tam sprzedać, ogniste owoce zresztą też.

Według mnie powinni coś zrobić w stylu hazard, a nie typowe 200% więcej.
[Obrazek: tumblr_ls3q6jRLUJ1qif809.gif]

Odpisz
E tam przesadzasz @Antybristler. Czasem berry się opłaca. Białe zioło było też oplacalne. Ostry dziób też. W samym zamyśle to nie miala być maszynka do drukowania Yenów tylko rynek zbytu na nadmiarowe przedmioty Smile

Odpisz
Super propozycje, czy zostaną one wprowadzone?

Odpisz
Jestem za, szczególnie za opcją drugą Big Grin
Do pierwszej to mi to lotto Big Grin
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

Odpisz
Fajnie by było jesli wgl ktoś by reagował na Romana w ten Piątek 24;01 ..
bo pisalem do Betha ze jest coś zle a on olał mnie ciepłym moczem ..
było 3x item INNE Smile
Pozdrawiam Evil Rose Unbeatable 2017

Odpisz
Też jestem za tym by wyrzucić przedmioty z majsterkowania z Rowana. I dodałabym takie itemy których na bank nikt u niego nie sprzeda np. ognisty owoc który obecnie chodzi na targu za ponad 12 kk yenów i nikt przy zdrowych zmysłach nie odda go w skupie. Tylko sloty zajmuje :d

Odpisz
@tino, jak by się dało takie itemy jakoś odsiac to by było spoko, ale nie na zasadzie ręcznego wyłączenia tylko jakiegoś algorytmu żeby skup był ponadczasowy Wink

Odpisz
(04.09.2017, 10:09)Anakin napisał(a): E tam przesadzasz @Antybristler. Czasem berry się opłaca. Białe zioło było też oplacalne. Ostry dziób też. W samym zamyśle to nie miala być maszynka do drukowania Yenów tylko rynek zbytu na nadmiarowe przedmioty Smile

Fakt faktem, jestem wybredny. Myślę, że skup u Romana ma jeszcze szansę zostać dłużej w grze dopóki je nie zdejmą tak jak na bilety na zniżki balle czy za wygrane konkursy. 
Btw, jestem ciekaw jak wygląda statystyka ile sprzedalo się u skupie Romana.
Tak sobie myślę, że fajnie by było gdyby była wymiana przedmiotów u Romana np. Różowa Kokardka na swiecona glina (ta sama wartośc 130 k)
[Obrazek: tumblr_ls3q6jRLUJ1qif809.gif]

Odpisz
Jestem na tak i chyba nie jestem sam Wink Jak dla mnie najlepiej 2 opcje!

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości